LAJMI I FUNDIT:
Stevan Jovetic

Stevan Jovetic

70 Artikuj

Info

Stevan Jovetic është futbollist malazez i lindur më 2 nëntor 1989.

Një natë para derbit, Montella në darkë me yllin e Interit

Një natë para derbit, Montella në darkë me yllin e Interit

Serie A
Fiorentina dhe Inter po përgatisin një shkëmbim të bujshëm në Serie A

Fiorentina dhe Inter po përgatisin një shkëmbim të bujshëm në Serie A

Serie A
Interi gati ‘fshesën’, këta janë tre yjet që do të largohen në janar (Foto)

Interi gati ‘fshesën’, këta janë tre yjet që do të largohen në janar (Foto)

Serie A
Prandelli dëshiron tre yje nga Serie A

Prandelli dëshiron tre yje nga Serie A

La Liga
Rrogat e lojtarëve të Interit

Rrogat e lojtarëve të Interit

Serie A
Jovetic i zhgënjyer që nuk do të luajë në Ligën e Evropës

Jovetic i zhgënjyer që nuk do të luajë në Ligën e Evropës

Serie A
Interi hedh poshtë largimin e Jovetic

Interi hedh poshtë largimin e Jovetic

Serie A
Jovetic drejt Fiorentinas në formë të huazimit

Jovetic drejt Fiorentinas në formë të huazimit

Serie A
Agjenti shqiptar i Joveticit flet për të ardhmen e lojtarit

Agjenti shqiptar i Joveticit flet për të ardhmen e lojtarit

Serie A
Interi i interesuar që ta shes Joveticin

Interi i interesuar që ta shes Joveticin

Serie A
Jovetic pranon se Interi duhet të punojë më shumë

Jovetic pranon se Interi duhet të punojë më shumë

Serie A
Jovetic: Jemi Interi, nuk i frikësohemi Juves

Jovetic: Jemi Interi, nuk i frikësohemi Juves

Serie A
Jovetic shënon gol magjik për Interin (Video)

Jovetic shënon gol magjik për Interin (Video)

Serie A
Jovetic kërkohet në Angli dhe Rusi

Jovetic kërkohet në Angli dhe Rusi

Serie A
Interi kthehet te fitorja (Video)

Interi kthehet te fitorja (Video)

Serie A
Jovetic në shkëmbim me Candrevan?

Jovetic në shkëmbim me Candrevan?

Serie A
Jovetic largohet nga Inter, kjo është e ardhmja e tij

Jovetic largohet nga Inter, kjo është e ardhmja e tij

Serie A
Situata e Interit me lojtarët e huazuar dhe ata që kërkojnë largimin

Situata e Interit me lojtarët e huazuar dhe ata që kërkojnë largimin

Serie A
Shkon Jovetic, vjen Candreva

Shkon Jovetic, vjen Candreva

Serie A
Çfarë po ndodh me Joveticin?

Çfarë po ndodh me Joveticin?

Serie A
Manaj mungon me Bolognan

Manaj mungon me Bolognan

Serie A
Interi pa Joveticin

Interi pa Joveticin

Serie A