LAJMI I FUNDIT:
Stephan El Shaarawy

Stephan El Shaarawy

127 Artikuj

Info

Stephan El Shaarawy është futbollist italian i lindur më 27 tetor 1992.

Notat e lojtarëve: Monza 1-1 Roma, paraqitje e mirë nga El Shaarawy

Notat e lojtarëve: Monza 1-1 Roma, paraqitje e mirë nga El Shaarawy

Serie A
Monza dhe Roma i ndajnë pikët

Monza dhe Roma i ndajnë pikët

Serie A
Napoli fiton ndaj Romës dhe distancohet në krye

Napoli fiton ndaj Romës dhe distancohet në krye

Serie A
Notat e lojtarëve: Roma 1-0 Bologna, veçohet paraqitja e Smalling

Notat e lojtarëve: Roma 1-0 Bologna, veçohet paraqitja e Smalling

Serie A
Notat e lojtarëve: Sampdoria 0-1 Roma, El Shaarawy e Belotti nuk ishin në krye të detyrës

Notat e lojtarëve: Sampdoria 0-1 Roma, El Shaarawy e Belotti nuk ishin në krye të detyrës

Serie A
Roma dhe Atalanta diskutojnë shkëmbimin e mundshëm të katër lojtarëve

Roma dhe Atalanta diskutojnë shkëmbimin e mundshëm të katër lojtarëve

Serie A
Lavezzi kryeson listën e 10 lojtarëve më të paguar në historinë e Superligës Kineze, paga ishte e çmendur

Lavezzi kryeson listën e 10 lojtarëve më të paguar në historinë e Superligës Kineze, paga ishte e çmendur

Driton Gajraku
Lippi, Conte, El Shaarawy dhe shumë të tjerë ishin cak i tij – aksidentohet për vdekje mashtruesi i famshëm

Lippi, Conte, El Shaarawy dhe shumë të tjerë ishin cak i tij – aksidentohet për vdekje mashtruesi i famshëm

Ndërkombëtare
Lajme të mira te Roma, dy yjet e skuadrës rikthehen nga lëndimet dhe janë gati për Empolin

Lajme të mira te Roma, dy yjet e skuadrës rikthehen nga lëndimet dhe janë gati për Empolin

Serie A
El Shaarawy nuk pritet të luajë më këtë vit për shkak të lëndimit

El Shaarawy nuk pritet të luajë më këtë vit për shkak të lëndimit

Serie A
Tevez, Oscar, Fellaini, Hulk: Top 10 lojtarët më të paguar në historinë e Superligës së Kinës

Tevez, Oscar, Fellaini, Hulk: Top 10 lojtarët më të paguar në historinë e Superligës së Kinës

Ndërkombëtare
Tre gola dhe një karton i kuq: Milani largohet nga ‘Olimpico’ me tre pikë

Tre gola dhe një karton i kuq: Milani largohet nga ‘Olimpico’ me tre pikë

Serie A
Roma fiton në frymën e fundit ndaj Sassuolos

Roma fiton në frymën e fundit ndaj Sassuolos

Serie A
Roma fiton lehtësisht edhe ndeshjen e dytë ndaj Trabzonsporit, futet në grupe të Ligës së Konferencës

Roma fiton lehtësisht edhe ndeshjen e dytë ndaj Trabzonsporit, futet në grupe të Ligës së Konferencës

Ndërkombëtare
El Shaarawy dyshohet se ka rrahur hajdutin që tentoi t’i vidhte makinën – fillojnë hetimet ndaj anëtarit të Romës

El Shaarawy dyshohet se ka rrahur hajdutin që tentoi t’i vidhte makinën – fillojnë hetimet ndaj anëtarit të Romës

Serie A
Roma me një këmbë në çerekfinale, triumfon bindshëm ndaj Shakhtarit

Roma me një këmbë në çerekfinale, triumfon bindshëm ndaj Shakhtarit

Liga e Evropës
Zyrtare: El Shaarawy rikthehet te Roma

Zyrtare: El Shaarawy rikthehet te Roma

Serie A
El Shaarawy pritet t’i kryej testet mjekësore nesër te Roma

El Shaarawy pritet t’i kryej testet mjekësore nesër te Roma

Serie A
El Shaarawy gjithnjë e më afër rikthimit te Roma

El Shaarawy gjithnjë e më afër rikthimit te Roma

Serie A
El Shaarawy në pritje të Romës, klubet po diskutojnë për të gjetur një marrëveshje

El Shaarawy në pritje të Romës, klubet po diskutojnë për të gjetur një marrëveshje

Serie A
Roma synon t’i rikthejë dy ish-lojtarët e saj në skuadër

Roma synon t’i rikthejë dy ish-lojtarët e saj në skuadër

Serie A
El Shaarawy pritet të rikthehet te Roma, italiani pranon ta ulë pagën e tij për rreth 12 milionë euro

El Shaarawy pritet të rikthehet te Roma, italiani pranon ta ulë pagën e tij për rreth 12 milionë euro

Serie A
Sqarohet situata e El Shaarawyt, nuk është i infektuar me COVID-19

Sqarohet situata e El Shaarawyt, nuk është i infektuar me COVID-19

Përfaqësueset
El Shaarawy po rikthehet te Roma

El Shaarawy po rikthehet te Roma

Serie A