LAJMI I FUNDIT:
Stefano Pioli

Stefano Pioli

452 Artikuj

Pioli i kënaqur me paraqitjen ndaj Newcastles, flet edhe për marrëdhënien me tifozët pas debaklit në derbi

Pioli i kënaqur me paraqitjen ndaj Newcastles, flet edhe për marrëdhënien me tifozët pas debaklit në derbi

Serie A
Ibrahimovic viziton ish-shokët e tij të skuadrës te Milani në stërvitje

Ibrahimovic viziton ish-shokët e tij të skuadrës te Milani në stërvitje

Serie A
Pioli: Ne do t’i analizojmë me kujdes gabimet e bëra, tani mendojmë për Ligën e Kampionëve

Pioli: Ne do t’i analizojmë me kujdes gabimet e bëra, tani mendojmë për Ligën e Kampionëve

Serie A
Pioli: Nuk më interesojnë katër derbit e fundit të humbur, jemi gati për të fituar

Pioli: Nuk më interesojnë katër derbit e fundit të humbur, jemi gati për të fituar

Serie A
Leao dhe Theo Hernandez debatuan me Piolin për zëvendësimin e Loftus-Cheek në derbin ndaj Romës

Leao dhe Theo Hernandez debatuan me Piolin për zëvendësimin e Loftus-Cheek në derbin ndaj Romës

Serie A
Piolin e kënaq fitorja në Olimpico ndaj Romës: Isha gati ta ndërroja Tomorin para se të ndëshkohej me të kuq

Piolin e kënaq fitorja në Olimpico ndaj Romës: Isha gati ta ndërroja Tomorin para se të ndëshkohej me të kuq

Serie A
“Është hera e parë” – Pioli tregon pse është ‘aq i lumtur’ me Rafael Leaon

“Është hera e parë” – Pioli tregon pse është ‘aq i lumtur’ me Rafael Leaon

Serie A
Pioli tregon se kush është lideri i Milanit pas largimit të Ibrahimovicit

Pioli tregon se kush është lideri i Milanit pas largimit të Ibrahimovicit

Serie A
Pioli paralajmëron më shumë transferime te Milani në ditët e mbetura

Pioli paralajmëron më shumë transferime te Milani në ditët e mbetura

Serie A
Pulisic thotë se u transferua te Milani shkaku i trajnerit Pioli

Pulisic thotë se u transferua te Milani shkaku i trajnerit Pioli

Serie A
Pozitat e shumta ku mund të luajë Loftus-Cheek, si mund të përfshihet në sistemin e lojës së Milanit

Pozitat e shumta ku mund të luajë Loftus-Cheek, si mund të përfshihet në sistemin e lojës së Milanit

Serie A
Maldini e donte Pirlon në vend të Piolit para shkarkimit

Maldini e donte Pirlon në vend të Piolit para shkarkimit

Serie A
Pioli kërkon përforcime te Milani, zbulohet se prioritet është sulmi

Pioli kërkon përforcime te Milani, zbulohet se prioritet është sulmi

Serie A
Formacionet zyrtare: Juve dhe Milan në duelin për garat evropiane

Formacionet zyrtare: Juve dhe Milan në duelin për garat evropiane

Serie A


mob5