LAJMI I FUNDIT:

Stade Reims

73 Artikuj

Shkëlqeu te Reims, Interi dhe Milani duan sulmuesin Balogun

Shkëlqeu te Reims, Interi dhe Milani duan sulmuesin Balogun

Serie A
Sensacioni i Ligue 1 nuk do të kthehet te Arsenali, shumë skuadra janë duke kërkuar shërbimet e Folarin Balogun

Sensacioni i Ligue 1 nuk do të kthehet te Arsenali, shumë skuadra janë duke kërkuar shërbimet e Folarin Balogun

Premier League
Nga Rashica te Muriqi, Zhegrova, Rashani e Bytyqi – tetë sulmuesit e Kosovës për ndeshjet e muajit mars

Nga Rashica te Muriqi, Zhegrova, Rashani e Bytyqi – tetë sulmuesit e Kosovës për ndeshjet e muajit mars

Përfaqësuesja e Kosovës
Milani synon transferimin e sensacionit të Ligue 1

Milani synon transferimin e sensacionit të Ligue 1

Serie A
Momenti kur Arbër Zeneli turpëroi Fabian Ruizin me një driblim magjik në ndeshjen ndaj PSG-së

Momenti kur Arbër Zeneli turpëroi Fabian Ruizin me një driblim magjik në ndeshjen ndaj PSG-së

Ligue 1
“Gjyqtari duhet ta trajtojë më mirë situatën”, te PSG të zemëruar me kartonin e kuq të Ramosit

“Gjyqtari duhet ta trajtojë më mirë situatën”, te PSG të zemëruar me kartonin e kuq të Ramosit

Ligue 1
Nga Valencia te Arsenal, Barcelona e Real Sociedad: Ekipet me moshën mesatare më të re në top pesë ligat evropiane

Nga Valencia te Arsenal, Barcelona e Real Sociedad: Ekipet me moshën mesatare më të re në top pesë ligat evropiane

La Liga
Valon Berisha është zyrtarizuar te Melborune City në Australi

Valon Berisha është zyrtarizuar te Melborune City në Australi

Ligue 1
Zyrtare: Paris Saint-Germain nënshkruan me sulmuesin Hugo Ekitike

Zyrtare: Paris Saint-Germain nënshkruan me sulmuesin Hugo Ekitike

Ligue 1
Bayerni e sheh Hugo Ekitiken si zëvendësuesin e Lewandowskit

Bayerni e sheh Hugo Ekitiken si zëvendësuesin e Lewandowskit

Ligue 1
Valon Berisha në radarin e Galatasarayt

Valon Berisha në radarin e Galatasarayt

Ligat tjera
Zyrtare: Arbër Zeneli nënshkruan kontratë të re me Reims

Zyrtare: Arbër Zeneli nënshkruan kontratë të re me Reims

Ligue 1
Zeneli realizon gol të mrekullueshëm për Reimsin

Zeneli realizon gol të mrekullueshëm për Reimsin

Ligue 1
Manchester United vihet pas sensacionit francez Hugo Ekitike

Manchester United vihet pas sensacionit francez Hugo Ekitike

Premier League
Arbër Zeneli gjen golin me Reims në Ligue 1

Arbër Zeneli gjen golin me Reims në Ligue 1

Ligue 1
Dortmundi identifikon pasuesit e Haaland

Dortmundi identifikon pasuesit e Haaland

Bundesliga
Mungesa e Arbër Zenelit te Kosova lidhet me lëndimin e tij, do të mungojë deri në një muaj

Mungesa e Arbër Zenelit te Kosova lidhet me lëndimin e tij, do të mungojë deri në një muaj

Përfaqësuesja e Kosovës
Sulmuesit e Kosovës në top formë gjatë vitit 2022, Giresse ka shtatë opsione për ndeshjet e muajit mars

Sulmuesit e Kosovës në top formë gjatë vitit 2022, Giresse ka shtatë opsione për ndeshjet e muajit mars

Romak Zeqiri
Rikthim i madh i Arbër Zenelit, asiston në fitoren e Reimsit në udhëtim te Monaco

Rikthim i madh i Arbër Zenelit, asiston në fitoren e Reimsit në udhëtim te Monaco

Ligue 1
Arbër Zeneli afër rikthimit pas lëndimit, fillimisht do të luajë me ekipin e dytë të shtunën

Arbër Zeneli afër rikthimit pas lëndimit, fillimisht do të luajë me ekipin e dytë të shtunën

Ligue 1
Goditje e dyfishtë e Lyon, Faivre dhe Ndombele blerjet e reja të klubit francez

Goditje e dyfishtë e Lyon, Faivre dhe Ndombele blerjet e reja të klubit francez

Ligue 1
Newcastle United nuk ndalet, bën dy transferime të tjera në ditën e fundit

Newcastle United nuk ndalet, bën dy transferime të tjera në ditën e fundit

Premier League
Pochettino konfirmon rikthimin e Messi te PSG pas një muaji jashtë fushës

Pochettino konfirmon rikthimin e Messi te PSG pas një muaji jashtë fushës

Ligue 1
Messi në bankën rezervë, PSG luan përballë Reims – Formacionet zyrtare

Messi në bankën rezervë, PSG luan përballë Reims – Formacionet zyrtare

Ligue 1