LAJMI I FUNDIT:

St Pauli

40 Artikuj

Donis Avdijaj drejt rikthimit në Gjermani, tre skuadra duan shërbimet e tij

Donis Avdijaj drejt rikthimit në Gjermani, tre skuadra duan shërbimet e tij

Ndërkombëtare
Betim Faziji arrin marrëveshje me St Gallenin, tani gjithçka do të vendos St Pauli

Betim Faziji arrin marrëveshje me St Gallenin, tani gjithçka do të vendos St Pauli

Bundesliga
Betim Fazliji mund të rikthehet në Zvicër, dy skuadra pas tij

Betim Fazliji mund të rikthehet në Zvicër, dy skuadra pas tij

Bundesliga
Leart Paqarada shënon gol në fitoren e St Paul

Leart Paqarada shënon gol në fitoren e St Paul

Bundesliga
Nga Muslija te Paqarada, Domgjoni e Dresevic, top futbollistët më të vlerësuar shqiptarë nëpër botë

Nga Muslija te Paqarada, Domgjoni e Dresevic, top futbollistët më të vlerësuar shqiptarë nëpër botë

Ndërkombëtare
U prezantua në janar, por transferimi i Leart Paqaradës te Kolni mund të dështojë shkaku i një sanksioni nga FIFA për klubin gjerman

U prezantua në janar, por transferimi i Leart Paqaradës te Kolni mund të dështojë shkaku i një sanksioni nga FIFA për klubin gjerman

Bundesliga
Leart Paqarada tregon se do të kthehet te Kosova pas një viti e gjysmë

Leart Paqarada tregon se do të kthehet te Kosova pas një viti e gjysmë

Përfaqësuesja e Kosovës
Nga Paqarada te Rrudhani, Rashani e Rrahmani, futbollistët më të vlerësuar nga Kosova në Evropë

Nga Paqarada te Rrudhani, Rashani e Rrahmani, futbollistët më të vlerësuar nga Kosova në Evropë

Ndërkombëtare
Nga Zhegrova te Aro Muric e Leart Paqarada, pesë futbollistët më të vlerësuar të Kosovës në fundjavën që lamë pas

Nga Zhegrova te Aro Muric e Leart Paqarada, pesë futbollistët më të vlerësuar të Kosovës në fundjavën që lamë pas

Ndërkombëtare
Fjalët e para të Paqaradës si lojtar i Kolnit

Fjalët e para të Paqaradës si lojtar i Kolnit

Bundesliga
Zyrtare: Paqarada transferohet te Kolni

Zyrtare: Paqarada transferohet te Kolni

Bundesliga
Drejtori sportiv i Koln, Keller: Paqarada mbrojtësi më i mirë i majtë në Bundesliga 2, nuk është çudi që gjysma e elitën e kërkojnë

Drejtori sportiv i Koln, Keller: Paqarada mbrojtësi më i mirë i majtë në Bundesliga 2, nuk është çudi që gjysma e elitën e kërkojnë

Bundesliga
Leart Paqarada e nis për mrekulli edicionin e ri në Bundesliga 2, gol dhe asistim brenda 45 minutave të parë

Leart Paqarada e nis për mrekulli edicionin e ri në Bundesliga 2, gol dhe asistim brenda 45 minutave të parë

Bundesliga
“Jam shumë i emocionuar”, fjalët e para të Betim Fazlijit si lojtar i ri i St Paulit

“Jam shumë i emocionuar”, fjalët e para të Betim Fazlijit si lojtar i ri i St Paulit

Ligat tjera
Zyrtare: Betim Fazliji transferohet te St. Pauli

Zyrtare: Betim Fazliji transferohet te St. Pauli

Ligat tjera
St Pauli ka dërguar ofertë për transferimin e Betim Fazlijit

St Pauli ka dërguar ofertë për transferimin e Betim Fazlijit

Ndërkombëtare
Betim Fazliji është i gatshëm për ta bërë hapin tjetër në karrierë, drejt transferimit në Gjermani

Betim Fazliji është i gatshëm për ta bërë hapin tjetër në karrierë, drejt transferimit në Gjermani

Bundesliga
Schalke 04 bën ofertë për transferimin e Leart Paqaradës

Schalke 04 bën ofertë për transferimin e Leart Paqaradës

Bundesliga
Nuk u ftua nga Giresse për ndeshjet e marsit, Paqarada si kapiten ndihmon me asistim St Paulin në fitore

Nuk u ftua nga Giresse për ndeshjet e marsit, Paqarada si kapiten ndihmon me asistim St Paulin në fitore

Ligat tjera
St Puali shokon Borussia Dortmundin, ‘milionerët’ eliminohen nga Kupa e Gjermanisë

St Puali shokon Borussia Dortmundin, ‘milionerët’ eliminohen nga Kupa e Gjermanisë

Bundesliga
Formacionet zyrtare, St Pauli dhe Borussa Dortmund masin forcat në Kupën e Gjermanisë

Formacionet zyrtare, St Pauli dhe Borussa Dortmund masin forcat në Kupën e Gjermanisë

Bundesliga
Top lojtarët shqiptarë që shpërthyen në vitin 2021

Top lojtarët shqiptarë që shpërthyen në vitin 2021

Romak Zeqiri
Leart Paqarada flet për të gjitha: Golat e asistimet me St Paulin, formën e jashtëzakonshme që po kalon, raportet me Challandes dhe rikthimin te Kosova

Leart Paqarada flet për të gjitha: Golat e asistimet me St Paulin, formën e jashtëzakonshme që po kalon, raportet me Challandes dhe rikthimin te Kosova

Romak Zeqiri
Leart Paqarada në formacionin më të mirë të 1/16 së finales në Kupën e Gjermanisë

Leart Paqarada në formacionin më të mirë të 1/16 së finales në Kupën e Gjermanisë

Bundesliga