LAJMI I FUNDIT:

SPB Ohër

253 Artikuj

Vidhen dhe dëmtohen bustet në Strugë

Vidhen dhe dëmtohen bustet në Strugë

Kronikë e Zezë
Arrestohet personi i dytë që ka sulmuar Pendikovin në Ohër

Arrestohet personi i dytë që ka sulmuar Pendikovin në Ohër

Kronikë e Zezë
Uzurpuan plazh në liqenin e Ohrit, kallëzim penal ndaj 4 personave

Uzurpuan plazh në liqenin e Ohrit, kallëzim penal ndaj 4 personave

Kronikë e Zezë
Strugë, e goditi me veturë dhe e la në rrugë, 58 vjeçarja nga Shqipëria përfundon në spitalin e Ohrit

Strugë, e goditi me veturë dhe e la në rrugë, 58 vjeçarja nga Shqipëria përfundon në spitalin e Ohrit

Kronikë e Zezë
Dënohet një shofer për vozitje nën ndikimin e alkoolit në Strugë

Dënohet një shofer për vozitje nën ndikimin e alkoolit në Strugë

Maqedonia e Veriut
Sërish dëmtohet klubi bullgar në Ohër

Sërish dëmtohet klubi bullgar në Ohër

Kronikë e Zezë
Detaje të reja për aksidentin fatal në Ohër

Detaje të reja për aksidentin fatal në Ohër

Kronikë e Zezë
Një person nga Ohri ka thyer tabelën e shoqatës “Car Borisi III”

Një person nga Ohri ka thyer tabelën e shoqatës “Car Borisi III”

Kronikë e Zezë
Policia arreston dy persona në Ohër, kapen me një sasi të drogës

Policia arreston dy persona në Ohër, kapen me një sasi të drogës

Kronikë e Zezë
Një dibrane hodhi një bombolë gazi të ndezur nga ballkoni dhe dogji dy makina

Një dibrane hodhi një bombolë gazi të ndezur nga ballkoni dhe dogji dy makina

Kronikë e Zezë
Ndërroi jetë edhe shoferi, tre viktima nga aksidenti i djeshëm në Kërçovë

Ndërroi jetë edhe shoferi, tre viktima nga aksidenti i djeshëm në Kërçovë

Kronikë e Zezë
Aksident tragjik në Kërçovë, ndërrojnë jetë dy persona

Aksident tragjik në Kërçovë, ndërrojnë jetë dy persona

Kronikë e Zezë
Mashtrohen dy të moshuara në Ohër, u merren nga 3.000 dhe 3.00 euro

Mashtrohen dy të moshuara në Ohër, u merren nga 3.000 dhe 3.00 euro

Kronikë e Zezë
Një person ka sulmuar dhe grabitur një shtetase të huaj në Strugë

Një person ka sulmuar dhe grabitur një shtetase të huaj në Strugë

Kronikë e Zezë
Humb jetën një person në Liqenin e Ohrit

Humb jetën një person në Liqenin e Ohrit

Kronikë e Zezë
Kapet duke vjedhur një makinë në Ohër, arrestohet nga policia

Kapet duke vjedhur një makinë në Ohër, arrestohet nga policia

Kronikë e Zezë
Grabitet magazina policore në Ohër, mungojnë lotsjellësit dhe shok bombat

Grabitet magazina policore në Ohër, mungojnë lotsjellësit dhe shok bombat

Kronikë e Zezë
Gjendet e vdekur 8 vjeçarja e mbytur te Banjat e Dibrës

Gjendet e vdekur 8 vjeçarja e mbytur te Banjat e Dibrës

Kronikë e Zezë
Nëpunësit policorë për herë të parë u dhuruan lule grave drejtuese të automjeteve në Dibër

Nëpunësit policorë për herë të parë u dhuruan lule grave drejtuese të automjeteve në Dibër

Maqedonia e Veriut
Gjenden dy granata në Liqenin e Ohrit

Gjenden dy granata në Liqenin e Ohrit

Kronikë e Zezë
Zbulohen dhe konfiskohen rrjete peshqish në Liqenin e Ohrit

Zbulohen dhe konfiskohen rrjete peshqish në Liqenin e Ohrit

Kronikë e Zezë
Incident në spitalin e Ohrit, sulmohet një punonjëse

Incident në spitalin e Ohrit, sulmohet një punonjëse

Kronikë e Zezë
Ohër, gjendet trupi i pajetë i ish-polices

Ohër, gjendet trupi i pajetë i ish-polices

Maqedonia e Veriut
Katër tetovarë kapen me drogë në Ohër!

Katër tetovarë kapen me drogë në Ohër!

Kronikë e Zezë