LAJMI I FUNDIT:
Spanja

Spanja

840 Artikuj

AKB promovon Kosovën në Spanjë

AKB promovon Kosovën në Spanjë

Biznes
Policia spanjolle rrezikon shumë, hap zjarr drejt shoferit që po voziste një kamion të ngarkuar me gaz (Foto)

Policia spanjolle rrezikon shumë, hap zjarr drejt shoferit që po voziste një kamion të ngarkuar me gaz (Foto)

Nga Bota
Thaçi: Spanja nuk është Serbia e Millosheviqit, Kosova nuk është Kataloni

Thaçi: Spanja nuk është Serbia e Millosheviqit, Kosova nuk është Kataloni

Kosovë
Infermieri që i ka bërë femrat të shkojnë me qejf në spital (Foto)

Infermieri që i ka bërë femrat të shkojnë me qejf në spital (Foto)

Fun Lajme
Protestë në Madrid, kundër pavarësisë së katalunasve

Protestë në Madrid, kundër pavarësisë së katalunasve

Nga Bota
Shikoni momentin kur 1.650 fatlumë kuptojnë se kanë fituar nga 400 mijë euro në lotarinë më të madhe (Video)

Shikoni momentin kur 1.650 fatlumë kuptojnë se kanë fituar nga 400 mijë euro në lotarinë më të madhe (Video)

Fun Lajme
Kryetari i një komune në Spanjë, fton striptizeret në darkën e shtruar për pensionistët (Foto/Video, +18)

Kryetari i një komune në Spanjë, fton striptizeret në darkën e shtruar për pensionistët (Foto/Video, +18)

Interesante
Bie meteori, tronditen turistët në Spanjë (Video)

Bie meteori, tronditen turistët në Spanjë (Video)

Interesante
Arrestohen rreth 100 persona në tërë Evropën

Arrestohen rreth 100 persona në tërë Evropën

Nga Bota
Në Spanjë arrestohen dy imamë, përkrahës të ISIS-it

Në Spanjë arrestohen dy imamë, përkrahës të ISIS-it

Nga Bota
Policia spanjolle arreston pesë persona, formonin “Shtetin Islamik” në Evropë

Policia spanjolle arreston pesë persona, formonin “Shtetin Islamik” në Evropë

Nga Bota
SHBA-të në finale, mundet Spanja “e fortë” (Foto)

SHBA-të në finale, mundet Spanja “e fortë” (Foto)

Basketboll
Spanja me fitore të thellë ndaj Francës

Spanja me fitore të thellë ndaj Francës

Basketboll
KE: Spanja dhe Portugalia kanë devijuar standardet buxhetore

KE: Spanja dhe Portugalia kanë devijuar standardet buxhetore

Nga Bota
Spanjë, moti i nxehtë shkakton alarm – Kinë, përmbytjet shkaktojnë viktima (Video)

Spanjë, moti i nxehtë shkakton alarm – Kinë, përmbytjet shkaktojnë viktima (Video)

Nga Bota
Morën rrogë për 15 vjet, pa dalë në punë për asnjë ditë

Morën rrogë për 15 vjet, pa dalë në punë për asnjë ditë

Të Tjera
Zgjedhjet në Spanjë: PP fiton më shumë ulëse, por jo shumicën

Zgjedhjet në Spanjë: PP fiton më shumë ulëse, por jo shumicën

Nga Bota
Thaçi: Spanja shtet mik, së shpejti do ta njeh pavarësinë e Kosovës

Thaçi: Spanja shtet mik, së shpejti do ta njeh pavarësinë e Kosovës

Kosovë
Europë, rrjete kriminale shfrytëzojnë fëmijët si skllevër

Europë, rrjete kriminale shfrytëzojnë fëmijët si skllevër

Nga Bota
Këto janë 18 vendet më të korruptuara në botën e zhvilluar

Këto janë 18 vendet më të korruptuara në botën e zhvilluar

Nga Bota
A do ta respektojë Spanja vendimin për vizat? Ja çfarë thotë Avramopulos!

A do ta respektojë Spanja vendimin për vizat? Ja çfarë thotë Avramopulos!

Kosovë
Islamizimi i Europës! Spanja e fut me forcë Islamin në shkolla

Islamizimi i Europës! Spanja e fut me forcë Islamin në shkolla

Nga Bota
Ja ku keni më shumë rrezik të vriteni, nëse do të ishit për pushime (Foto)

Ja ku keni më shumë rrezik të vriteni, nëse do të ishit për pushime (Foto)

Nga Bota
Spanja konfiskon 20 mijë uniforma të ISIS

Spanja konfiskon 20 mijë uniforma të ISIS

Nga Bota