LAJMI I FUNDIT:

Spal

173 Artikuj

Interi arrin dy rekorde të reja në Serie A nëse fiton ndaj SPAL-it

Interi arrin dy rekorde të reja në Serie A nëse fiton ndaj SPAL-it

Serie A
Etrit Berisha flet për mediat italiane: Në Kosovë kanë hapur shtëpitë për njerëzit e prekur nga tërmeti

Etrit Berisha flet për mediat italiane: Në Kosovë kanë hapur shtëpitë për njerëzit e prekur nga tërmeti

Serie A
Pioli: Nëse ekipi rritet, gjithçka është e mundur për Milanin

Pioli: Nëse ekipi rritet, gjithçka është e mundur për Milanin

Serie A
Notat e lojtarëve, Milan 1–0 SPAL: Vlerësimi për Etrit Berishën dhe të tjerët

Notat e lojtarëve, Milan 1–0 SPAL: Vlerësimi për Etrit Berishën dhe të tjerët

Serie A
Milani kthehet te fitorja – i falet perlës së Susos

Milani kthehet te fitorja – i falet perlës së Susos

Serie A
Formacionet zyrtare, Milan-SPAL: Pioli me disa befasi, Berisha nga minuta e parë

Formacionet zyrtare, Milan-SPAL: Pioli me disa befasi, Berisha nga minuta e parë

Serie A
‘Raketa’ e Nainggolanit nuk i jep asnjë shans Etrit Berishës, belgu shënon një nga golat më të bukur të sezonit

‘Raketa’ e Nainggolanit nuk i jep asnjë shans Etrit Berishës, belgu shënon një nga golat më të bukur të sezonit

Serie A
Pritja e Berishës ndaj Juventusit më e mira e muajit në Serie A, këto janë pritjet e jashtëzakonshme të portierëve

Pritja e Berishës ndaj Juventusit më e mira e muajit në Serie A, këto janë pritjet e jashtëzakonshme të portierëve

Serie A
Sarri: Kam dëgjuar se Interi po luan mirë, por nuk e kam shikuar asnjë ndeshje

Sarri: Kam dëgjuar se Interi po luan mirë, por nuk e kam shikuar asnjë ndeshje

Serie A
Notat e lojtarëve: Juventus 2-0 Spal, Berisha ndër më të mirët

Notat e lojtarëve: Juventus 2-0 Spal, Berisha ndër më të mirët

Serie A
Fitore komode e Juves ndaj Spalit, para derbit ndaj Interit

Fitore komode e Juves ndaj Spalit, para derbit ndaj Interit

Serie A
Juventus – Spal, formacionet zyrtare

Juventus – Spal, formacionet zyrtare

Serie A
Matuidi mund të luajë si mbrojtës krahu ndaj Spalit

Matuidi mund të luajë si mbrojtës krahu ndaj Spalit

Serie A
Ronaldo pritet të luajë në fundjavë

Ronaldo pritet të luajë në fundjavë

Serie A
Berisha flet pasi triumfoi ndaj Lazios: Fituam ndaj një skuadre të shkëlqyeshme

Berisha flet pasi triumfoi ndaj Lazios: Fituam ndaj një skuadre të shkëlqyeshme

Serie A
Interi në kërkim të një sulmuesi, Petagna objektiv për të qenë rezervist i Icardit

Interi në kërkim të një sulmuesi, Petagna objektiv për të qenë rezervist i Icardit

Serie A
Fillon edicioni i ri në Serie A, formacionet e mundshme të të gjitha skuadrave

Fillon edicioni i ri në Serie A, formacionet e mundshme të të gjitha skuadrave

Serie A
Klubet italiane pritet ta thyejnë rekordin e shpenzimeve për transferime prej 1,2 miliard eurove

Klubet italiane pritet ta thyejnë rekordin e shpenzimeve për transferime prej 1,2 miliard eurove

Serie A
Etrit Berisha flet për aventurën e re dhe rregullat e ndryshuara në futboll

Etrit Berisha flet për aventurën e re dhe rregullat e ndryshuara në futboll

Serie A
Etrit Berisha flet si portier i Spal: Dua të rritem edhe më shumë

Etrit Berisha flet si portier i Spal: Dua të rritem edhe më shumë

Serie A
Zyrtare: Etrit Berisha prezantohet te Spal

Zyrtare: Etrit Berisha prezantohet te Spal

Serie A
Gjatë javës Etrit Berisha e mbyll marrëveshjen me SPAL-in

Gjatë javës Etrit Berisha e mbyll marrëveshjen me SPAL-in

Serie A
Atalanta ia cakton çmimin, dy skuadra italiane pas Etrit Berishës

Atalanta ia cakton çmimin, dy skuadra italiane pas Etrit Berishës

Serie A
Malazezët kanë analizuar në detaje “Dardanët”, tregojnë se cilat janë pikat e forta të Kosovës

Malazezët kanë analizuar në detaje “Dardanët”, tregojnë se cilat janë pikat e forta të Kosovës

Përfaqësueset