LAJMI I FUNDIT:

SPAK

146 Artikuj

Banorët e zonës “5 maji” në Tiranë kallëzim penal për Ramën dhe Veliajn

Banorët e zonës “5 maji” në Tiranë kallëzim penal për Ramën dhe Veliajn

Shqipëri
Çështja “Toyota Yaris”, Basha merret në pyetje nga prokurorët belgë

Çështja “Toyota Yaris”, Basha merret në pyetje nga prokurorët belgë

Shqipëri
Ish-ministri Tahiri dënohet me 3 vite e 4 muaj burg për shpërdorim detyre

Ish-ministri Tahiri dënohet me 3 vite e 4 muaj burg për shpërdorim detyre

Shqipëri
SPAK kërkon 12 vite burg për ish-ministrin Saimir Tahiri

SPAK kërkon 12 vite burg për ish-ministrin Saimir Tahiri

Shqipëri
Ish-ministri Lefter Koka del përpara Gjykatës së Posaçme

Ish-ministri Lefter Koka del përpara Gjykatës së Posaçme

Shqipëri
Protestojnë punonjësit e administratës shtetërore, paralajmërojnë greva

Protestojnë punonjësit e administratës shtetërore, paralajmërojnë greva

Kosovë
Nesër protestojnë shërbyesit civil dhe punonjësit e administratës shtetërore para Qeverisë

Nesër protestojnë shërbyesit civil dhe punonjësit e administratës shtetërore para Qeverisë

Kosovë
Skema e pastrimit të 18 milionë eurove, SPAK kërkon arrest me burg për dy prej personave të përfshirë

Skema e pastrimit të 18 milionë eurove, SPAK kërkon arrest me burg për dy prej personave të përfshirë

Shqipëri
Aksion pas vrasjes së policit Saimir Hoxha, arrestohen 7 persona në Lezhë

Aksion pas vrasjes së policit Saimir Hoxha, arrestohen 7 persona në Lezhë

Shqipëri
Tenderi i uniformave të policisë në Shqipëri, mbyllen hetimet për 10 zyrtarët dhe ish-zyrtarët

Tenderi i uniformave të policisë në Shqipëri, mbyllen hetimet për 10 zyrtarët dhe ish-zyrtarët

Shqipëri
SPAK i përgjigjet Metës: Ministrat e rinj të Qeverisë ‘Rama 3’ nuk janë nën hetim

SPAK i përgjigjet Metës: Ministrat e rinj të Qeverisë ‘Rama 3’ nuk janë nën hetim

Shqipëri
SPAK merr në pyetje Petro Koçin, i kërkon emrat e të dyshuarve me tenderë në Fier

SPAK merr në pyetje Petro Koçin, i kërkon emrat e të dyshuarve me tenderë në Fier

Shqipëri
Tenderi i uniformave për policinë shqiptare, mungojnë 239 mijë artikuj

Tenderi i uniformave për policinë shqiptare, mungojnë 239 mijë artikuj

Shqipëri
SPAK vijon me arrestimin e zyrtarëve për korrupsion në Shqipëri

SPAK vijon me arrestimin e zyrtarëve për korrupsion në Shqipëri

Shqipëri
Ish-kryetari i Pogradecit përfundon në gjykatë, abuzim me tendera

Ish-kryetari i Pogradecit përfundon në gjykatë, abuzim me tendera

Shqipëri
Abuzimi me tenderin e uniformave të policisë në Tiranë, arrestohet ish-drejtoresha e prokurimeve publike dhe 7 zyrtarë e ish zyrtarë

Abuzimi me tenderin e uniformave të policisë në Tiranë, arrestohet ish-drejtoresha e prokurimeve publike dhe 7 zyrtarë e ish zyrtarë

Shqipëri
SPAK operacion në Tiranë, hetohen 9 zyrtarë dhe ish-zyrtarë për tenderin e uniformave të policisë

SPAK operacion në Tiranë, hetohen 9 zyrtarë dhe ish-zyrtarë për tenderin e uniformave të policisë

Shqipëri
Arrestohet kryetari i Bashkisë së Lushnjës, Fatos Tushe

Arrestohet kryetari i Bashkisë së Lushnjës, Fatos Tushe

Shqipëri
SPAK kërkon konfiskimin e 32 pasurive të Ylli Ndroqit, përfshirë edhe dy televizione

SPAK kërkon konfiskimin e 32 pasurive të Ylli Ndroqit, përfshirë edhe dy televizione

Shqipëri
Shpërthimi në Gërdec, SPAK kërkon rihapjen e gjykimit për Mediun

Shpërthimi në Gërdec, SPAK kërkon rihapjen e gjykimit për Mediun

Shqipëri
Akuzat e PD për nxjerrjen e të dhënave personale nga e-Albania, SPAK nis verifikimet

Akuzat e PD për nxjerrjen e të dhënave personale nga e-Albania, SPAK nis verifikimet

Shqipëri
FBI-ja shqiptare hap garën për hetues, do kenë statusin e oficerit të policisë gjyqësore

FBI-ja shqiptare hap garën për hetues, do kenë statusin e oficerit të policisë gjyqësore

Shqipëri
Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit në Tiranë sekuestron RTV Ora News

Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit në Tiranë sekuestron RTV Ora News

Shqipëri
Sindikatat i drejtohen Hotit me disa kërkesa lidhur me Ligjin e Pagave dhe tërheqjen e kursimeve nga Trusti

Sindikatat i drejtohen Hotit me disa kërkesa lidhur me Ligjin e Pagave dhe tërheqjen e kursimeve nga Trusti

Të Tjera