LAJMI I FUNDIT:

SPAK

265 Artikuj

Arrestohen katër persona, zbatohen masat e SPAK për Inceneratorin e Tiranës

Arrestohen katër persona, zbatohen masat e SPAK për Inceneratorin e Tiranës

Shqipëri
SPAK lëshon 15 urdhër-arreste për inceneratorin e Tiranës

SPAK lëshon 15 urdhër-arreste për inceneratorin e Tiranës

Shqipëri
Prokuroria e Posaçme SPAK mbyll hetimet për Vangjush Dakon

Prokuroria e Posaçme SPAK mbyll hetimet për Vangjush Dakon

Shqipëri
Përgjimet në Shqipëri, Karamuço: Ka dyshime se policë të niveleve të larta kanë lidhje me krimin

Përgjimet në Shqipëri, Karamuço: Ka dyshime se policë të niveleve të larta kanë lidhje me krimin

Shqipëri
SPAK mbyll hetimet për laboratorin e kokainës në Fier, dosjen do e kalojë në Gjykatë

SPAK mbyll hetimet për laboratorin e kokainës në Fier, dosjen do e kalojë në Gjykatë

Shqipëri
Gazetari zbardh prapaskenat e takimit informal Rama-Dumani

Gazetari zbardh prapaskenat e takimit informal Rama-Dumani

Shqipëri
Përgjimet: Europol i dorëzon Shqipërisë listën e policëve me SKY e EncroChat, bashkëpunojnë me grupet kriminale

Përgjimet: Europol i dorëzon Shqipërisë listën e policëve me SKY e EncroChat, bashkëpunojnë me grupet kriminale

Shqipëri
SKY dhe të penduarit po zbulojnë lidhjet e disa strukturave të policisë shqiptare me krimin

SKY dhe të penduarit po zbulojnë lidhjet e disa strukturave të policisë shqiptare me krimin

Shqipëri
Video-skandali në Zyrën e Bashkisë në Kukës, SPAK përfundon hetimet ndaj Safet Gjicit dhe Alma Kaçit – akuzat ndaj tyre

Video-skandali në Zyrën e Bashkisë në Kukës, SPAK përfundon hetimet ndaj Safet Gjicit dhe Alma Kaçit – akuzat ndaj tyre

Shqipëri
“I raft pika drogës, kur s’sheh nanën e smurë 5 minuta”, zbardhen përgjimet tjera të Erzen Breçanit me të birin

“I raft pika drogës, kur s’sheh nanën e smurë 5 minuta”, zbardhen përgjimet tjera të Erzen Breçanit me të birin

Shqipëri
Elvana Gjata zyrtarisht nën hetime nga SPAK

Elvana Gjata zyrtarisht nën hetime nga SPAK

Po Flitet
Rrëzohet kërkesa e Sali Berishës për shuarje të masës së sigurisë

Rrëzohet kërkesa e Sali Berishës për shuarje të masës së sigurisë

Shqipëri
Rama bën thirrje për zbardhjen e “21 janarit”, flet për dhunën në Kuvend: Nuk bashkëpunojmë me non-grata

Rama bën thirrje për zbardhjen e “21 janarit”, flet për dhunën në Kuvend: Nuk bashkëpunojmë me non-grata

Shqipëri
Sulmet ndaj prokurorëve në Shqipëri, KLP: Dënojmë shprehjet fyese dhe intimiduese ndaj SPAK

Sulmet ndaj prokurorëve në Shqipëri, KLP: Dënojmë shprehjet fyese dhe intimiduese ndaj SPAK

Shqipëri
Gjykata e Posaçme rrëzon kërkesat e Prokurorisë për përjashtimin e gjyqtares në çështjet e Berishës dhe Malltezit

Gjykata e Posaçme rrëzon kërkesat e Prokurorisë për përjashtimin e gjyqtares në çështjet e Berishës dhe Malltezit

Shqipëri
Zbardhet vendimi i gjykatës për Ilir Beqën: Duhej masë sigurie më e rëndë

Zbardhet vendimi i gjykatës për Ilir Beqën: Duhej masë sigurie më e rëndë

Shqipëri
Shtyhet seanca për Berishën, Prokuroria SPAK kërkon përjashtimin e gjyqtares

Shtyhet seanca për Berishën, Prokuroria SPAK kërkon përjashtimin e gjyqtares

Shqipëri
“Bush, thonë djali i Erzenit punon me drogë. Premtove 1 vit u bënë 3”, zbardhen mesazhet e Breçanit për djalin Eralbin

“Bush, thonë djali i Erzenit punon me drogë. Premtove 1 vit u bënë 3”, zbardhen mesazhet e Breçanit për djalin Eralbin

Shqipëri
I vunë GPS nënës dhe motrës”, roli i Dedan Gjonit për vrasjen e vëllezërve Nela: Iu afruan kushërirës së tyre për lidhje intime, që ta përdornin si karrem

I vunë GPS nënës dhe motrës”, roli i Dedan Gjonit për vrasjen e vëllezërve Nela: Iu afruan kushërirës së tyre për lidhje intime, që ta përdornin si karrem

Shqipëri
U vra me 20 plumba në Ekuador, Ergys Dashi pjesë e grupit të Eralb Breçanit, zbulohet vajza “VIP” që kishte fëmijë me të

U vra me 20 plumba në Ekuador, Ergys Dashi pjesë e grupit të Eralb Breçanit, zbulohet vajza “VIP” që kishte fëmijë me të

Shqipëri
Hetimet e SPAK për lidhje të policisë me krimin, lihen në burg Erzen Breçani dhe tre të tjerë

Hetimet e SPAK për lidhje të policisë me krimin, lihen në burg Erzen Breçani dhe tre të tjerë

Shqipëri
Akuza për grup kriminal dhe trafik droge, Erzen Breçani dhe 3 të tjerë para gjykatës

Akuza për grup kriminal dhe trafik droge, Erzen Breçani dhe 3 të tjerë para gjykatës

Shqipëri
Fakte tronditëse nga hetimi i ish-drejtorit të policisë së Tiranës, ndihmonte vrasësin me pagesë Nuredin Dumani

Fakte tronditëse nga hetimi i ish-drejtorit të policisë së Tiranës, ndihmonte vrasësin me pagesë Nuredin Dumani

Shqipëri
Bisedat që “fundosën” shefin e policisë së Tiranës, kërkoi në Tims dy vëllezërit që do vriteshin

Bisedat që “fundosën” shefin e policisë së Tiranës, kërkoi në Tims dy vëllezërit që do vriteshin

Shqipëri