LAJMI I FUNDIT:

Sokol Mëngjesi

19 Artikuj

Sulmi ndaj avokatit Sokol Mëngjesi, Gjykata e Apelit lë në burg Nanon dhe Alian

Sulmi ndaj avokatit Sokol Mëngjesi, Gjykata e Apelit lë në burg Nanon dhe Alian

Shqipëri
Del nga koma avokati Sokol Mëngjesi, motra e tij: U zgjua nga një ëndërr e keqe

Del nga koma avokati Sokol Mëngjesi, motra e tij: U zgjua nga një ëndërr e keqe

Shqipëri
U godit nga tre persona dy javë më parë, del nga koma avokati Sokol Mëngjesi

U godit nga tre persona dy javë më parë, del nga koma avokati Sokol Mëngjesi

Shqipëri
Dhuna ndaj Mëngjesit, Dhoma e Avokatisë propozon tre ditë bojkot të seancave gjyqësore

Dhuna ndaj Mëngjesit, Dhoma e Avokatisë propozon tre ditë bojkot të seancave gjyqësore

Shqipëri
Dhuna ndaj avokatit Mëngjesi, Dhoma e Avokatisë zhvillon mbledhje të jashtëzakonshme

Dhuna ndaj avokatit Mëngjesi, Dhoma e Avokatisë zhvillon mbledhje të jashtëzakonshme

Shqipëri
Gjashtë ditë në koma, avokati Sokol Mëngjesi dërgohet për mjekim në Athinë

Gjashtë ditë në koma, avokati Sokol Mëngjesi dërgohet për mjekim në Athinë

Shqipëri
Përmirësohet gjendja e avokatit të Sali Berishës, mjekët do të provojnë zgjimin nga gjendja e komës

Përmirësohet gjendja e avokatit të Sali Berishës, mjekët do të provojnë zgjimin nga gjendja e komës

Shqipëri
Nis seanca për të arrestuarit për sulmin ndaj Mëngjesit, ri-kualifikohet vepra penale

Nis seanca për të arrestuarit për sulmin ndaj Mëngjesit, ri-kualifikohet vepra penale

Shqipëri
Në koma prej dy ditësh, drejtuesit e policisë së Tiranë vizitojnë në spital avokatin Sokol Mëngjesi

Në koma prej dy ditësh, drejtuesit e policisë së Tiranë vizitojnë në spital avokatin Sokol Mëngjesi

Shqipëri
“Avokati Mëngjesi në gjendje të rëndë”, mjeku: Ka dëmtim të trurit, vendimtare 72 orët pasuese

“Avokati Mëngjesi në gjendje të rëndë”, mjeku: Ka dëmtim të trurit, vendimtare 72 orët pasuese

Shqipëri
Nga kërcënimet tek goditja para kopshtit të djalit, si përfundoi avokati i Berishës në reanimacion

Nga kërcënimet tek goditja para kopshtit të djalit, si përfundoi avokati i Berishës në reanimacion

Shqipëri
Flet autori i sulmit ndaj avokatit Sokol Mëngjesi: Nuk donim të vrisnim

Flet autori i sulmit ndaj avokatit Sokol Mëngjesi: Nuk donim të vrisnim

Shqipëri
Publikohen pamjet kur avokati Sokol Mëngjesi goditet me dorezë hekuri

Publikohen pamjet kur avokati Sokol Mëngjesi goditet me dorezë hekuri

Shqipëri
Dorëzohet një prej autorëve të rrahjes së avokatit, Vocaj: 20 mijë euro për këdo që siguron informacion në kapjen e autorëve të tjerë

Dorëzohet një prej autorëve të rrahjes së avokatit, Vocaj: 20 mijë euro për këdo që siguron informacion në kapjen e autorëve të tjerë

Shqipëri
Përkeqësohet gjendja e avokatit të Berishës, futet në intubim

Përkeqësohet gjendja e avokatit të Berishës, futet në intubim

Shqipëri
Dhunimi i avokatit të Berishës, Balla: Është identifikuar njëri nga tre autorët

Dhunimi i avokatit të Berishës, Balla: Është identifikuar njëri nga tre autorët

Shqipëri
Dhuna ndaj Sokol Mëngjesit, reagon Dhoma e Avokatisë: Kërkojmë hetimin e plotë dhe të pavarur

Dhuna ndaj Sokol Mëngjesit, reagon Dhoma e Avokatisë: Kërkojmë hetimin e plotë dhe të pavarur

Shqipëri
Goditja e avokatit të Berishës, Rithemelimi akuzon Ramën

Goditja e avokatit të Berishës, Rithemelimi akuzon Ramën

Shqipëri
Goditet avokati i ish-kryeministrit Berisha, autorët ende të paidentifikuar

Goditet avokati i ish-kryeministrit Berisha, autorët ende të paidentifikuar

Shqipëri


mob5