LAJMI I FUNDIT:
Sofyan Amrabat

Sofyan Amrabat

38 Artikuj

Gjashtë kandidatët e përzgjedhur nga Barcelona në listën për pasuesin e mundshëm të Busquets

Gjashtë kandidatët e përzgjedhur nga Barcelona në listën për pasuesin e mundshëm të Busquets

La Liga
Lista e të preferuarave të Xavit për të zëvendësuar Busquets

Lista e të preferuarave të Xavit për të zëvendësuar Busquets

La Liga
Barcelona “nuk ka para” për të nënshkruar me zëvendësuesin e Busquets këtë verë

Barcelona “nuk ka para” për të nënshkruar me zëvendësuesin e Busquets këtë verë

Serie A
Bie ndjeshëm çmimi i Ambrabat – alarmohen klubet e Ligës Premier

Bie ndjeshëm çmimi i Ambrabat – alarmohen klubet e Ligës Premier

Serie A
Amrabat la për një moment ndeshjen ndaj Interit për të bërë iftar

Amrabat la për një moment ndeshjen ndaj Interit për të bërë iftar

Serie A
Pesë yjet që mund të kalojnë në La Liga këtë verë

Pesë yjet që mund të kalojnë në La Liga këtë verë

La Liga
Lista A dhe B e Barcelonës për transferimet e verës

Lista A dhe B e Barcelonës për transferimet e verës

La Liga
Fiorentina mesazh Barcelonës dhe Arsenalit, të gatshëm të dëgjojnë ofertat për Amrabat

Fiorentina mesazh Barcelonës dhe Arsenalit, të gatshëm të dëgjojnë ofertat për Amrabat

Serie A
Transferimi i Amrabat: Fiorentina e tërbuar me Barcelonën dhe Xavin

Transferimi i Amrabat: Fiorentina e tërbuar me Barcelonën dhe Xavin

Serie A
Tifozët ‘mirëpresin’ Amrabat në Barcelonë pasi ky i fundit publikoi disa foto në rrjetet sociale

Tifozët ‘mirëpresin’ Amrabat në Barcelonë pasi ky i fundit publikoi disa foto në rrjetet sociale

La Liga
Fiorentina refuzoi ofertën e Barcelonës për Amrabat, lojtari merr një vendim drastik

Fiorentina refuzoi ofertën e Barcelonës për Amrabat, lojtari merr një vendim drastik

Serie A
Fiorentina njofton Liverpoolin dhe Atleticon se Amrabat nuk largohet në janar

Fiorentina njofton Liverpoolin dhe Atleticon se Amrabat nuk largohet në janar

Serie A
Liverpooli ende nuk ka hequr dorë nga Amrabat

Liverpooli ende nuk ka hequr dorë nga Amrabat

Premier League
Liverpooli kërkon ta përforcojë mesfushën me lojtarë nga Serie A

Liverpooli kërkon ta përforcojë mesfushën me lojtarë nga Serie A

Premier League
Lojtarët që janë futur në vitin 2023 me vlerë të rritur – por jo edhe Messi

Lojtarët që janë futur në vitin 2023 me vlerë të rritur – por jo edhe Messi

Ndërkombëtare
Nga Messi te Mbappe dhe Haaland – favoritët e hershëm për të fituar Topin e Artë 2023

Nga Messi te Mbappe dhe Haaland – favoritët e hershëm për të fituar Topin e Artë 2023

Shkumbin Pireva
PSG hyn në garë për Amrabat

PSG hyn në garë për Amrabat

Ligue 1
Lëvizjet e mundshme të afatit kalimtar dimëror: 15 yjet që pritet të kenë skuadra të reja nga janari

Lëvizjet e mundshme të afatit kalimtar dimëror: 15 yjet që pritet të kenë skuadra të reja nga janari

Driton Gajraku
Gattuso: Kishte kohë që nuk kisha parë një lojtar si unë, por e pash në këtë Botëror

Gattuso: Kishte kohë që nuk kisha parë një lojtar si unë, por e pash në këtë Botëror

La Liga
Trajneri i Marokut tregon se çfarë duhet të ndodhë me Ziyech dhe Amrabat – pas Kampionatit Botëror

Trajneri i Marokut tregon se çfarë duhet të ndodhë me Ziyech dhe Amrabat – pas Kampionatit Botëror

Premier League
Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në Kampionatin Botëror – “Katar 2022”

Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në Kampionatin Botëror – “Katar 2022”

Driton Gajraku
Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në “Katar 2022” dhe pritet të bëjnë transferime të mëdha së shpejti

Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në “Katar 2022” dhe pritet të bëjnë transferime të mëdha së shpejti

Përfaqësueset
Emmanuel Macron u fut në dhomën e zhveshjes së Marokut pas fitores së Francës dhe zbulon mesfushorin më të mirë të Kupës së Botës

Emmanuel Macron u fut në dhomën e zhveshjes së Marokut pas fitores së Francës dhe zbulon mesfushorin më të mirë të Kupës së Botës

Ndërkombëtare
Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në çerekfinale të “Katar 2022”

Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në çerekfinale të “Katar 2022”

Driton Gajraku