LAJMI I FUNDIT:
Sofyan Amrabat

Sofyan Amrabat

67 Artikuj

Nga Shaqiri te Podolski dhe Ochoa – formacioni i yjeve që shkëlqejnë më shumë me kombëtaren sesa me klubet

Nga Shaqiri te Podolski dhe Ochoa – formacioni i yjeve që shkëlqejnë më shumë me kombëtaren sesa me klubet

Përfaqësueset
Antonio Conte e do top yllin e Manchester United si blerjen e tij të parë tek Napoli

Antonio Conte e do top yllin e Manchester United si blerjen e tij të parë tek Napoli

Serie A
Paraqitja ndaj Manchester Cityt mund të ndryshojë rrjedhën e karrierës së Sofyan Amrabat

Paraqitja ndaj Manchester Cityt mund të ndryshojë rrjedhën e karrierës së Sofyan Amrabat

Premier League
Milani e bën prioritet transferimin e lojtarit që ka dështuar keq te Manchester United

Milani e bën prioritet transferimin e lojtarit që ka dështuar keq te Manchester United

Serie A
Man United goditet me tri lëndime, Ten Hag detyrohet të bëjë një zgjidhje urgjente

Man United goditet me tri lëndime, Ten Hag detyrohet të bëjë një zgjidhje urgjente

Premier League
Man Utd nuk do ta blej atë, Amrabat kërkohet nga dy gjigantët italianë

Man Utd nuk do ta blej atë, Amrabat kërkohet nga dy gjigantët italianë

Premier League
Manchester United merr vendimin përfundimtar për të ardhmen e Amrabat

Manchester United merr vendimin përfundimtar për të ardhmen e Amrabat

Premier League
Takimi sekret i Jurgen Kloppit me agjentin e yllit të Man United që i dështoi si më keq

Takimi sekret i Jurgen Kloppit me agjentin e yllit të Man United që i dështoi si më keq

Premier League
Manchester United mund ta rikthejë prapa Sofyan Amrabatin

Manchester United mund ta rikthejë prapa Sofyan Amrabatin

Premier League
Lojtarët e Man Utd tashmë i kanë bërë të qarta ndjenjat për Zidane

Lojtarët e Man Utd tashmë i kanë bërë të qarta ndjenjat për Zidane

Premier League
Amrabat i entuziazmuar pasi debutoi në Old Traford: Për Unitedin jam i gatshëm të futem edhe në portë

Amrabat i entuziazmuar pasi debutoi në Old Traford: Për Unitedin jam i gatshëm të futem edhe në portë

Premier League
Zbulohet e vërteta rreth lëndimit të Amrabat, nuk është aq serioz sa ishte paraparë në fillim

Zbulohet e vërteta rreth lëndimit të Amrabat, nuk është aq serioz sa ishte paraparë në fillim

Premier League
Sofyan Amrabat prezantohet te Man Utd dhe zgjedh numrin që do ta mbaj në fanellë

Sofyan Amrabat prezantohet te Man Utd dhe zgjedh numrin që do ta mbaj në fanellë

Premier League
Zyrtare: Amrabat i bashkohet Manchester United

Zyrtare: Amrabat i bashkohet Manchester United

Premier League
‘Ai po pret’ –  sqarohet qëndrimi i Amrabat në mes të betejës së Manchester United dhe Liverpool për marokenin

‘Ai po pret’ – sqarohet qëndrimi i Amrabat në mes të betejës së Manchester United dhe Liverpool për marokenin

Premier League
Liverpooli planifikon dy blerje të tjera në mesfushë pas Wataru Endos

Liverpooli planifikon dy blerje të tjera në mesfushë pas Wataru Endos

Premier League
Nga befasia Palhinha, te Valverde dhe Tchouameni – dhjetë mesfushorë të lidhur me Liverpoolin

Nga befasia Palhinha, te Valverde dhe Tchouameni – dhjetë mesfushorë të lidhur me Liverpoolin

Premier League
Tetë mesfushorët që Liverpooli po ndjekë për të nënshkruar pas refuzimit të dyfishtë nga Caicedo dhe Lavia

Tetë mesfushorët që Liverpooli po ndjekë për të nënshkruar pas refuzimit të dyfishtë nga Caicedo dhe Lavia

Premier League
Manchester Unitedi shet dy mesfushorë për t’i bërë vend Amrabatit

Manchester Unitedi shet dy mesfushorë për t’i bërë vend Amrabatit

Premier League
Katër largime dhe dy transferime që Ten Hag i kërkon nga Manchester United

Katër largime dhe dy transferime që Ten Hag i kërkon nga Manchester United

Premier League
Manchester United ende mund të përfundojë 10 marrëveshje të tjera para mbylljes së afatit kalimtar

Manchester United ende mund të përfundojë 10 marrëveshje të tjera para mbylljes së afatit kalimtar

Premier League
Fiorentina i dërgon mesazh Manchester United për Amrabat

Fiorentina i dërgon mesazh Manchester United për Amrabat

Premier League
Man Utd ka marrëveshje personale me Amrabat, pritet oferta drejt Fiorentinës

Man Utd ka marrëveshje personale me Amrabat, pritet oferta drejt Fiorentinës

Premier League
Man Utd ka marrëveshje personale me Amrabat dhe Hojlund, por diskuton çmimet me klubet italiane

Man Utd ka marrëveshje personale me Amrabat dhe Hojlund, por diskuton çmimet me klubet italiane

Premier League


mob5