LAJMI I FUNDIT:

Snoop Dogg

52 Artikuj

Pasi publikoi video duke tymosur marihuanë me Snoop Dogg, Bebe Rexha thotë se babai e telefonoi i nervozuar duke i bërtitur: A je çmendur?

Pasi publikoi video duke tymosur marihuanë me Snoop Dogg, Bebe Rexha thotë se babai e telefonoi i nervozuar duke i bërtitur: A je çmendur?

Yjet
Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me Snoop Dogg, “Satellite”

Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me Snoop Dogg, “Satellite”

Muzikë
Bebe Rexha po sjell këngë me Snoop Dogg: Ende s’mund ta besoj këtë

Bebe Rexha po sjell këngë me Snoop Dogg: Ende s’mund ta besoj këtë

Muzikë
Snoop Dogg pyet nëse duhet të jetë në krye të Twitter – merr mbi tre milionë përgjigje

Snoop Dogg pyet nëse duhet të jetë në krye të Twitter – merr mbi tre milionë përgjigje

Yjet
Cilët janë emrat që Elon Musk mund t’i zgjedhë për të qenë drejtori i ardhshëm ekzekutiv i Twitter?

Cilët janë emrat që Elon Musk mund t’i zgjedhë për të qenë drejtori i ardhshëm ekzekutiv i Twitter?

Lajme Teknologji
Yjet botërore që festuan triumfin e Argjentinës ndaj Francës në Kupën e Botës

Yjet botërore që festuan triumfin e Argjentinës ndaj Francës në Kupën e Botës

Yjet
Snoop Dogg dhe Dr. Dre në përgatitje të albumit të ri “Missionary”

Snoop Dogg dhe Dr. Dre në përgatitje të albumit të ri “Missionary”

Muzikë
Eminem zbulon se sëmundja e Dr. Dre e frymëzoi atë dhe Snoop Doggin t’i jepni fund mosmarrëveshjeve shumëvjeçare

Eminem zbulon se sëmundja e Dr. Dre e frymëzoi atë dhe Snoop Doggin t’i jepni fund mosmarrëveshjeve shumëvjeçare

Yjet
“Day Shift” me Jamie Foxx e Snoop Dogg, ndër filmat më të shikuar në javën e fundit në Netflix

“Day Shift” me Jamie Foxx e Snoop Dogg, ndër filmat më të shikuar në javën e fundit në Netflix

TV / Film
Snoop Dogg me premtim të ‘çmendur’ për lojtarët e Celticut nëse shpallen kampion

Snoop Dogg me premtim të ‘çmendur’ për lojtarët e Celticut nëse shpallen kampion

Ligat tjera
Reperi legjendar Snoop Dogg i është bashkuar zyrtarisht organizatës së eSports, FaZe Clan

Reperi legjendar Snoop Dogg i është bashkuar zyrtarisht organizatës së eSports, FaZe Clan

eSports
Publikohen pamje ku shihet Snoop Dogg duke konsumuar lëndë narkotike para performancës në ‘Super Bowl’

Publikohen pamje ku shihet Snoop Dogg duke konsumuar lëndë narkotike para performancës në ‘Super Bowl’

Yjet
Shfaqje e jashtëzakonshme në ‘Super Bowl’ – Dr. Dre, Eminem, Mary J Blige, Snoop Dogg dhe 50 Cent ndezin skenën me hitet e tyre

Shfaqje e jashtëzakonshme në ‘Super Bowl’ – Dr. Dre, Eminem, Mary J Blige, Snoop Dogg dhe 50 Cent ndezin skenën me hitet e tyre

Yjet
Snoop Dogg blen shtëpinë incizuese Death Row Records që lansoi karrierën e tij e të Dr. Dre dhe bashkëpunoi me Tupac

Snoop Dogg blen shtëpinë incizuese Death Row Records që lansoi karrierën e tij e të Dr. Dre dhe bashkëpunoi me Tupac

Muzikë
Snoop Dogg paditet për sulm seksual, reperi mohon gjithçka

Snoop Dogg paditet për sulm seksual, reperi mohon gjithçka

Po Flitet
Heidi Klum debuton në muzikë, kënga e parë vjen në bashkëpunim me Snoop Dogg

Heidi Klum debuton në muzikë, kënga e parë vjen në bashkëpunim me Snoop Dogg

Yjet
Pagoi 450 mijë dollarë që të jetë fqinji virtual i Snoop Dogg

Pagoi 450 mijë dollarë që të jetë fqinji virtual i Snoop Dogg

Lajme Teknologji
Snoop Dogg kritikon këngën “WAP” nga Cardi B dhe Megan Thee Stallion

Snoop Dogg kritikon këngën “WAP” nga Cardi B dhe Megan Thee Stallion

Yjet
Katërmbëdhjetë të famshmit që votojnë për herë të parë në zgjedhjet presidenciale në SHBA

Katërmbëdhjetë të famshmit që votojnë për herë të parë në zgjedhjet presidenciale në SHBA

Yjet
Tridhjetë të famshmit që kanë qenë nxënës të së njëjtës shkollë

Tridhjetë të famshmit që kanë qenë nxënës të së njëjtës shkollë

Yjet
Snoop Dogg: Bryant më mësoi të bëhem person më i mirë

Snoop Dogg: Bryant më mësoi të bëhem person më i mirë

Yjet
Nipi i reperit Snoop Dogg ndërron jetë në mënyrë tragjike, vetëm 10 ditë pas lindjes

Nipi i reperit Snoop Dogg ndërron jetë në mënyrë tragjike, vetëm 10 ditë pas lindjes

Yjet
Këngëtarë, aktorë dhe sportistë me famë botërore bashkojnë forcat, publikojnë së bashku këngë për Tokën

Këngëtarë, aktorë dhe sportistë me famë botërore bashkojnë forcat, publikojnë së bashku këngë për Tokën

Muzikë
Publikohet “Sirens”, bashkëpunimi i shqiptares Eleni Foureira me reperin e famshëm botëror Snoop Dogg

Publikohet “Sirens”, bashkëpunimi i shqiptares Eleni Foureira me reperin e famshëm botëror Snoop Dogg

Muzikë