LAJMI I FUNDIT:

Slavia Praga

100 Artikuj

Portier i Ballkanit, Frashëri: Asnjë nga klubet shqiptare nuk do të mund të bënte më mirë se ne

Portier i Ballkanit, Frashëri: Asnjë nga klubet shqiptare nuk do të mund të bënte më mirë se ne

Ndërkombëtare
Korenica: Nuk flas për ofertat, gjyqtari na dëmtoi

Korenica: Nuk flas për ofertat, gjyqtari na dëmtoi

Ndërkombëtare
Daja: Gjyqtari na e mohoi një penallti, mund të shesim disa lojtarë

Daja: Gjyqtari na e mohoi një penallti, mund të shesim disa lojtarë

Ndërkombëtare
Thaqi pas eliminimit nga garat ndërkombëtare: Eksperiencë e jashtëzakonshme, duhej të fitonim pikë me Sivassporin në shtëpi

Thaqi pas eliminimit nga garat ndërkombëtare: Eksperiencë e jashtëzakonshme, duhej të fitonim pikë me Sivassporin në shtëpi

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve, Ballkani 0-1 Slavia Praga: Jashanica dhe Dellova më të vlerësuarit te vendasit

Notat e lojtarëve, Ballkani 0-1 Slavia Praga: Jashanica dhe Dellova më të vlerësuarit te vendasit

Ndërkombëtare
Ballkani pëson humbjen në shtëpi nga Slavia dhe eliminohet nga garat evropiane, vendos një gol në pjesën e dytë

Ballkani pëson humbjen në shtëpi nga Slavia dhe eliminohet nga garat evropiane, vendos një gol në pjesën e dytë

Ndërkombëtare
Gripshi: Slavia kundërshtari më i vështirë në grup, kam edhe dy vite kontratë me Ballkanin

Gripshi: Slavia kundërshtari më i vështirë në grup, kam edhe dy vite kontratë me Ballkanin

Ndërkombëtare
Formacionet zyrtare, Ballkani – Slavia Praga: Dajës i kthehen disa mungesa

Formacionet zyrtare, Ballkani – Slavia Praga: Dajës i kthehen disa mungesa

Ndërkombëtare
Ballkani 0-1 Slavia Pragë, gjithçka çfarë ndodhi minutë pas minute

Ballkani 0-1 Slavia Pragë, gjithçka çfarë ndodhi minutë pas minute

Ndërkombëtare
Ballkani pret Slavia Pragën në një ndeshje vendimtare për dy skuadrat për kalimin e grupit

Ballkani pret Slavia Pragën në një ndeshje vendimtare për dy skuadrat për kalimin e grupit

Ndërkombëtare
Trajneri i Slavias, Trpishovsky, pret që Ballkani të jetë i rrezikshëm sikurse në Çeki

Trajneri i Slavias, Trpishovsky, pret që Ballkani të jetë i rrezikshëm sikurse në Çeki

Ndërkombëtare
Tifozët e Slavia Pragës pritet të jenë në “Fadil Vokrri” për ndeshjen ndaj Ballkanit

Tifozët e Slavia Pragës pritet të jenë në “Fadil Vokrri” për ndeshjen ndaj Ballkanit

Ndërkombëtare
Ballkani thërret tifozët për ndeshjen me Sllavia Pragën: Na duhet përkrahja

Ballkani thërret tifozët për ndeshjen me Sllavia Pragën: Na duhet përkrahja

Superliga
Është mbrojtës i djathtë, por statistikat e Armend Thaqit në Ligën e Konferencës janë fantastike

Është mbrojtës i djathtë, por statistikat e Armend Thaqit në Ligën e Konferencës janë fantastike

Superliga
Situata e grupit të Ballkanit, skuadra e Ilir Dajës ende e ka fatin për kalimin tutje në duart e saj

Situata e grupit të Ballkanit, skuadra e Ilir Dajës ende e ka fatin për kalimin tutje në duart e saj

Ligat tjera
Ballkani e mbylli fazën e parë të ndeshjeve si lider, por Grupi H është shumë i veçantë me statistika

Ballkani e mbylli fazën e parë të ndeshjeve si lider, por Grupi H është shumë i veçantë me statistika

Ndërkombëtare
Pas problemeve që kishte me aeroplanin, skuadra e Ballkanit niset më në fund për Kosovë

Pas problemeve që kishte me aeroplanin, skuadra e Ballkanit niset më në fund për Kosovë

Superliga
Rrahmani beson që skuadra e Ballkanit mundet të jap më shumë

Rrahmani beson që skuadra e Ballkanit mundet të jap më shumë

Ligat tjera
Notat e lojtarëve, Slavia Pragë 3-2 Ballkani: Thaqi e Korenica më të mirët

Notat e lojtarëve, Slavia Pragë 3-2 Ballkani: Thaqi e Korenica më të mirët

Ligat tjera
Ballkani shënon dy gola në Pragë, por pëson humbjen e parë në Ligën e Konferencës

Ballkani shënon dy gola në Pragë, por pëson humbjen e parë në Ligën e Konferencës

Ligat tjera
Pesë gola në pjesën e parë, Ballkani humb dy herë epërsinë ndaj Slavia Pragës

Pesë gola në pjesën e parë, Ballkani humb dy herë epërsinë ndaj Slavia Pragës

Ligat tjera
Formacionet zyrtare, Slavia – Ballkani: Ilir Daja me një lëvizje nga ndeshja e kaluar

Formacionet zyrtare, Slavia – Ballkani: Ilir Daja me një lëvizje nga ndeshja e kaluar

Ligat tjera
Slavia Pragë – Ballkani: Vlera e dy skuadrave, futbollistët më të vlefshëm dhe arritjet më të mëdha

Slavia Pragë – Ballkani: Vlera e dy skuadrave, futbollistët më të vlefshëm dhe arritjet më të mëdha

Ndërkombëtare
Ballkani kërkon të shkaktojë befasinë e radhës në Evropë, përballet në udhëtim me Slavia Pragën

Ballkani kërkon të shkaktojë befasinë e radhës në Evropë, përballet në udhëtim me Slavia Pragën

Ndërkombëtare