LAJMI I FUNDIT:

Singapor

100 Artikuj

Lamborghini Aventador u rrotullua gjatë aksidentit, asnjë prej udhëtarëve nuk pësoi lëndime (Foto)

Lamborghini Aventador u rrotullua gjatë aksidentit, asnjë prej udhëtarëve nuk pësoi lëndime (Foto)

Ngjarje
Donald Trump dhe Kim Jong-un takohen në Singapor më 12 qershor: Pesë arsyet pse ata zgjodhën pikërisht këtë vend aziatik (Foto/Video)

Donald Trump dhe Kim Jong-un takohen në Singapor më 12 qershor: Pesë arsyet pse ata zgjodhën pikërisht këtë vend aziatik (Foto/Video)

Nga Bota
Dritarja për qetësi të plotë, shuan zhurmën deri në 50 për qind, edhe nëse është e hapur (Foto)

Dritarja për qetësi të plotë, shuan zhurmën deri në 50 për qind, edhe nëse është e hapur (Foto)

Interesante
Dhjetë qytetet më të shtrenjta në botë

Dhjetë qytetet më të shtrenjta në botë

Të Tjera
Nëntë qytetet më të shtrenjta në botë për të jetuar

Nëntë qytetet më të shtrenjta në botë për të jetuar

Çfarë të vizitosh
Reklamon shtëpinë për shitje, tronditet nga imazhi ku shfaqi më shumë se që duhet (Foto)

Reklamon shtëpinë për shitje, tronditet nga imazhi ku shfaqi më shumë se që duhet (Foto)

Dështime
Konfiskohet një tonelatë metamfetaminë, e fshehur në thasë orizi (Foto)

Konfiskohet një tonelatë metamfetaminë, e fshehur në thasë orizi (Foto)

Nga Bota
Hapësira me topa ishte shumë e thellë, nëna u ‘fundos’ teksa shpëtonte të birin (Video)

Hapësira me topa ishte shumë e thellë, nëna u ‘fundos’ teksa shpëtonte të birin (Video)

Fun Lajme
E kuptoi se e fejuara po e tradhtonte, i hakmerret gjatë dasmës duke transmetuar videon e saj me tjetrin në prezencë të qindra mysafirëve (Foto)

E kuptoi se e fejuara po e tradhtonte, i hakmerret gjatë dasmës duke transmetuar videon e saj me tjetrin në prezencë të qindra mysafirëve (Foto)

Interesante
Ndalohet i moshuari që vendoste kruese dhëmbësh në ulëset e autobusëve (Foto)

Ndalohet i moshuari që vendoste kruese dhëmbësh në ulëset e autobusëve (Foto)

Dështime
Profesori kreu eksperimentin me sukses, feston me gjestin e veçantë dhe bëhet yll në internet (Video)

Profesori kreu eksperimentin me sukses, feston me gjestin e veçantë dhe bëhet yll në internet (Video)

Fun Lajme
Mjekët ia nxorën me vështirësi insektin nga veshi (Video, +16)

Mjekët ia nxorën me vështirësi insektin nga veshi (Video, +16)

Interesante
Brenda aeroportit më të mirë në botë (Foto)

Brenda aeroportit më të mirë në botë (Foto)

Nga Bota
Autobusi përplasi grupin e motoçiklistëve që po prisnin në semafor (Video)

Autobusi përplasi grupin e motoçiklistëve që po prisnin në semafor (Video)

Nga Bota
Park i madh dhe një superfontanë brenda tij – ky aeroport i bukur do të bëhet edhe më i bukur (Foto/Video)

Park i madh dhe një superfontanë brenda tij – ky aeroport i bukur do të bëhet edhe më i bukur (Foto/Video)

Interesante
Super-veturat e ekspozuara në 15 katet e ndërtesës (Video)

Super-veturat e ekspozuara në 15 katet e ndërtesës (Video)

Auto Fun
Pastruesja shfaqet sikur të jetë pushtuar nga shpirti i ligë, jo të gjithë po i besojnë (Video)

Pastruesja shfaqet sikur të jetë pushtuar nga shpirti i ligë, jo të gjithë po i besojnë (Video)

Dështime
Tentoi të bënte një video për Snapchat, i riu bie nga kati i katërt duke gjetur vdekjen (Video,+16)

Tentoi të bënte një video për Snapchat, i riu bie nga kati i katërt duke gjetur vdekjen (Video,+16)

Nga Bota
Gjermani, gruas nga Singapori i kërkojnë më shumë se ç’duhet

Gjermani, gruas nga Singapori i kërkojnë më shumë se ç’duhet

Nga Bota
Restoranti me ushqim special të frymëzuar nga filmat Harry Potter (Foto)

Restoranti me ushqim special të frymëzuar nga filmat Harry Potter (Foto)

Interesante
Dëshmi se rrufeja mund të bie dy herë në të njëjtin vend dhe se dikush lind në shenjën e fatit! (Video)

Dëshmi se rrufeja mund të bie dy herë në të njëjtin vend dhe se dikush lind në shenjën e fatit! (Video)

Fun Lajme
Koktej me bubrreca, për ata që duan të dehen me pije (Foto)

Koktej me bubrreca, për ata që duan të dehen me pije (Foto)

Dështime
Motoçikleta përplaset me veturë derisa po lëvizte me 110 kilometra në orë, ajo çfarë ndodhi më pas habiti policinë (Foto/Video)

Motoçikleta përplaset me veturë derisa po lëvizte me 110 kilometra në orë, ajo çfarë ndodhi më pas habiti policinë (Foto/Video)

Nga Bota
Njihuni me qytetin më spektakolar të së ardhmes (Foto)

Njihuni me qytetin më spektakolar të së ardhmes (Foto)

Interesante