LAJMI I FUNDIT:

Singapor

99 Artikuj

Kërkoi një gotë ujë, stjuardesa e shërbeu me disa akuj: “Prit sa të shkrihen” (Foto)

Kërkoi një gotë ujë, stjuardesa e shërbeu me disa akuj: “Prit sa të shkrihen” (Foto)

Dështime
Hiper makina elektrike Denbrodium D-1 me 1,800 kuaj fuqi, hyn në prodhim gjatë vitit që vjen (Foto)

Hiper makina elektrike Denbrodium D-1 me 1,800 kuaj fuqi, hyn në prodhim gjatë vitit që vjen (Foto)

Modelet e Reja
Si e zgjidhi Singapori problemin e strehimit me banesat e ndërtuara nga shteti?

Si e zgjidhi Singapori problemin e strehimit me banesat e ndërtuara nga shteti?

Të Tjera
Dollapët përplot çokolata apo suita sikur e Hirushes: Hotelet me dhomat më të mira për fëmijë (Foto)

Dollapët përplot çokolata apo suita sikur e Hirushes: Hotelet me dhomat më të mira për fëmijë (Foto)

Fun Lajme
Gjatë samitit Trump-Kim u kryen 40 mijë sulme kibernetike

Gjatë samitit Trump-Kim u kryen 40 mijë sulme kibernetike

Nga Bota
Pas kthimit në shtëpi, Kim tregon detaje nga takimi me Trumpin

Pas kthimit në shtëpi, Kim tregon detaje nga takimi me Trumpin

Nga Bota
Trump tallet me gazetarët, para liderit të shtetit pa liri të shtypit

Trump tallet me gazetarët, para liderit të shtetit pa liri të shtypit

Nga Bota
Samiti historik i kushtoi 15 milionë dollarë qeverisë së Singaporit (Video)

Samiti historik i kushtoi 15 milionë dollarë qeverisë së Singaporit (Video)

Nga Bota
Trump për Kimin: I kemi pëlqyer njëri-tjetrit (Video)

Trump për Kimin: I kemi pëlqyer njëri-tjetrit (Video)

Nga Bota
Para drekës zyrtare me Kimin, Trump bënë shaka me gazetarët për mbipeshën (Video)

Para drekës zyrtare me Kimin, Trump bënë shaka me gazetarët për mbipeshën (Video)

Fun Lajme
Dokumenti i plotë i nënshkruar nga Trump dhe Kim në Singapor (Foto/Video)

Dokumenti i plotë i nënshkruar nga Trump dhe Kim në Singapor (Foto/Video)

Nga Bota
Ish-basketbollisti amerikan shpërthen në lot nga takimi Trump-Kim: Fillova të dridhem kur u shfaqen bashkë (Video)

Ish-basketbollisti amerikan shpërthen në lot nga takimi Trump-Kim: Fillova të dridhem kur u shfaqen bashkë (Video)

Nga Bota
Trump i drejtohet botës pas takimit me Kim Jong-Un: Çdokush mund të bëjë luftë, por vetëm të guximshmit e sjellin paqen (Video)

Trump i drejtohet botës pas takimit me Kim Jong-Un: Çdokush mund të bëjë luftë, por vetëm të guximshmit e sjellin paqen (Video)

Nga Bota
Ekspertja e gjuhës së trupit tregon detaje nga takimi Trump-Kim (Foto/Video)

Ekspertja e gjuhës së trupit tregon detaje nga takimi Trump-Kim (Foto/Video)

Nga Bota
Trump ia tregon limuzinën presidenciale Kimit (Video)

Trump ia tregon limuzinën presidenciale Kimit (Video)

Interesante
Shtrëngimi i duarve që mund ta ndryshojë historinë (Foto/Video)

Shtrëngimi i duarve që mund ta ndryshojë historinë (Foto/Video)

Nga Bota
Takimi Trump-Kim, gjithçka që duhet të dini për samitin e shumëpritur në Singapor

Takimi Trump-Kim, gjithçka që duhet të dini për samitin e shumëpritur në Singapor

Nga Bota
“Blindohet” Singapori, limuzina e Kim Jong-un eskortohet nga 40 motoçikleta dhe vetura (Foto/Video)

“Blindohet” Singapori, limuzina e Kim Jong-un eskortohet nga 40 motoçikleta dhe vetura (Foto/Video)

Nga Bota
Truprojat e Kim Jong-un sërish fitojnë vëmendjen e të gjithëve, shfaqen në Singapor duke vrapuar pas veturës së liderit koreanoverior (Video)

Truprojat e Kim Jong-un sërish fitojnë vëmendjen e të gjithëve, shfaqen në Singapor duke vrapuar pas veturës së liderit koreanoverior (Video)

Nga Bota
Donald Trump niset për në Singapor për takimin me Kim Jong-Un

Donald Trump niset për në Singapor për takimin me Kim Jong-Un

Nga Bota
Kim Jong-Un mbërrin në Singapor për takimin me Donald Trumpin

Kim Jong-Un mbërrin në Singapor për takimin me Donald Trumpin

Nga Bota
“Ishulli i vdekjes nga prapa”: Rrëfimi për të kaluarën e errët të ishullit Sentosa, vendit ku do të mbahet samiti Trump-Kim (Foto)

“Ishulli i vdekjes nga prapa”: Rrëfimi për të kaluarën e errët të ishullit Sentosa, vendit ku do të mbahet samiti Trump-Kim (Foto)

Nga Bota
Për sigurinë e Trumpit dhe Kimit në Singapor, do të përkujdeset një nga njësitë më elitare në botë (Foto/Video)

Për sigurinë e Trumpit dhe Kimit në Singapor, do të përkujdeset një nga njësitë më elitare në botë (Foto/Video)

Nga Bota
Lamborghini Aventador u rrotullua gjatë aksidentit, asnjë prej udhëtarëve nuk pësoi lëndime (Foto)

Lamborghini Aventador u rrotullua gjatë aksidentit, asnjë prej udhëtarëve nuk pësoi lëndime (Foto)

Ngjarje