LAJMI I FUNDIT:

Simone Zaza

79 Artikuj

Tetë yjet e futbollit që janë të lirë dhe klubet e Ligës Premier mund t’i afrojnë në skuadrat e tyre, në listë edhe ish-yjet e Chelseat

Tetë yjet e futbollit që janë të lirë dhe klubet e Ligës Premier mund t’i afrojnë në skuadrat e tyre, në listë edhe ish-yjet e Chelseat

Premier League
Juventusi ka harxhuar 446.8 milionë euro në vitet e fundit vetëm për qendërsulmues – 300 milionë shkuan vetëm për tre prej tyre

Juventusi ka harxhuar 446.8 milionë euro në vitet e fundit vetëm për qendërsulmues – 300 milionë shkuan vetëm për tre prej tyre

Serie A
Roma mposhtet në udhëtim te Torino

Roma mposhtet në udhëtim te Torino

Serie A
Interi fiton me shumë spektakël përballë Torinos

Interi fiton me shumë spektakël përballë Torinos

Serie A
Raportohet se Zaza e ka refuzuar kalimin te Interi në këtë afat që shkoi

Raportohet se Zaza e ka refuzuar kalimin te Interi në këtë afat që shkoi

Serie A
Zaza përfundon në listën e dëshirave, Interi në bisedime me Torinon

Zaza përfundon në listën e dëshirave, Interi në bisedime me Torinon

Serie A
Torino 1-0 Inter: Notat e lojtarëve, Skriniar më i miri

Torino 1-0 Inter: Notat e lojtarëve, Skriniar më i miri

Serie A
Torino 0-1 Juventus, notat e lojtarëve

Torino 0-1 Juventus, notat e lojtarëve

Serie A
Marseille mes Balotellit dhe Zazas

Marseille mes Balotellit dhe Zazas

Ligue 1
Zaza ka marrëveshje me Milanin, pritet vetëm largimi i Kalinic

Zaza ka marrëveshje me Milanin, pritet vetëm largimi i Kalinic

Serie A
Milani ofron Baccan për Zazan

Milani ofron Baccan për Zazan

Serie A
Milani favorit për transferimin e Zazas

Milani favorit për transferimin e Zazas

Serie A
Dhjetë golat më të mirë në La Liga për vitin 2017 – Nga ‘bombat’ e Griezmannit e Asensios deri tek solo aksioni i Messit (Foto/Video)

Dhjetë golat më të mirë në La Liga për vitin 2017 – Nga ‘bombat’ e Griezmannit e Asensios deri tek solo aksioni i Messit (Foto/Video)

Shkumbin Pireva
Simone Zaza tani ka klauzolë prej 100 milionë eurove

Simone Zaza tani ka klauzolë prej 100 milionë eurove

La Liga
Nëntë lojtarët që shkëlqyen para se të dështonin në Ligën Premier, por arritën të rikthejnë shkëlqimin në një tjetër ligë (Video)

Nëntë lojtarët që shkëlqyen para se të dështonin në Ligën Premier, por arritën të rikthejnë shkëlqimin në një tjetër ligë (Video)

Arbios Kryeziu
Zyrtare: Italia me katër mungesa ndaj Suedisë

Zyrtare: Italia me katër mungesa ndaj Suedisë

Përfaqësueset
Sulmuesit më të mirë në Evropë, dominojnë ata të Serie A (Foto)

Sulmuesit më të mirë në Evropë, dominojnë ata të Serie A (Foto)

Ndërkombëtare
Simone Zaza ka shënuar het-trik brenda tetë minutave (Video)

Simone Zaza ka shënuar het-trik brenda tetë minutave (Video)

La Liga
Zaza: Shpresoj që Morata t’i shënojë Juves në finale të LK-së

Zaza: Shpresoj që Morata t’i shënojë Juves në finale të LK-së

Liga e Kampionëve
Zyrtare: Valencia aktivizon opsionin e blerjes së Zazas

Zyrtare: Valencia aktivizon opsionin e blerjes së Zazas

La Liga
Juventusi shet dy sulmues për të siguruar paratë për Sanchezin

Juventusi shet dy sulmues për të siguruar paratë për Sanchezin

Serie A
Simone Zaza trondit Real Madridin me një super gol (Video)

Simone Zaza trondit Real Madridin me një super gol (Video)

La Liga
Top 10 transferimet më të mira në La Liga gjatë janarit, lëvizje të zgjuara nga Sevilla

Top 10 transferimet më të mira në La Liga gjatë janarit, lëvizje të zgjuara nga Sevilla

La Liga
Nga Zaza te Sule: Të gjitha zyrtarizimet e rëndësishme gjatë vikendit (Foto)

Nga Zaza te Sule: Të gjitha zyrtarizimet e rëndësishme gjatë vikendit (Foto)

Ndërkombëtare