LAJMI I FUNDIT:
Simon Cowell

Simon Cowell

78 Artikuj

Anëtarit të jurisë së “Britain’s Got Talent”, Simon Cowell thuhet si është vënë flaka në skenë nga akrobacia me zjarr e një konkurrenti magjistar

Anëtarit të jurisë së “Britain’s Got Talent”, Simon Cowell thuhet si është vënë flaka në skenë nga akrobacia me zjarr e një konkurrenti magjistar

TV / Film
Simon Cowell vazhdon të marrë vëmendje me ndryshimet në pamje, ndërsa merr pjesë në një event për Krishtlindje

Simon Cowell vazhdon të marrë vëmendje me ndryshimet në pamje, ndërsa merr pjesë në një event për Krishtlindje

Yjet
Të famshmit e pasur që nuk duan t’ua lënë pasurinë fëmijëve

Të famshmit e pasur që nuk duan t’ua lënë pasurinë fëmijëve

Po Flitet
Interpretimi mbresëlënës i Susan Boyle është votuar si momenti më ikonik në historinë e ‘Britain’s Got Talent’

Interpretimi mbresëlënës i Susan Boyle është votuar si momenti më ikonik në historinë e ‘Britain’s Got Talent’

Muzikë
I penduar për ndërhyrjet estetike në fytyrë, Simon Cowell: Dukem si një film horror

I penduar për ndërhyrjet estetike në fytyrë, Simon Cowell: Dukem si një film horror

Yjet
Simon Cowell thotë se do të lërë 24 milionë euro nga testamenti i tij për qentë

Simon Cowell thotë se do të lërë 24 milionë euro nga testamenti i tij për qentë

Yjet
Vetëm gjashtë javë pas aksidentit të tmerrshëm, Simon Cowell shihet sërish duke u endur me biçikletë

Vetëm gjashtë javë pas aksidentit të tmerrshëm, Simon Cowell shihet sërish duke u endur me biçikletë

Yjet
Nga Tom Cruise, Daniel Craig e deri te Elon Musk – meshkujt e famshëm që iu nënshtruan botoksit dhe ndërhyrjeve estetike

Nga Tom Cruise, Daniel Craig e deri te Elon Musk – meshkujt e famshëm që iu nënshtruan botoksit dhe ndërhyrjeve estetike

Yjet
Simon Cowell mungon në audicionet e “Britain’s Got Talent” pasi rezultoi pozitiv me COVID-19

Simon Cowell mungon në audicionet e “Britain’s Got Talent” pasi rezultoi pozitiv me COVID-19

Yjet
Simon Cowell dërgohet me urgjencë në spital pasi pëson aksident me biçikletë elektrike, kalimtarët thonë se është me fat që është gjallë

Simon Cowell dërgohet me urgjencë në spital pasi pëson aksident me biçikletë elektrike, kalimtarët thonë se është me fat që është gjallë

Yjet
E pazakontë! Simon Cowell shkon me veturë elektrike në tapetin e kuq të “Britain’s Got Talent”

E pazakontë! Simon Cowell shkon me veturë elektrike në tapetin e kuq të “Britain’s Got Talent”

Yjet
Kishte deklaruar se nuk besonte më në martesë, por Simon Cowell i propozon të dashurës 18 vite më të re në moshë

Kishte deklaruar se nuk besonte më në martesë, por Simon Cowell i propozon të dashurës 18 vite më të re në moshë

Po Flitet
Simon Cowell largohet nga ekranet televizive për të iu përkushtuar familjes

Simon Cowell largohet nga ekranet televizive për të iu përkushtuar familjes

Yjet
Simon Cowell përgatitet të nisë “spektaklin e ri rreth makinave”, si rival me Top Gear

Simon Cowell përgatitet të nisë “spektaklin e ri rreth makinave”, si rival me Top Gear

Auto Lajme
Pas 17 vitesh transmetimi, përfundon spektakli i talenteve “X Factor”?

Pas 17 vitesh transmetimi, përfundon spektakli i talenteve “X Factor”?

TV / Film
Simon Cowell shihet me aparat të frymëmarrjes pasi kthehet nga një darkë në Londër

Simon Cowell shihet me aparat të frymëmarrjes pasi kthehet nga një darkë në Londër

Yjet
“Isha një milimetër larg thyerjes së shpinës”, Simon Cowell flet sërish për aksidentin me biçikletë elektrike

“Isha një milimetër larg thyerjes së shpinës”, Simon Cowell flet sërish për aksidentin me biçikletë elektrike

Yjet
Greg James tregon se si Simon Cowell nuk e mori në menaxhim Dua Lipën në fillimet e saj kur ajo nuk ishte e famshme

Greg James tregon se si Simon Cowell nuk e mori në menaxhim Dua Lipën në fillimet e saj kur ajo nuk ishte e famshme

Yjet
Simon Cowell fotografohet me të dashurën dhe djalin pasi bënë blerje në Malibu

Simon Cowell fotografohet me të dashurën dhe djalin pasi bënë blerje në Malibu

Yjet
Botoksi i tepërt i ka lënë Simon Cowell dhe Madonnën me fytyrë të trishtuar dhe pamundësinë për të bërë mimika

Botoksi i tepërt i ka lënë Simon Cowell dhe Madonnën me fytyrë të trishtuar dhe pamundësinë për të bërë mimika

Yjet
Simon Cowell shihet i dërmuar pas kthimit nga Londra në Los Angeles

Simon Cowell shihet i dërmuar pas kthimit nga Londra në Los Angeles

Yjet
Derisa shijonte shëtitjen me familje, Simon Cowell vë në pah se ka humbur peshë

Derisa shijonte shëtitjen me familje, Simon Cowell vë në pah se ka humbur peshë

Yjet
Lëndimi i Simon Cowell e ka bërë më të afërt me partneren Lauren Silverman

Lëndimi i Simon Cowell e ka bërë më të afërt me partneren Lauren Silverman

Yjet
“Britain’s Got Talent” shtyhet për shkak të COVID-19, Simon Cowell përgatitet të rikthehet në audicion

“Britain’s Got Talent” shtyhet për shkak të COVID-19, Simon Cowell përgatitet të rikthehet në audicion

TV / Film