LAJMI I FUNDIT:
Silvio Berlusconi

Silvio Berlusconi

204 Artikuj

Berlusconi me të dashurën e tij 53 vite më të re shikon ndeshjen e Monzas – feston golin me një puthje

Berlusconi me të dashurën e tij 53 vite më të re shikon ndeshjen e Monzas – feston golin me një puthje

Serie A
Berlusconi synon Presidencën

Berlusconi synon Presidencën

Evropa
Zgjedhjet komplekse për presidentin italian mbahen më 24 janar – Draghi dhe Berlusconi mes pretenduesve kryesorë

Zgjedhjet komplekse për presidentin italian mbahen më 24 janar – Draghi dhe Berlusconi mes pretenduesve kryesorë

Evropa
Berlusconi u shtrua në spital për testet pas COVID-19

Berlusconi u shtrua në spital për testet pas COVID-19

Evropa
Rrëzohet Silvio Berlusconi, kalon natën në spital

Rrëzohet Silvio Berlusconi, kalon natën në spital

Evropa
Berlusconi hospitalizohet në Monaco

Berlusconi hospitalizohet në Monaco

Evropa
Berlusconi: Trumpi humbi shkaku se ishte agresiv, shumë shpesh ishte arrogant

Berlusconi: Trumpi humbi shkaku se ishte agresiv, shumë shpesh ishte arrogant

Amerika
Berlusconi 84-vjeçar mposht coronavirusin

Berlusconi 84-vjeçar mposht coronavirusin

Evropa
Berlusconi shërohet nga COVID-19

Berlusconi shërohet nga COVID-19

Nga Bota
Berlusconi po reagon mirë në terapinë anti COVID-19

Berlusconi po reagon mirë në terapinë anti COVID-19

Nga Bota
​Berlusconi me COVID-19: Po luftoj një virus të tmerrshëm!

​Berlusconi me COVID-19: Po luftoj një virus të tmerrshëm!

Nga Bota
Berlusconi nga spitali: Unë jam ndër pesë pacientët më së rëndi të infektuar me COVID-19

Berlusconi nga spitali: Unë jam ndër pesë pacientët më së rëndi të infektuar me COVID-19

Nga Bota
Berlusconi trajtohet në spital, COVID-19 i shkakton pneumoni të dyfishtë

Berlusconi trajtohet në spital, COVID-19 i shkakton pneumoni të dyfishtë

Nga Bota
Pasi rezultoi me COVID-19, Berlusconi shtrihet në spital

Pasi rezultoi me COVID-19, Berlusconi shtrihet në spital

Nga Bota
Ish kryeministri i Italisë, Silvio Berlusconi rezulton pozitiv me COVID-19

Ish kryeministri i Italisë, Silvio Berlusconi rezulton pozitiv me COVID-19

Nga Bota
Berlusconi: Nuk është e lehtë të më zëvendësojë Milani

Berlusconi: Nuk është e lehtë të më zëvendësojë Milani

Serie A
Berluskoni falenderon Shqipërinë: Një komb i vogël, por me tradita të mëdha

Berluskoni falenderon Shqipërinë: Një komb i vogël, por me tradita të mëdha

Shqipëri
Agnelli dhe Berlusconi dhurojnë nga 10 milionë euro për situatën e krijuar në Itali nga coronavirusi

Agnelli dhe Berlusconi dhurojnë nga 10 milionë euro për situatën e krijuar në Itali nga coronavirusi

Serie A
Silvio Berlusconi ndahet nga Francesca Pascale pas 12 vitesh, ndërsa njofton se është në një romancë dashurie të re

Silvio Berlusconi ndahet nga Francesca Pascale pas 12 vitesh, ndërsa njofton se është në një romancë dashurie të re

Po Flitet
Po bënte selfie me të ftuarit, Silvio Berlusconi humb baraspeshimin dhe rrëzohet në kongresin e organizuar në Zagreb – dërgohet me urgjencë në një spital në Milano

Po bënte selfie me të ftuarit, Silvio Berlusconi humb baraspeshimin dhe rrëzohet në kongresin e organizuar në Zagreb – dërgohet me urgjencë në një spital në Milano

Nga Bota
Berlusconi nuk pranon të dëshmojë para gjykatës

Berlusconi nuk pranon të dëshmojë para gjykatës

Nga Bota
Berlusconi: Ma ktheni Milanin, do ta bëjë përsëri të madh

Berlusconi: Ma ktheni Milanin, do ta bëjë përsëri të madh

Serie A
Berlusconi: Monza do ta mposhte Milanin

Berlusconi: Monza do ta mposhte Milanin

Serie A
Berlusconi: Si e rrënoni një stadium që i bëri zemrat e tifozëve të Interit dhe Milanit të dridheshin për dekada

Berlusconi: Si e rrënoni një stadium që i bëri zemrat e tifozëve të Interit dhe Milanit të dridheshin për dekada

Serie A