LAJMI I FUNDIT:

Siguri

97 Artikuj

AKI shpall konkurs për punonjës të rinj në 12 fusha, këto janë kriteret

AKI shpall konkurs për punonjës të rinj në 12 fusha, këto janë kriteret

Siguri
Maqedonci ngre alarmin: Tensionet vazhdojnë, Serbia të mërkurën do të testojë dronë kamikazë në kufi me Kosovën

Maqedonci ngre alarmin: Tensionet vazhdojnë, Serbia të mërkurën do të testojë dronë kamikazë në kufi me Kosovën

Siguri
Cilat ishin mesazhet që përçoi Kurti me pamjet e ushtrisë serbe afër kufirit me Kosovën, flasin ekspertët

Cilat ishin mesazhet që përçoi Kurti me pamjet e ushtrisë serbe afër kufirit me Kosovën, flasin ekspertët

Siguri
IPK has në parregullsi, policët me pajisje të skaduara – kërkohet furnizim urgjent në tri komuna

IPK has në parregullsi, policët me pajisje të skaduara – kërkohet furnizim urgjent në tri komuna

Siguri
Policia arreston një të dyshuar për grabitjet e fundit në Prishtinë, një tjetër është në kërkim

Policia arreston një të dyshuar për grabitjet e fundit në Prishtinë, një tjetër është në kërkim

Kronika e Zezë
Shtuni: Situata e sigurisë në Kosovë shqetësuese, rreziku për destabilizim është real

Shtuni: Situata e sigurisë në Kosovë shqetësuese, rreziku për destabilizim është real

Siguri
Kurti: Marrëveshja Kosovë – Serbi për normalizimin e marrëdhënieve duhet të mbrohet nga ata që e sollën

Kurti: Marrëveshja Kosovë – Serbi për normalizimin e marrëdhënieve duhet të mbrohet nga ata që e sollën

Kosovë
Plaçkitësit e argjendarisë në Suharekë me të kaluar kriminale, ekspertët: Shteti dështoi, nuk i monitoroi pas burgut

Plaçkitësit e argjendarisë në Suharekë me të kaluar kriminale, ekspertët: Shteti dështoi, nuk i monitoroi pas burgut

Siguri
Maqedonci takohet me kryesuesin e ardhshëm të Komitetit të NATO-s, ruajtja e stabilitetit në Ballkan përbën prioritet

Maqedonci takohet me kryesuesin e ardhshëm të Komitetit të NATO-s, ruajtja e stabilitetit në Ballkan përbën prioritet

Siguri
Eksperti i sigurisë Abazi: Kosova të merr masa parandaluese për sulmet kibernetike

Eksperti i sigurisë Abazi: Kosova të merr masa parandaluese për sulmet kibernetike

Siguri
Kovaçevski mbështet Kosovën dhe KFOR mbi strukturën e sigurimit: Kemi fat që kemi politikan që duan të shohin rajonin në BE

Kovaçevski mbështet Kosovën dhe KFOR mbi strukturën e sigurimit: Kemi fat që kemi politikan që duan të shohin rajonin në BE

Maqedonia e Veriut
Shtohet prezenca e KFOR-it në rrugët e Kosovës, ekspertët e sigurisë me vlerësime të ndryshme

Shtohet prezenca e KFOR-it në rrugët e Kosovës, ekspertët e sigurisë me vlerësime të ndryshme

Siguri
Sqarim i Raiffeisen Bank pasi faqja e saj në Facebook u sulmua nga hakerët

Sqarim i Raiffeisen Bank pasi faqja e saj në Facebook u sulmua nga hakerët

Financa
Rrëzohet lisi në Prishtinë, bllokohet rruga ”Rexhep Luci”

Rrëzohet lisi në Prishtinë, bllokohet rruga ”Rexhep Luci”

Prishtina
Ekspertët e sigurisë e konsiderojnë të qëlluar blerjen e dronëve Bayraktar

Ekspertët e sigurisë e konsiderojnë të qëlluar blerjen e dronëve Bayraktar

Siguri
Operacion policor në një fshat të Podujevës, sekuestrohen armë dhe municione

Operacion policor në një fshat të Podujevës, sekuestrohen armë dhe municione

Siguri
20 vite Besë

20 vite Besë

Biznes


mob5