LAJMI I FUNDIT:

Shtëpi të bukura

32 Artikuj

Dy dhoma gjumi, kuzhinë, banjë dhe dhomë dite: Gjithçka për shtëpinë komode të bërë me kontejnerë

Dy dhoma gjumi, kuzhinë, banjë dhe dhomë dite: Gjithçka për shtëpinë komode të bërë me kontejnerë

Shtëpi të bukura
Shtëpitë më të bukura të drurit, në të cilat do të donim të kalonim të gjithë jetën

Shtëpitë më të bukura të drurit, në të cilat do të donim të kalonim të gjithë jetën

Shtëpi të bukura
Brenda dhomës së gjumit të fëmijëve të Kylie Jenner

Brenda dhomës së gjumit të fëmijëve të Kylie Jenner

Shtëpi dhe dekor
Detajet që mund t’i kopjoni nga vila luksoze e Tommy Hilfiger-it

Detajet që mund t’i kopjoni nga vila luksoze e Tommy Hilfiger-it

Shtëpi të bukura
Brenda rezidencës prej ku Kate Moss dha dëshminë në gjyqin Heard-Depp

Brenda rezidencës prej ku Kate Moss dha dëshminë në gjyqin Heard-Depp

Shtëpi të bukura
Kylie Jenner shokon fansat me çmimin e jastëkut të Pashkëve në rezidencën e saj me vlerë prej 33 milionë eurosh

Kylie Jenner shokon fansat me çmimin e jastëkut të Pashkëve në rezidencën e saj me vlerë prej 33 milionë eurosh

Trend
Tani mund të qëndroni në një shtëpi pushimi me temë Harry Potter të kompletuar me tobogan të brendshëm

Tani mund të qëndroni në një shtëpi pushimi me temë Harry Potter të kompletuar me tobogan të brendshëm

Çfarë të vizitosh
Brenda vilës së filmit “House of Gucci” e cila mund të merret me qira

Brenda vilës së filmit “House of Gucci” e cila mund të merret me qira

Shtëpi të bukura
Shtëpi mesdhetare si një skulpturë e artit bashkëkohor

Shtëpi mesdhetare si një skulpturë e artit bashkëkohor

Dizajn dhe Arkitekturë
Shtëpi pushimi moderne të parezistueshme

Shtëpi pushimi moderne të parezistueshme

Shtëpi dhe dekor
Një shtëpi e ‘ngrirë në kohë’ me letër muri, qilima dhe perde të viteve të shtatëdhjeta, është në shitje për rreth 200 mijë euro

Një shtëpi e ‘ngrirë në kohë’ me letër muri, qilima dhe perde të viteve të shtatëdhjeta, është në shitje për rreth 200 mijë euro

Shtëpi të bukura
Shtëpitë më interesante që mund ta keni vështirë ta besoni se në të vërtetë ekzistojnë

Shtëpitë më interesante që mund ta keni vështirë ta besoni se në të vërtetë ekzistojnë

Shtëpi të bukura
Shtëpi familjare me një shpirt muzeor (Plani detaj)

Shtëpi familjare me një shpirt muzeor (Plani detaj)

Shtëpi të bukura
Bukuri moderne e katit përdhes me një pamje atraktive të jashtme dhe të brendshme (Plani detaj)

Bukuri moderne e katit përdhes me një pamje atraktive të jashtme dhe të brendshme (Plani detaj)

Shtëpi të bukura
Ekologjike dhe rurale – një shtëpi në një kodër që nuk lë askënd indiferent

Ekologjike dhe rurale – një shtëpi në një kodër që nuk lë askënd indiferent

Shtëpi të bukura
Shtëpi me kënd prej betoni dhe çeliku: një mënyrë e re për ta shijuar hapësirën

Shtëpi me kënd prej betoni dhe çeliku: një mënyrë e re për ta shijuar hapësirën

Shtëpi të bukura
Porsi skenë e ndonjë përralle – Shtëpiza parajse që qëndrojnë “pezull” lart mbi tokë

Porsi skenë e ndonjë përralle – Shtëpiza parajse që qëndrojnë “pezull” lart mbi tokë

Shtëpi të bukura
Dera misterioze e jashtme që fsheh “fshatin brenda një fshati”

Dera misterioze e jashtme që fsheh “fshatin brenda një fshati”

Shtëpi të bukura
Shtatë shtëpi më të bukura për t’u kënaqur në natyrë

Shtatë shtëpi më të bukura për t’u kënaqur në natyrë

Shtëpi të bukura
Pallati i Flluskave: Shikoni vilën rozë të Pierre Cardin në Kanë!

Pallati i Flluskave: Shikoni vilën rozë të Pierre Cardin në Kanë!

Dizajn dhe Arkitekturë
Shtëpitë e vogla më mahnitëse në botë

Shtëpitë e vogla më mahnitëse në botë

Shtëpi të bukura
Shtëpia e parajsës me oazën e natyrës në zemër (Plani detaj)

Shtëpia e parajsës me oazën e natyrës në zemër (Plani detaj)

Shtëpi të bukura
Në vetëm 5×5 metra katrorë, arkitektët kanë krijuar hapësirë të rehatshme në të cilën mund të qëndrojnë rehat dy persona

Në vetëm 5×5 metra katrorë, arkitektët kanë krijuar hapësirë të rehatshme në të cilën mund të qëndrojnë rehat dy persona

Shtëpi të bukura
Brenda shtëpisë së familjes Clinton në Washington

Brenda shtëpisë së familjes Clinton në Washington

Shtëpi të bukura