LAJMI I FUNDIT:

Shqiptarët në Itali

87 Artikuj

Ndërhyri për të parandaluar sherrin, vritet 23-vjeçari shqiptar në Itali

Ndërhyri për të parandaluar sherrin, vritet 23-vjeçari shqiptar në Itali

Shqipëri
I dënuar me mbi 13 vite burg për vrasje në 1997, arrestohet 45-vjeçari shqiptar në Itali

I dënuar me mbi 13 vite burg për vrasje në 1997, arrestohet 45-vjeçari shqiptar në Itali

Shqipëri
I ra çatia e fabrikës mbi kokë, humb jetë 18-vjeçari shqiptar në Itali

I ra çatia e fabrikës mbi kokë, humb jetë 18-vjeçari shqiptar në Itali

Shqipëri
E pazakontë në Itali, gruaja moldave tenton të vrasë burrin shqiptar me helm miu

E pazakontë në Itali, gruaja moldave tenton të vrasë burrin shqiptar me helm miu

Shqipëri
I shpallur në kërkim nga drejtësia italiane, arrestohet 26-vjeçari në Tiranë

I shpallur në kërkim nga drejtësia italiane, arrestohet 26-vjeçari në Tiranë

Shqipëri
Vdes italiani pasi u rrah nga truproja shqiptare e diskotekës

Vdes italiani pasi u rrah nga truproja shqiptare e diskotekës

Shqipëri
Atentat ndaj djalit të bosit të mafies italiane, shoqërohej nga një shqiptar

Atentat ndaj djalit të bosit të mafies italiane, shoqërohej nga një shqiptar

Shqipëri
Masakroi bashkëshortin në Itali, dënohet shqiptarja me 14 vite e gjashtë muaj burg

Masakroi bashkëshortin në Itali, dënohet shqiptarja me 14 vite e gjashtë muaj burg

Shqipëri
U fsheh pas divanit, si i shpëtoi 5-vjeçari babait që i vrau motrën e plagosi nënën

U fsheh pas divanit, si i shpëtoi 5-vjeçari babait që i vrau motrën e plagosi nënën

Shqipëri
Vrasja e 16-vjeçares nga babai shqiptar në Itali, reagon drejtoresha e shkollës

Vrasja e 16-vjeçares nga babai shqiptar në Itali, reagon drejtoresha e shkollës

Shqipëri
Zbulohen 85 kg kokainë të fshehur në një kontejner me banane, kapet shqiptari në Itali

Zbulohen 85 kg kokainë të fshehur në një kontejner me banane, kapet shqiptari në Itali

Shqipëri
I shpallur në kërkim në Itali për plagosje, arrestohet 25-vjeçari në Kavajë

I shpallur në kërkim në Itali për plagosje, arrestohet 25-vjeçari në Kavajë

Shqipëri
Humb jetën në aksident studenti shqiptar në Itali

Humb jetën në aksident studenti shqiptar në Itali

Shqipëri
Përdhunoi gruan dhe rrahu fëmijët, kapet shqiptari i dënuari me 11 vite burg në Itali

Përdhunoi gruan dhe rrahu fëmijët, kapet shqiptari i dënuari me 11 vite burg në Itali

Shqipëri
Tragjedi në familjen shqiptare në Itali, nëna i kërkon ndihmë djalit, burri e vret me thikë

Tragjedi në familjen shqiptare në Itali, nëna i kërkon ndihmë djalit, burri e vret me thikë

Shqipëri
Policia italiane sekuestron 85 kilogram kokainë që vinte nga Ekuadori, arrestohen tre shqiptarë

Policia italiane sekuestron 85 kilogram kokainë që vinte nga Ekuadori, arrestohen tre shqiptarë

Shqipëri
Tetë kilogram drogë dhe 60 mijë euro të fshehura në kasafortë, arrestohet shqiptari në Itali

Tetë kilogram drogë dhe 60 mijë euro të fshehura në kasafortë, arrestohet shqiptari në Itali

Shqipëri
Shqiptari në Itali kapet me 220 kg kokainë, vlera marramëndëse që do kishte në treg

Shqiptari në Itali kapet me 220 kg kokainë, vlera marramëndëse që do kishte në treg

Shqipëri
Shqiptari i dhuron një pjesë të mushkërisë djalit të tij 5-vjeçar, operacion i rrallë në Itali

Shqiptari i dhuron një pjesë të mushkërisë djalit të tij 5-vjeçar, operacion i rrallë në Itali

Shqipëri
57-vjeçari shqiptar tenton të dëmtojë banesën e fqinjit me buldozer, italiani e vret me armë gjahu

57-vjeçari shqiptar tenton të dëmtojë banesën e fqinjit me buldozer, italiani e vret me armë gjahu

Shqipëri
Vetëvritet 20-vjeçari shqiptar në burgun italian

Vetëvritet 20-vjeçari shqiptar në burgun italian

Shqipëri
Tragjedi në familjen shqiptare në Itali, 8-vjeçari përplaset për vdekje nga një makinë

Tragjedi në familjen shqiptare në Itali, 8-vjeçari përplaset për vdekje nga një makinë

Shqipëri
Trafik droge nga Shqipëria, arrestohen 14 persona në Itali, pesë prej tyre shqiptarë

Trafik droge nga Shqipëria, arrestohen 14 persona në Itali, pesë prej tyre shqiptarë

Shqipëri
Arrestohet shqiptari në Itali, shpërndante lëndë narkotike në lagjet e Napolit

Arrestohet shqiptari në Itali, shpërndante lëndë narkotike në lagjet e Napolit

Shqipëri