LAJMI I FUNDIT:

Shpejtim Bulliqi

311 Artikuj

Numërohen të gjitha votat, Shpejtim Bulliqi i LVV-së fiton Podujevën

Numërohen të gjitha votat, Shpejtim Bulliqi i LVV-së fiton Podujevën

Komunat
EXIT POLL-i i prezantuar në Klan Kosova: Ekrem Hyseni e fiton Podujevën

EXIT POLL-i i prezantuar në Klan Kosova: Ekrem Hyseni e fiton Podujevën

Komunat
Bulliqi fton qytetarët të dalin masivisht në votime

Bulliqi fton qytetarët të dalin masivisht në votime

Kosovë
Kurti bashkë me Bulliqin shëtisin në sheshin e Podujevës

Kurti bashkë me Bulliqin shëtisin në sheshin e Podujevës

Kosovë
Bulliqi jep versionin e tij pse vitin e kaluar fitoi pa balotazh e tash jo: Gara për asamble i komplikon situatat

Bulliqi jep versionin e tij pse vitin e kaluar fitoi pa balotazh e tash jo: Gara për asamble i komplikon situatat

Politikë
Podujevë, votat e diasporës përmbysin rezultatin në favor të LVV-së

Podujevë, votat e diasporës përmbysin rezultatin në favor të LVV-së

Politikë
Hyseni i reagon Bulliqit: Viktimizimi i bazuar në shpifje, nuk duhet të jetë arsyetim për humbje të një gare të pastër dhe korrekte

Hyseni i reagon Bulliqit: Viktimizimi i bazuar në shpifje, nuk duhet të jetë arsyetim për humbje të një gare të pastër dhe korrekte

Kosovë
Bulliqi me akuza të rënda për LDK-në, thotë se publikuan fotografi kinse ai është me një femër

Bulliqi me akuza të rënda për LDK-në, thotë se publikuan fotografi kinse ai është me një femër

Kosovë
Gara në Podujevë, Hyseni 113 vota më shumë se Bulliqi

Gara në Podujevë, Hyseni 113 vota më shumë se Bulliqi

Kosovë
Podujevë, LDK e LVV hyjnë në balotazh me një rezultat tepër të ngushtë

Podujevë, LDK e LVV hyjnë në balotazh me një rezultat tepër të ngushtë

Politikë
EXIT POLL-i nga UBO në RTV Dukagjini për Podujevën: Bulliqi i LVV-së dhe Hyseni i LDK-së në balotazh

EXIT POLL-i nga UBO në RTV Dukagjini për Podujevën: Bulliqi i LVV-së dhe Hyseni i LDK-së në balotazh

Kosovë
Kurti: Më 17 tetor nuk biem në 50 për qind

Kurti: Më 17 tetor nuk biem në 50 për qind

Politikë
Sondazh: Kush mendoni se do të jetë në krye të Podujevës pas zgjedhjeve lokale 2021?

Sondazh: Kush mendoni se do të jetë në krye të Podujevës pas zgjedhjeve lokale 2021?

Kosovë
12 kandidatët më aktivë për kryetar në rrjetet sociale – si e ndryshoi pandemia fushatën zgjedhore në Kosovë?

12 kandidatët më aktivë për kryetar në rrjetet sociale – si e ndryshoi pandemia fushatën zgjedhore në Kosovë?

Albert Spahiu
Kurti takon Florim Isufin dhe Shpejtim Bulliqin, flasin për çështjet e kufijve shtetërorë

Kurti takon Florim Isufin dhe Shpejtim Bulliqin, flasin për çështjet e kufijve shtetërorë

Kosovë
LVV zyrtarizon Bulliqin në garë për kryetar të Podujevës

LVV zyrtarizon Bulliqin në garë për kryetar të Podujevës

Politikë
LVV në Podujevë rikandidon Shpejtim Bulliqin për kryetar të komunës

LVV në Podujevë rikandidon Shpejtim Bulliqin për kryetar të komunës

Kosovë
Erëra në Podujevë, lëndohen dy fëmijë 

Erëra në Podujevë, lëndohen dy fëmijë 

Komunat
Në aksidentin tragjik në Kroaci humbi jetën edhe një qytetar nga Podujeva

Në aksidentin tragjik në Kroaci humbi jetën edhe një qytetar nga Podujeva

Kosovë
Bulliqi shkon në Merdare, i pret mërgimtarët me nga një shishe ujë

Bulliqi shkon në Merdare, i pret mërgimtarët me nga një shishe ujë

Kosovë
Në Ditën e Çlirimit të Podujevës nderohen heronjtë

Në Ditën e Çlirimit të Podujevës nderohen heronjtë

Komunat
Bau Market sot hapi pikën e radhës në Podujevë me koncept të ri të sektorëve

Bau Market sot hapi pikën e radhës në Podujevë me koncept të ri të sektorëve

Bau Market
Incidenti në QKMF-në e Podujevës, Policia ngrit kallëzim penal ndaj Shpejtim Bulliqit, prokuroria ende pa vendim

Incidenti në QKMF-në e Podujevës, Policia ngrit kallëzim penal ndaj Shpejtim Bulliqit, prokuroria ende pa vendim

Drejtësi
​Podujevë, 13 familje në nevojë bëhen me shtëpi të reja

​Podujevë, 13 familje në nevojë bëhen me shtëpi të reja

Sociale