LAJMI I FUNDIT:

Shpejtim Bulliqi

311 Artikuj

Pasuria e kryetarëve të komunave që qeverisen nga LVV

Pasuria e kryetarëve të komunave që qeverisen nga LVV

Financa
Bulliqi i tronditur nga vrasja që ndodhi në Podujevë

Bulliqi i tronditur nga vrasja që ndodhi në Podujevë

Kosovë
Ndalohet qarkullimi i motoçikletave, biçikletave e trotineteve brenda Bulevardit të Podujevës

Ndalohet qarkullimi i motoçikletave, biçikletave e trotineteve brenda Bulevardit të Podujevës

Komunat
I riu që vdiq sot nga rrëzimi i lisit, është nga Podujeva

I riu që vdiq sot nga rrëzimi i lisit, është nga Podujeva

Kosovë
Bulliqi kundërshton Abazoviqin: Ende nuk është bërë shënimi dhe vendosja e gurëve në kufirin Kosovë – Mal i Zi

Bulliqi kundërshton Abazoviqin: Ende nuk është bërë shënimi dhe vendosja e gurëve në kufirin Kosovë – Mal i Zi

Kosovë
500 euro gjobë ndaj Shpejtim Bulliqit për sulm ndaj qytetarit në QKMF

500 euro gjobë ndaj Shpejtim Bulliqit për sulm ndaj qytetarit në QKMF

Drejtësi
​Nënshkruhet marrëveshja financiare për projektin e stacionit të autobusëve në Podujevë

​Nënshkruhet marrëveshja financiare për projektin e stacionit të autobusëve në Podujevë

Kosovë
Arrestohen nga policia serbe dy qytetarë të Podujevës, u kapën duke prerë dru në fshatin kufitar serb

Arrestohen nga policia serbe dy qytetarë të Podujevës, u kapën duke prerë dru në fshatin kufitar serb

Kronika e Zezë
Bulliqi dënon sulmin ndaj mjekut në Podujevë, kërkon arrestimin e sulmuesit

Bulliqi dënon sulmin ndaj mjekut në Podujevë, kërkon arrestimin e sulmuesit

Kosovë
Komuna e Podujevës ndan 70 mijë euro për familjet në nevojë

Komuna e Podujevës ndan 70 mijë euro për familjet në nevojë

Komunat
Ministri Mehaj takon kryetarin e Podujevës, flasin për thellimin e bashkëpunimit ndër-institucional

Ministri Mehaj takon kryetarin e Podujevës, flasin për thellimin e bashkëpunimit ndër-institucional

Kosovë
Kurti e Konjufca bëjnë homazhe te varri i Mon Balajt

Kurti e Konjufca bëjnë homazhe te varri i Mon Balajt

Kosovë
LVV emëron Shpejtim Bulliqin koordinator të degës në Podujevë

LVV emëron Shpejtim Bulliqin koordinator të degës në Podujevë

Kosovë
Latifi: Zbutja e masave në përputhje me gjendjen epidemiologjike

Latifi: Zbutja e masave në përputhje me gjendjen epidemiologjike

Shëndetësi
Bulliqi prezanton ekipin e tij, këta janë emrat e drejtorëve të rinj në Podujevë

Bulliqi prezanton ekipin e tij, këta janë emrat e drejtorëve të rinj në Podujevë

Komunat
Të dyshuarit ende në arrati, gjuajtën me armë drejt policëve pasi vodhën ari në Dobërdol të Podujevës

Të dyshuarit ende në arrati, gjuajtën me armë drejt policëve pasi vodhën ari në Dobërdol të Podujevës

Kronika e Zezë
Bulliqi dënon sulmin me armë zjarri ndaj policëve në Podujevë

Bulliqi dënon sulmin me armë zjarri ndaj policëve në Podujevë

Kosovë
Edhe 10 shtëpi për familjet në nevojë në Podujevë

Edhe 10 shtëpi për familjet në nevojë në Podujevë

Komunat
Vdekja e dy personave në aksidentin e sotëm në rrugën Prishtinë-Podujevë, reagon Bulliqi

Vdekja e dy personave në aksidentin e sotëm në rrugën Prishtinë-Podujevë, reagon Bulliqi

Kosovë
Podujeva nuk shkon në zgjedhje, kuvendi komunal zgjedh kryesues Ilmi Hoxhën nga PDK-ja

Podujeva nuk shkon në zgjedhje, kuvendi komunal zgjedh kryesues Ilmi Hoxhën nga PDK-ja

Kosovë
Dështon zgjedhja e kryesuesit, Kuvendi i Podujevës në prag të zgjedhjeve të reja

Dështon zgjedhja e kryesuesit, Kuvendi i Podujevës në prag të zgjedhjeve të reja

Komunat
Bulliqi: Do të bashkëpunojë me të gjithë në të mirë të qytetarëve të Podujevës

Bulliqi: Do të bashkëpunojë me të gjithë në të mirë të qytetarëve të Podujevës

Komunat
VV ende e pavendosur për koalicione në Podujevë dhe Gjilan

VV ende e pavendosur për koalicione në Podujevë dhe Gjilan

Politikë
Pas dorëheqjes së kryetarit të Qendrës së LVV në Podujevë, Bulliqi: Me Bajram Ajetin kemi korrur suksese të jashtëzakonshme

Pas dorëheqjes së kryetarit të Qendrës së LVV në Podujevë, Bulliqi: Me Bajram Ajetin kemi korrur suksese të jashtëzakonshme

Politikë