LAJMI I FUNDIT:

Shpejtim Bulliqi

312 Artikuj

Zbulohet shtatorja e Adem Demaçit në Podujevë, Kurti: Ai e ktheu lirinë në kusht të ekzistencës

Zbulohet shtatorja e Adem Demaçit në Podujevë, Kurti: Ai e ktheu lirinë në kusht të ekzistencës

Kosovë
Inspektorët kontrollojnë libraritë në Podujevë, Bulliqi: Po parandalohet abuzimi që mund të shkaktohet nga ngritja e çmimit të librave

Inspektorët kontrollojnë libraritë në Podujevë, Bulliqi: Po parandalohet abuzimi që mund të shkaktohet nga ngritja e çmimit të librave

Komunat
Vendoset gurthemeli i Qendrës Multifunksionale në Podujevë

Vendoset gurthemeli i Qendrës Multifunksionale në Podujevë

Kosovë
Mbi shtatë vite zvarritje, nisin punimet në magjistralen Prishtinë-Podujevë

Mbi shtatë vite zvarritje, nisin punimet në magjistralen Prishtinë-Podujevë

Të Tjera
Bulliqi: Situata e shkaktuar pas reshjeve të shiut është përkeqësuar

Bulliqi: Situata e shkaktuar pas reshjeve të shiut është përkeqësuar

Kosovë
Bulliqi thotë se tre nga të arrestuarit në Merdar janë nga Podujeva

Bulliqi thotë se tre nga të arrestuarit në Merdar janë nga Podujeva

Kosovë
Nënshkruhet kontrata, ndërtimi i shkollës në Dumosh të Podujevës do të kushtojë 560 mijë euro

Nënshkruhet kontrata, ndërtimi i shkollës në Dumosh të Podujevës do të kushtojë 560 mijë euro

Arsim
Përplasje mes Veliut dhe Bulliqit, e quajnë njëri-tjetrin mashtrues e analfabet

Përplasje mes Veliut dhe Bulliqit, e quajnë njëri-tjetrin mashtrues e analfabet

Kosovë
Podujeva së shpejti do të bëhet me parking nëntokësor

Podujeva së shpejti do të bëhet me parking nëntokësor

Komunat
Veliu e quan Bulliqin “kryetar abuziv”: Programi i tij qeverisës korruptiv dhe zhvatës

Veliu e quan Bulliqin “kryetar abuziv”: Programi i tij qeverisës korruptiv dhe zhvatës

Kosovë
Bulliqi tregon për gjendjen në Podujevë e lumenjve pas reshjeve të shiut

Bulliqi tregon për gjendjen në Podujevë e lumenjve pas reshjeve të shiut

Komunat
​Vërshimet shkaktuan dëme të mëdha në Llap, gjendja më e rëndë paraqitet në Pakashticë

​Vërshimet shkaktuan dëme të mëdha në Llap, gjendja më e rëndë paraqitet në Pakashticë

Komunat
Vërshimet në Podujevë, Bulliqi premton mbështetje për qytetarët e prekur

Vërshimet në Podujevë, Bulliqi premton mbështetje për qytetarët e prekur

Kosovë
Bulliqi: Gjendja në terren tejet e rëndë

Bulliqi: Gjendja në terren tejet e rëndë

Komunat
Gjendja në Podujevë pas reshjeve, Bulliqi: Situata mund të përkeqësohet

Gjendja në Podujevë pas reshjeve, Bulliqi: Situata mund të përkeqësohet

Komunat
Bulliqi: 10 policët e Podujevës që po shërbejnë në veri të vendit kanë mbështetjen time dhe të llapjanëve

Bulliqi: 10 policët e Podujevës që po shërbejnë në veri të vendit kanë mbështetjen time dhe të llapjanëve

Siguri
Komuna e Podujevës ndalon përdorimin e mjeteve piroteknike

Komuna e Podujevës ndalon përdorimin e mjeteve piroteknike

Komunat
Vërshimet në Podujevë, Bulliqi: Gjendja në disa fshatra nuk është aq stabile, shiu i pandërprerë po e vështirëson menaxhimin e situatës

Vërshimet në Podujevë, Bulliqi: Gjendja në disa fshatra nuk është aq stabile, shiu i pandërprerë po e vështirëson menaxhimin e situatës

Komunat
Edhe kryetari i Podujevës Shpejtim Bulliqi dhe ministri Elbert Krasniqi thonë se kanë shtyrë vizitat në SHBA

Edhe kryetari i Podujevës Shpejtim Bulliqi dhe ministri Elbert Krasniqi thonë se kanë shtyrë vizitat në SHBA

Kosovë
Busti i Adem Demaçit do të ndërtohet në qendër të Podujevës

Busti i Adem Demaçit do të ndërtohet në qendër të Podujevës

Kosovë
Gara për kryetar të LVV-së në Podujevë, Maqastena akuzon Bulliqin për kërcënime e shantazhe, ky i fundit i mohon

Gara për kryetar të LVV-së në Podujevë, Maqastena akuzon Bulliqin për kërcënime e shantazhe, ky i fundit i mohon

Donjeta Zeqiraj
​Komunat e LVV-së kundër Asociacionit që ngriti padi ndaj MAShTI-t e MSh-së

​Komunat e LVV-së kundër Asociacionit që ngriti padi ndaj MAShTI-t e MSh-së

Kosovë
Ndërtimet pa leje përreth Liqenit të Batllavës, deklarohet Prokuroria: Po i shqyrtojmë të gjitha pretendimet

Ndërtimet pa leje përreth Liqenit të Batllavës, deklarohet Prokuroria: Po i shqyrtojmë të gjitha pretendimet

Kosovë
Çeku: Podujeva do të bëhet me Qendër Multifunksionale për fuqizimin e të rinjve

Çeku: Podujeva do të bëhet me Qendër Multifunksionale për fuqizimin e të rinjve

Komunat