LAJMI I FUNDIT:

Show room me Gentën

11 Artikuj

Gjiko: Secilit reper që ka mbijetuar në rep mbi pesë ose shtatë vjet, ia zgjas dorën

Gjiko: Secilit reper që ka mbijetuar në rep mbi pesë ose shtatë vjet, ia zgjas dorën

Po Flitet
Gjiko tregon se ku e ka fillesën hiti “Papuqe Gucci” dhe flet për ‘disset’ në muzikën rep

Gjiko tregon se ku e ka fillesën hiti “Papuqe Gucci” dhe flet për ‘disset’ në muzikën rep

Muzikë
Gjiko tregon prapaskenat e dasmës me Elitën

Gjiko tregon prapaskenat e dasmës me Elitën

Yjet
Momenti më i trishtuar në jetën e Butës dhe përballja e tij me emocionet

Momenti më i trishtuar në jetën e Butës dhe përballja e tij me emocionet

Po Flitet
Buta rrëfen disa përjetime interesante gjatë karrierës, si edhe për fëmijërinë e tij

Buta rrëfen disa përjetime interesante gjatë karrierës, si edhe për fëmijërinë e tij

Po Flitet
Leze Qena rrëfen për vuajtjen e saj më të madhe në teatër

Leze Qena rrëfen për vuajtjen e saj më të madhe në teatër

Yjet
Leze Qena përlotet për shoqen e fundit që shkoi në amshim

Leze Qena përlotet për shoqen e fundit që shkoi në amshim

Yjet
Kujtimet e Leze Qenës për bashkëshortin e ndjerë: Mjaftonte dëshira për të shkuar deri në Zagreb vetëm për një darkë

Kujtimet e Leze Qenës për bashkëshortin e ndjerë: Mjaftonte dëshira për të shkuar deri në Zagreb vetëm për një darkë

Yjet
Lladrovci tregon se dy drenicakë që janë në pushtet e zhgënjyen shumë (Video)

Lladrovci tregon se dy drenicakë që janë në pushtet e zhgënjyen shumë (Video)

Kosovë
Ramiz Lladrovci e kishte Adem Jasharin bajraktar në dasmë, tregon çfarë kishte bërë ai (Video)

Ramiz Lladrovci e kishte Adem Jasharin bajraktar në dasmë, tregon çfarë kishte bërë ai (Video)

Kosovë
Ramiz Lladrovci planifikon të shkruajë libër për jetën e tij (Video)

Ramiz Lladrovci planifikon të shkruajë libër për jetën e tij (Video)

Kosovë