LAJMI I FUNDIT:

Shota Baraliu

35 Artikuj

Shota-Xhulit: I ke pasur pretendimet për të qenë në një reklamë ndërkombëtare, përfundove në paketim të miellit

Shota-Xhulit: I ke pasur pretendimet për të qenë në një reklamë ndërkombëtare, përfundove në paketim të miellit

Yjet
Debat i ashpër në Post BBVK, Shota akuzon produksionin: Sado që e favorizuat Xhulin, e fitoi Stresi

Debat i ashpër në Post BBVK, Shota akuzon produksionin: Sado që e favorizuat Xhulin, e fitoi Stresi

Yjet
Shota-Xhulit: Mu ke dhimbsur kur Atdheu të la në transmetim direkt, të ishte tjetra do të kishte qarë deri në mëngjes

Shota-Xhulit: Mu ke dhimbsur kur Atdheu të la në transmetim direkt, të ishte tjetra do të kishte qarë deri në mëngjes

Yjet
Shota Baraliu në BBVK: Në kohë lufte e kam mbajtur në gji një 18 vjeçar, por kujtova se ishte fëmijë

Shota Baraliu në BBVK: Në kohë lufte e kam mbajtur në gji një 18 vjeçar, por kujtova se ishte fëmijë

Yjet
“Xhyla apo Xhuli”, Arta Bajrami i reagon ashpër Shota Baraliut në mbrojtje të Xhulianës: Jua ngrënsha prejardhjen qytetare

“Xhyla apo Xhuli”, Arta Bajrami i reagon ashpër Shota Baraliut në mbrojtje të Xhulianës: Jua ngrënsha prejardhjen qytetare

Yjet
Shota Baraliu habit me deklaratën: Xhuli ka tentuar të lidhet edhe me Getinjon

Shota Baraliu habit me deklaratën: Xhuli ka tentuar të lidhet edhe me Getinjon

Yjet
Pas deklaratës së Xhulit se ka rrahur Dafinën, reagon Shota Baraliu: Kjo Xhyla që thoshte se i përkrahë femrat

Pas deklaratës së Xhulit se ka rrahur Dafinën, reagon Shota Baraliu: Kjo Xhyla që thoshte se i përkrahë femrat

Yjet
“Nuk njihem për dhunë, nuk jam Mike Tyson” – Shota flet për ‘përplasjen’ me motrën e Ana Kabashit

“Nuk njihem për dhunë, nuk jam Mike Tyson” – Shota flet për ‘përplasjen’ me motrën e Ana Kabashit

Yjet
Ana Kabashi: Shota tentoi ta rrihte motrën time gjatë takimit në një sallon bukurie

Ana Kabashi: Shota tentoi ta rrihte motrën time gjatë takimit në një sallon bukurie

Yjet
Shota Baraliu: Më kanë bërë më të famshme se Albin Kurti

Shota Baraliu: Më kanë bërë më të famshme se Albin Kurti

Yjet
Mori kritika të shumta për shkak të fjalorit në BBVK, Shota Baraliu: Nuk pendohem për asnjë gjë që kam thënë

Mori kritika të shumta për shkak të fjalorit në BBVK, Shota Baraliu: Nuk pendohem për asnjë gjë që kam thënë

Yjet
Shota: Do të shkoj tek hoxha t’u shkruaj që të mos ndahen Getinjo dhe Vivien

Shota: Do të shkoj tek hoxha t’u shkruaj që të mos ndahen Getinjo dhe Vivien

Yjet
Shota Baraliu eliminohet nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova

Shota Baraliu eliminohet nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova

TV / Film
Shota: Xhuli ka shkuar nëpër hoxhallarë për ta siguruar finalen, është e rrezikshme

Shota: Xhuli ka shkuar nëpër hoxhallarë për ta siguruar finalen, është e rrezikshme

Yjet
Shota Baraliu thotë se Xhuli Nura po bën magji në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova

Shota Baraliu thotë se Xhuli Nura po bën magji në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova

Yjet
MC Beka shprehet kundër abortit, Xhuli i kundërvihet: Vetëm gratë kanë të drejtë të vendosin për trupin e tyre

MC Beka shprehet kundër abortit, Xhuli i kundërvihet: Vetëm gratë kanë të drejtë të vendosin për trupin e tyre

Yjet
Gjon Karricës i dalin të brendshmet gjatë vallëzimit me Shotën në Big Brother VIP Kosova

Gjon Karricës i dalin të brendshmet gjatë vallëzimit me Shotën në Big Brother VIP Kosova

Yjet
Degradon debati mes banoreve në BBVK, Shota e quan “lopë” Ana Kabashin: Më shumë i ngjan fytyra jote shotës se sa unë

Degradon debati mes banoreve në BBVK, Shota e quan “lopë” Ana Kabashin: Më shumë i ngjan fytyra jote shotës se sa unë

Yjet
Përplasen sërish Ana Kabashi dhe Shota Baraliu në Big Brother VIP Kosova

Përplasen sërish Ana Kabashi dhe Shota Baraliu në Big Brother VIP Kosova

Yjet
Shota Baraliu shpërthen në lot, teksa kujton momentin kur i vdiq babai

Shota Baraliu shpërthen në lot, teksa kujton momentin kur i vdiq babai

Yjet
Ndërsa kritikoi banoret për paraqitjet pa reçipeta, Shota Baraliut i publikohet një fotografi tërësisht e zhveshur në pjesën e sipërme

Ndërsa kritikoi banoret për paraqitjet pa reçipeta, Shota Baraliut i publikohet një fotografi tërësisht e zhveshur në pjesën e sipërme

Yjet
Shota Baraliu ‘thumbon’ sërish Ana Kabashin: Lexonte libër me syze, as fakultet s’ka kryer

Shota Baraliu ‘thumbon’ sërish Ana Kabashin: Lexonte libër me syze, as fakultet s’ka kryer

Yjet
“Nuk po më pëlqejnë veshjet e femrave, pa sytjena” – debat i ashpër ndërmjet Shota Baraliut dhe Ana Kabashit

“Nuk po më pëlqejnë veshjet e femrave, pa sytjena” – debat i ashpër ndërmjet Shota Baraliut dhe Ana Kabashit

Yjet
Getinjo, Shota Baraliu dhe Art Abazi në Big Brother VIP Kosova?

Getinjo, Shota Baraliu dhe Art Abazi në Big Brother VIP Kosova?

Po Flitet