LAJMI I FUNDIT:

Shoferi

105 Artikuj

Derisa dilni nga makina, derën duhet hapur me dorën e djathtë – kjo është arsyeja

Derisa dilni nga makina, derën duhet hapur me dorën e djathtë – kjo është arsyeja

Auto Lajme
Rregulla të reja në BE, nga 2022 të gjitha veturat duhet të kenë kutinë e zezë

Rregulla të reja në BE, nga 2022 të gjitha veturat duhet të kenë kutinë e zezë

Auto Lajme
Edhe pse me përvojë, shoferi i kamionit bllokohet në rrugë të ngushta në një qytet të Turqisë

Edhe pse me përvojë, shoferi i kamionit bllokohet në rrugë të ngushta në një qytet të Turqisë

Dështime
Babai i 12 fëmijëve nderohet nga policia – njihuni me shoferin nga Emiratet i cili nuk ka marrë asnjë gjobë për 45 vjet

Babai i 12 fëmijëve nderohet nga policia – njihuni me shoferin nga Emiratet i cili nuk ka marrë asnjë gjobë për 45 vjet

Kuriozitete
I vërsulet turmës me kamion, protestuesit amerikanë e nxjerrin jashtë dhe rrahin brutalisht shoferin – më pas arrestohet nga policia

I vërsulet turmës me kamion, protestuesit amerikanë e nxjerrin jashtë dhe rrahin brutalisht shoferin – më pas arrestohet nga policia

Nga Bota
Momenti rrëqethës – kaloi rrugën me shpejtësi, vajza për pak shpëton pa u goditur nga vetura

Momenti rrëqethës – kaloi rrugën me shpejtësi, vajza për pak shpëton pa u goditur nga vetura

Nga Bota
Shoferi shkakton kaos në qendër të Moskës – bllokoi rrugën dhe metronë me kamion sepse punëdhënësi po ia vononte rrogën

Shoferi shkakton kaos në qendër të Moskës – bllokoi rrugën dhe metronë me kamion sepse punëdhënësi po ia vononte rrogën

Fun Lajme
Shoferi i tërbuar del nga makina dhe sulmon keq shoferin e veturës para tij – sepse i tregoi gishtin e mesëm

Shoferi i tërbuar del nga makina dhe sulmon keq shoferin e veturës para tij – sepse i tregoi gishtin e mesëm

Nga Bota
Derisa mjeku po merrej me disa dokumente, ajo largohet nga spitali dhe i del përpara një kamioni – shoferi ka rrëfyer tmerrin që përjetoi

Derisa mjeku po merrej me disa dokumente, ajo largohet nga spitali dhe i del përpara një kamioni – shoferi ka rrëfyer tmerrin që përjetoi

Nga Bota
Nxjerr nga brezi revolen për t’i qëlluar policët, shoferi i dehur pendohet keq – policët amerikanë shkrepin dhjetëra plumba mbi veturën e tij dhe e arrestojnë 

Nxjerr nga brezi revolen për t’i qëlluar policët, shoferi i dehur pendohet keq – policët amerikanë shkrepin dhjetëra plumba mbi veturën e tij dhe e arrestojnë 

Nga Bota
Shkëputet një copë e madhe e shkëmbit, rrokulliset dhe bie mbi veturën në lëvizje – shpëton mrekullisht shoferi

Shkëputet një copë e madhe e shkëmbit, rrokulliset dhe bie mbi veturën në lëvizje – shpëton mrekullisht shoferi

Nga Bota
Shoferi i traktorit mbeti i habitur me një ari që iu afrua shumë pranë

Shoferi i traktorit mbeti i habitur me një ari që iu afrua shumë pranë

Fun Lajme
Arrest për shoferin që bllokoi trafikun, për të bërë xhiro të shpejta në mes të autostradës (Video)

Arrest për shoferin që bllokoi trafikun, për të bërë xhiro të shpejta në mes të autostradës (Video)

Ngjarje
Autobusi merr përpara këmbësorin – e gjitha ndodhi pasi shoferi nuk e lejoi të hipte bashkë me qentë e tij (Video)

Autobusi merr përpara këmbësorin – e gjitha ndodhi pasi shoferi nuk e lejoi të hipte bashkë me qentë e tij (Video)

Fun Lajme
Shoferi gati u shtyp nga vetura e tij, derisa po e afronte një barkë në breg (Video)

Shoferi gati u shtyp nga vetura e tij, derisa po e afronte një barkë në breg (Video)

Dështime
Ndalohet shoferi që lejoi tre fëmijë, të dilnin nga pjesa e sipërme e veturës (Video)

Ndalohet shoferi që lejoi tre fëmijë, të dilnin nga pjesa e sipërme e veturës (Video)

Dështime
Nderohet shoferi që e tërhoqi me Jeep Wrangler një kamion të ngecur në rrugën me borë (Foto)

Nderohet shoferi që e tërhoqi me Jeep Wrangler një kamion të ngecur në rrugën me borë (Foto)

Auto Fun
Kërkohet paraburgim për shoferin që e la të vdekur 38 vjeçarin në Pejë

Kërkohet paraburgim për shoferin që e la të vdekur 38 vjeçarin në Pejë

Kronika e Zezë
Shoferi frenoi në momentin e duhur, para çiklistes së vogël që doli në rrugë (Video)

Shoferi frenoi në momentin e duhur, para çiklistes së vogël që doli në rrugë (Video)

Interesante
Një muaj paraburgim për shoferin e kamionit që shkaktoi aksidentin në Gjilan

Një muaj paraburgim për shoferin e kamionit që shkaktoi aksidentin në Gjilan

Kosovë
Shoferi që po parkonte në hapësirë të ndaluar, voziti me policin e kapur për pjesën e përparme të makinës (Video)

Shoferi që po parkonte në hapësirë të ndaluar, voziti me policin e kapur për pjesën e përparme të makinës (Video)

Dështime
Qenin e prindërve e tërhoqi zvarrë me veturë, nga frika se mos po e kafshonte (Video)

Qenin e prindërve e tërhoqi zvarrë me veturë, nga frika se mos po e kafshonte (Video)

Dështime
Kuptoi se hyri në drejtimin e gabuar, ktheu autobusin në mesin e autostradës me shumë trafik (Video)

Kuptoi se hyri në drejtimin e gabuar, ktheu autobusin në mesin e autostradës me shumë trafik (Video)

Dështime
E mashtroi navigacioni, u fut me kamion në një rrugë të ngushtë – kur tentoi të kthehej mbrapa, shkaktoi kaos (Foto)

E mashtroi navigacioni, u fut me kamion në një rrugë të ngushtë – kur tentoi të kthehej mbrapa, shkaktoi kaos (Foto)

Dështime