LAJMI I FUNDIT:

Shkodran Nikçi

66 Artikuj

Dy vdekje të dyshimta në Deçan, Prokuroria kërkon t’iu bëhet obduksioni kufomave

Dy vdekje të dyshimta në Deçan, Prokuroria kërkon t’iu bëhet obduksioni kufomave

Komunat
Mori veturën zyrtare të Komunës së Pejës, ndalohet për 48 orë Valon Loxha

Mori veturën zyrtare të Komunës së Pejës, ndalohet për 48 orë Valon Loxha

Kosovë
Vdekje e dyshimtë në Spitalin e Pejës, prokuroria nis hetimet

Vdekje e dyshimtë në Spitalin e Pejës, prokuroria nis hetimet

Kosovë
Prokuroria jep detaje për plagosjen e dy personave në Deçan

Prokuroria jep detaje për plagosjen e dy personave në Deçan

Kosovë
Arrestohet ish-ministri Numan Baliq, dyshohet se ngacmoi seksualisht një vajzë

Arrestohet ish-ministri Numan Baliq, dyshohet se ngacmoi seksualisht një vajzë

Kosovë
Stafi i Prokurorisë në Pejë dalin negativ pas testimit për coronavirus

Stafi i Prokurorisë në Pejë dalin negativ pas testimit për coronavirus

Kosovë
Në Komunën e Pejës 35 të infektuar me COVID-19, dy nga ta në gjendje të rëndë

Në Komunën e Pejës 35 të infektuar me COVID-19, dy nga ta në gjendje të rëndë

Kosovë
Infektohet me coronavirus një prokurore në Pejë

Infektohet me coronavirus një prokurore në Pejë

Kosovë
Vetizolohet prokurori i cili po heton vrasjen e 17 vjeçares në Pejë, viktima rezultoi pozitiv me COVID-19

Vetizolohet prokurori i cili po heton vrasjen e 17 vjeçares në Pejë, viktima rezultoi pozitiv me COVID-19

Kosovë
Prokuroria nis hetimet për varrimin në Pejë, ku u infektuan me coronavirus disa persona

Prokuroria nis hetimet për varrimin në Pejë, ku u infektuan me coronavirus disa persona

Kosovë
Nuk zbatuan urdhrat e Qeverisë për izolim, arrestohen gjashtë persona në Pejë

Nuk zbatuan urdhrat e Qeverisë për izolim, arrestohen gjashtë persona në Pejë

Kosovë
Policia dhe Prokuroria japin detaje për vrasjen e Qerim Kelmendit në Pejë

Policia dhe Prokuroria japin detaje për vrasjen e Qerim Kelmendit në Pejë

Kosovë
Detaje të reja nga vdekja e 56 vjeçarit që u godit nga treni në Klinë

Detaje të reja nga vdekja e 56 vjeçarit që u godit nga treni në Klinë

Kosovë
Vdes e mitura që u godit nga treni në Klinë

Vdes e mitura që u godit nga treni në Klinë

Kronika e Zezë
Vdekja e vajzës 20 vjeçare në Pejë, prokuroria thotë se dyshohet për vetëvrasje

Vdekja e vajzës 20 vjeçare në Pejë, prokuroria thotë se dyshohet për vetëvrasje

Kronika e Zezë
Vetvritet një i paraburgosur në Qendrën e Paraburgimit në Pejë

Vetvritet një i paraburgosur në Qendrën e Paraburgimit në Pejë

Kronika e Zezë
Prokuroria me detaje të reja për mishin e prishur në Pejë dhe personat e dyshuar

Prokuroria me detaje të reja për mishin e prishur në Pejë dhe personat e dyshuar

Elfije Boletini
Prokuroria jep detaje për tentim vrasjen në Pejë

Prokuroria jep detaje për tentim vrasjen në Pejë

Kosovë