LAJMI I FUNDIT:

Shishe

21 Artikuj

Një shishe me një mesazh brenda gjendet pas 10 vjetësh në Australi

Një shishe me një mesazh brenda gjendet pas 10 vjetësh në Australi

Interesante
Nëse i sterilizoni shishet, mund të mbroni beben nga diarreja dhe të vjellat

Nëse i sterilizoni shishet, mund të mbroni beben nga diarreja dhe të vjellat

Këshilla për prindër
Mesazhi në shishe iu kthye pronarit pas 37 viteve, historia e burrit që jeton në Kanada  

Mesazhi në shishe iu kthye pronarit pas 37 viteve, historia e burrit që jeton në Kanada  

Kuriozitete
Mesazhi në shishen e qelqit i gjetur nga një grua në Florida – befasohet kur zbulon se bëhet fjalë për djalin e saj

Mesazhi në shishen e qelqit i gjetur nga një grua në Florida – befasohet kur zbulon se bëhet fjalë për djalin e saj

Interesante
Deshi të tregojë metodat nga “trajnimi i fshehtë”, ushtari rus e godet veten me shishe të birrë në kokë – rrëzohet në tokë pavetëdije

Deshi të tregojë metodat nga “trajnimi i fshehtë”, ushtari rus e godet veten me shishe të birrë në kokë – rrëzohet në tokë pavetëdije

Dështime
Videoja qesharake e foshnjës që e pinte qumështin vetëm nga shishja e salcës së domateve

Videoja qesharake e foshnjës që e pinte qumështin vetëm nga shishja e salcës së domateve

Fun
Nëse vëreni një shishe plastike të mbërthyer në gomën e veturës, jeni në rrezik nga hajdutët

Nëse vëreni një shishe plastike të mbërthyer në gomën e veturës, jeni në rrezik nga hajdutët

Auto Lajme
Një vajzë tregoi një hile për pastrimin e shisheve të ujit

Një vajzë tregoi një hile për pastrimin e shisheve të ujit

Fun Lajme
Njerëzit në internet nuk mund të bien dakord se sa njerëz ka në të vërtetë në këtë foto

Njerëzit në internet nuk mund të bien dakord se sa njerëz ka në të vërtetë në këtë foto

Fun Lajme
Tentoi të kryej vjedhje në një dyqan, pendohet keq hajni – shitësi ia thyen gjashtë shishe të birrës në kokë

Tentoi të kryej vjedhje në një dyqan, pendohet keq hajni – shitësi ia thyen gjashtë shishe të birrës në kokë

Dështime
​Vogëlushi turpëron shoferin, i kthen shishen që hodhi në rrugë

​Vogëlushi turpëron shoferin, i kthen shishen që hodhi në rrugë

Interesante
Rrotullohet suksesshëm me dërrasën e sërfit, heqë kapakun nga një shishe (Video)

Rrotullohet suksesshëm me dërrasën e sërfit, heqë kapakun nga një shishe (Video)

Interesante
Kujdes! Mos i leni shishet me ujë brenda veturës suaj, gjatë ditëve me diell – mund të shkaktojnë zjarr (Video)

Kujdes! Mos i leni shishet me ujë brenda veturës suaj, gjatë ditëve me diell – mund të shkaktojnë zjarr (Video)

Auto Lajme
Shishja e argjendtë e gjetur në Titanik shitet për 88 mijë euro, zbulohet historia e saj e vërtetë (Foto)

Shishja e argjendtë e gjetur në Titanik shitet për 88 mijë euro, zbulohet historia e saj e vërtetë (Foto)

Interesante
Pesëdhjetë vite në det, shishja plastike del në breg si e re

Pesëdhjetë vite në det, shishja plastike del në breg si e re

Interesante
Rrotullohet kamioni që po transportonte pije alkoolike, banorët nxituan të mbledhin sa më shumë shishe që munden (Video)

Rrotullohet kamioni që po transportonte pije alkoolike, banorët nxituan të mbledhin sa më shumë shishe që munden (Video)

Dështime
Dënim për kontrabanduesit që transportuan heroinë në shishet për fikjen e zjarrit (Foto)

Dënim për kontrabanduesit që transportuan heroinë në shishet për fikjen e zjarrit (Foto)

Nga Bota
Ketrin që ia vidhte drithërat, fermeri e lidhi për shishen e birrës dhe e rrahu me shkop (Video)

Ketrin që ia vidhte drithërat, fermeri e lidhi për shishen e birrës dhe e rrahu me shkop (Video)

Dështime
Qendra Mediale në Çagllavicë nuk i duron tiketat në shqip as në shishe të ujit (Foto)

Qendra Mediale në Çagllavicë nuk i duron tiketat në shqip as në shishe të ujit (Foto)

Kosovë
Shkencëtarët krijojnë shishen në të cilën keçapi rrjedh dhe nuk ngec (Video)

Shkencëtarët krijojnë shishen në të cilën keçapi rrjedh dhe nuk ngec (Video)

Interesante
Gota speciale që mundëson pirjen e verës në mënyrë të veçantë (Foto)

Gota speciale që mundëson pirjen e verës në mënyrë të veçantë (Foto)

Fun Lajme