LAJMI I FUNDIT:

Sheikh Mansour

10 Artikuj

Shfaqet një favorit i ri befasues për të blerë Liverpoolin – janë shumë më të pasur se pronarët e Man Cityt

Shfaqet një favorit i ri befasues për të blerë Liverpoolin – janë shumë më të pasur se pronarët e Man Cityt

Premier League
Edhe po të bëhen bashkë pronarët e Man Cityt dhe Newcastles, nuk mund ta kalojnë pasurinë e njeriut që dëshiron ta blejë Chelsean

Edhe po të bëhen bashkë pronarët e Man Cityt dhe Newcastles, nuk mund ta kalojnë pasurinë e njeriut që dëshiron ta blejë Chelsean

Driton Gajraku
Newcastle klubi me pronarët më të pasur në futbollin botëror – kalojnë pronarët e klubeve si Man City e Juventus, vetëm PSG mund ta rivalizojë

Newcastle klubi me pronarët më të pasur në futbollin botëror – kalojnë pronarët e klubeve si Man City e Juventus, vetëm PSG mund ta rivalizojë

Premier League
Zbulohen 10 pronarët më të pasur të klubeve të futbollit në botë  – Abramovich renditet i pesti

Zbulohen 10 pronarët më të pasur të klubeve të futbollit në botë  – Abramovich renditet i pesti

Ndërkombëtare
Top 10 pronarët më të pasur të klubeve të futbollit në botë – dominojnë ato angleze

Top 10 pronarët më të pasur të klubeve të futbollit në botë – dominojnë ato angleze

Ndërkombëtare
Dhjetë pronarët më të pasur të klubeve të futbollit: Bosët e Hoffenheim dhe RB Leipzig befasojnë – Manosur, Agnelli e Abramovich janë në listë

Dhjetë pronarët më të pasur të klubeve të futbollit: Bosët e Hoffenheim dhe RB Leipzig befasojnë – Manosur, Agnelli e Abramovich janë në listë

Ndërkombëtare
Veprim fantastik i pronarit të Manchester Cityt për finalen e Ligës së Kampionëve ndaj Chelseat

Veprim fantastik i pronarit të Manchester Cityt për finalen e Ligës së Kampionëve ndaj Chelseat

Liga e Kampionëve
Pronarët më të pasur të klubeve sportive: Shefi i Cityt vetëm i teti, ndërsa Abramovich mungon në top-10

Pronarët më të pasur të klubeve sportive: Shefi i Cityt vetëm i teti, ndërsa Abramovich mungon në top-10

Ndërkombëtare
Pronarët e Manchester Cityt tentojnë blerjen e klubit francez – mund të bëhet i dhjeti që e menaxhojnë

Pronarët e Manchester Cityt tentojnë blerjen e klubit francez – mund të bëhet i dhjeti që e menaxhojnë

Ndërkombëtare
Pas lajmit se sheiku Al Nehayan do ta blejë klubin e Newcastle, tifozët e kërkojnë Messin

Pas lajmit se sheiku Al Nehayan do ta blejë klubin e Newcastle, tifozët e kërkojnë Messin

Premier League