LAJMI I FUNDIT:

Sheffield United

124 Artikuj

Spektakël i Riyad Mahrez, Manchester City kalon në finale të FA Cup

Spektakël i Riyad Mahrez, Manchester City kalon në finale të FA Cup

Premier League
Hidhet shorti për gjysmëfinalet e FA Cup: Man United e City mësojnë emrat e kndërshtarëve

Hidhet shorti për gjysmëfinalet e FA Cup: Man United e City mësojnë emrat e kndërshtarëve

Ligat tjera
Futbollisti që bëri histori në Ligën Premier nuk mund të paguajë mbështetjen e dy fëmijëve të tij: Ai thotë se ka edhe 11 të tjerë

Futbollisti që bëri histori në Ligën Premier nuk mund të paguajë mbështetjen e dy fëmijëve të tij: Ai thotë se ka edhe 11 të tjerë

Premier League
Kur diçka nuk shkon me fanellat e futbollit

Kur diçka nuk shkon me fanellat e futbollit

Ndërkombëtare
Policia arreston tifozit që sulmoi dhe gjakosi lojtarin e Sheffield Unitedit

Policia arreston tifozit që sulmoi dhe gjakosi lojtarin e Sheffield Unitedit

Ligat tjera
Tifozët pushtuan fushën – ylli i Sheffield Unitedit mbeti i gjakosur nga sulmi ndaj tij

Tifozët pushtuan fushën – ylli i Sheffield Unitedit mbeti i gjakosur nga sulmi ndaj tij

Ligat tjera
Pesë transferime që dështuan në ditën e fundit të afatit kalimtar në Serie A

Pesë transferime që dështuan në ditën e fundit të afatit kalimtar në Serie A

Serie A
Zyrtare: Arsenali kompleton transferimin e portierit Ramsdale

Zyrtare: Arsenali kompleton transferimin e portierit Ramsdale

Premier League
Arsenali shumë afër të sigurojë shërbimet e portierit Ramsdale

Arsenali shumë afër të sigurojë shërbimet e portierit Ramsdale

Premier League
Sheffield 0-3 Arsenal, nota e Granit Xhakës dhe të tjerëve

Sheffield 0-3 Arsenal, nota e Granit Xhakës dhe të tjerëve

Premier League
Arsenali fiton bindëshëm ndaj Sheffieldit

Arsenali fiton bindëshëm ndaj Sheffieldit

Premier League
Formacionet zyrtare: Arsenali luan për tri pikë ndaj Sheffieldit

Formacionet zyrtare: Arsenali luan për tri pikë ndaj Sheffieldit

Premier League
Terry shihet si trajner i Sheffieldit

Terry shihet si trajner i Sheffieldit

Premier League
Mund të ju ketë ikur reagimi i Billy Gilmour kur Christian Pulisic turpëroi lojtarët e Sheffieldit në FA Cup

Mund të ju ketë ikur reagimi i Billy Gilmour kur Christian Pulisic turpëroi lojtarët e Sheffieldit në FA Cup

Premier League
Chelsea kalon në gjysmëfinale të FA Cup me fitoren komode ndaj Sheffieldit

Chelsea kalon në gjysmëfinale të FA Cup me fitoren komode ndaj Sheffieldit

Premier League
Chelsea synon kalimin në gjysmëfinale të Kupës FA me një fitore ndaj Sheffield Utd, formacionet zyrtare

Chelsea synon kalimin në gjysmëfinale të Kupës FA me një fitore ndaj Sheffield Utd, formacionet zyrtare

Premier League
Notat e lojtarëve: Sheffield 0-2 Liverpool, Alexander-Arnold lojtar i ndeshjes

Notat e lojtarëve: Sheffield 0-2 Liverpool, Alexander-Arnold lojtar i ndeshjes

Premier League
Liverpooli triumfon në udhëtim te Sheffieldi

Liverpooli triumfon në udhëtim te Sheffieldi

Premier League
Formacionet startuese: Liverpooli do pikë të plota ndaj Sheffieldit

Formacionet startuese: Liverpooli do pikë të plota ndaj Sheffieldit

Premier League
Hidhet shorti në Kupën FA, ndeshje të zjarrta në çerekfinale

Hidhet shorti në Kupën FA, ndeshje të zjarrta në çerekfinale

Premier League
Notat e lojtarëve: Sheffield United 1-2 Chelsea, Jorginho më i miri në fushë

Notat e lojtarëve: Sheffield United 1-2 Chelsea, Jorginho më i miri në fushë

Premier League
Chelsea triumfon ndaj Sheffieldit, vazhdojnë rezultatet pozitive me Tuchel

Chelsea triumfon ndaj Sheffieldit, vazhdojnë rezultatet pozitive me Tuchel

Premier League
Formacionet bazë: Chelsea luan në udhëtim te Sheffieldi

Formacionet bazë: Chelsea luan në udhëtim te Sheffieldi

Premier League
Man City merr fitoren e tetë radhazi, mposht Sheffield Unitedin dhe ‘betonon’ pozitën e parë

Man City merr fitoren e tetë radhazi, mposht Sheffield Unitedin dhe ‘betonon’ pozitën e parë

Premier League