LAJMI I FUNDIT:
Shakira

Shakira

276 Artikuj

Info

Shakira Isabel Mebarak Ripoll ka lindur më 2 shkurt të vitit 1977.

Përgjigja befasuese e Piques kur pyetet nëse e ka dëgjuar “Music Sessions Vol. 53” të Shakiras

Përgjigja befasuese e Piques kur pyetet nëse e ka dëgjuar “Music Sessions Vol. 53” të Shakiras

Yjet
Shakira thotë se ka qenë një vit i vështirë pas ndarjes nga Pique: Durova shumë gjëra

Shakira thotë se ka qenë një vit i vështirë pas ndarjes nga Pique: Durova shumë gjëra

Yjet
Shakira thyen 14 rekorde botërore Guinness me këngën që ia dedikoi Gerard Piques pas ndarjes

Shakira thyen 14 rekorde botërore Guinness me këngën që ia dedikoi Gerard Piques pas ndarjes

Yjet
Shakira dhe Karol G thyejnë rekorde shikueshmërie me këngën e re “TQG”, në të cilën ‘thumbuan’ ish-partnerët e tyre

Shakira dhe Karol G thyejnë rekorde shikueshmërie me këngën e re “TQG”, në të cilën ‘thumbuan’ ish-partnerët e tyre

Muzikë
Në intervistën e re, Shakira flet për ndarjen nga Pique dhe për Clara Chian: Në ferr është i rezervuar një vend për gratë që nuk mbështetin gratë e tjera

Në intervistën e re, Shakira flet për ndarjen nga Pique dhe për Clara Chian: Në ferr është i rezervuar një vend për gratë që nuk mbështetin gratë e tjera

Yjet
Fansat kanë nisur të ndjejnë keqardhje për Shakiran pas këngës së re: Mjaft më, kjo po bëhet dëshpëruese

Fansat kanë nisur të ndjejnë keqardhje për Shakiran pas këngës së re: Mjaft më, kjo po bëhet dëshpëruese

Po Flitet
Përmes këngës së re “TQG”, Shakira e pranon se është lënduar nga lidhja e Piques me Clara Chian

Përmes këngës së re “TQG”, Shakira e pranon se është lënduar nga lidhja e Piques me Clara Chian

Muzikë
Shakira ndjek 156 profile në Instagram, në mesin e tyre janë vetëm disa ish-lojtarë të Barcelonës

Shakira ndjek 156 profile në Instagram, në mesin e tyre janë vetëm disa ish-lojtarë të Barcelonës

Yjet
Gerard Pique dhe Clara Chia dëbohen nga një restorant në Barcelonë pasi thuhet se pronari ishte fans i Shakiras

Gerard Pique dhe Clara Chia dëbohen nga një restorant në Barcelonë pasi thuhet se pronari ishte fans i Shakiras

Yjet
Gerard Pique dhe e dashura e tij nuk përmbahen në publik, shkëmbejnë puthje pasionante me njëri-tjetrin

Gerard Pique dhe e dashura e tij nuk përmbahen në publik, shkëmbejnë puthje pasionante me njëri-tjetrin

Yjet
Clara Chia ka nisur bashkëjetesën me Piquen, por ajo është e obliguar të largohet sa herë fëmijët e tij shkojnë për vizitë

Clara Chia ka nisur bashkëjetesën me Piquen, por ajo është e obliguar të largohet sa herë fëmijët e tij shkojnë për vizitë

Yjet
Clara Chia kërkoi ndihmë psikologjike pas ‘goditjes’ që ia bëri Shakira me këngën e re

Clara Chia kërkoi ndihmë psikologjike pas ‘goditjes’ që ia bëri Shakira me këngën e re

Yjet
“Femrat nuk qajnë më”, Shakira reagon pasi Gerard Pique zyrtarizoi lidhjen me Clara Chian

“Femrat nuk qajnë më”, Shakira reagon pasi Gerard Pique zyrtarizoi lidhjen me Clara Chian

Yjet
Gerard Pique zyrtarizon lidhjen, publikon fotografinë e parë me Clara Chian në Instagram

Gerard Pique zyrtarizon lidhjen, publikon fotografinë e parë me Clara Chian në Instagram

Yjet
Publikohet video që tregon se si Shakira keqtrajtohej nga vjehrra në publik, ndërkohë që Pique qëndronte indiferent

Publikohet video që tregon se si Shakira keqtrajtohej nga vjehrra në publik, ndërkohë që Pique qëndronte indiferent

Yjet
Thuhet se Gerard Pique u pendua që la Shakiran dhe u përpoq dëshpërimisht të rikthehej me të një muaj pas ndarjes

Thuhet se Gerard Pique u pendua që la Shakiran dhe u përpoq dëshpërimisht të rikthehej me të një muaj pas ndarjes

Yjet
Gerard Pique shoqërohet me Irina Shayk në mes të dramës së ndarjes nga Shakira

Gerard Pique shoqërohet me Irina Shayk në mes të dramës së ndarjes nga Shakira

Yjet
Shakira e zbuloi tradhtinë e Piques përmes frigoriferit: Kur ajo nuk ishte në shtëpi, dikush po e hante reçelin e papëlqyer nga e gjithë familja

Shakira e zbuloi tradhtinë e Piques përmes frigoriferit: Kur ajo nuk ishte në shtëpi, dikush po e hante reçelin e papëlqyer nga e gjithë familja

Yjet
Shakira fitoi për pak ditë mbi dy milionë euro me këngën e re, në të cilën sulmoi Gerard Piquen

Shakira fitoi për pak ditë mbi dy milionë euro me këngën e re, në të cilën sulmoi Gerard Piquen

Yjet
Shakira befasohet nga fansat me një serenatë para shtëpisë së saj pas suksesit të këngës thumbuese për Piquen 

Shakira befasohet nga fansat me një serenatë para shtëpisë së saj pas suksesit të këngës thumbuese për Piquen 

Yjet
Shakira ka vënë një ‘shtrigë’ në ballkon dhe ka lëshuar këngën e re me zë të lartë, ndërsa përballë ndodhet shtëpia e ish-vjehrrës së saj

Shakira ka vënë një ‘shtrigë’ në ballkon dhe ka lëshuar këngën e re me zë të lartë, ndërsa përballë ndodhet shtëpia e ish-vjehrrës së saj

Yjet
Pique shkon në “Kings League” me Twingo si kundërpërgjigje ndaj Shakiras që i tha se e ndërroi Ferrarin për të

Pique shkon në “Kings League” me Twingo si kundërpërgjigje ndaj Shakiras që i tha se e ndërroi Ferrarin për të

Yjet
Pasi i përmendi në këngës si orë e lirë, marka e famshme ‘Casio’ i reagon Shakiras: Mund të mos jemi ‘Rolex’, por klientët tanë janë besnikë ndaj nesh

Pasi i përmendi në këngës si orë e lirë, marka e famshme ‘Casio’ i reagon Shakiras: Mund të mos jemi ‘Rolex’, por klientët tanë janë besnikë ndaj nesh

Muzikë
Tha që ka ndërruar Rolexin me Casio, Pique ia kthen ‘diss’-in Shakiras

Tha që ka ndërruar Rolexin me Casio, Pique ia kthen ‘diss’-in Shakiras

Yjet