LAJMI I FUNDIT:

Sergio Conceicao

29 Artikuj

Emrat e trajnerëve që shihen si zëvendësues të Allegrit te Juventusi

Emrat e trajnerëve që shihen si zëvendësues të Allegrit te Juventusi

Serie A
Conceicao bëri veprim të ulët ndaj Inzaghit në përfundim të ndeshjes Porto-Inter

Conceicao bëri veprim të ulët ndaj Inzaghit në përfundim të ndeshjes Porto-Inter

Liga e Kampionëve
Porto dhe Interi zhvillojnë ndeshjen kthyese të tetës së finales – formacionet zyrtare

Porto dhe Interi zhvillojnë ndeshjen kthyese të tetës së finales – formacionet zyrtare

Liga e Kampionëve
Interi përballë Portos në sfidën e parë të 1/8 së finales – formacionet zyrtare

Interi përballë Portos në sfidën e parë të 1/8 së finales – formacionet zyrtare

Liga e Kampionëve
Porto luan për pozitën e parë, Atletico për Ligën e Evropës – formacionet startuese

Porto luan për pozitën e parë, Atletico për Ligën e Evropës – formacionet startuese

Liga e Kampionëve
Atletico luan përballë Portos – formacionet bazë

Atletico luan përballë Portos – formacionet bazë

Liga e Kampionëve
Festë e çmendur, emocionuese dhe e pabesueshme – trajneri i Portos inkuadroi djalin e tij 19-vjeçar dhe ky shënoi pas dy minutave golin e fitores

Festë e çmendur, emocionuese dhe e pabesueshme – trajneri i Portos inkuadroi djalin e tij 19-vjeçar dhe ky shënoi pas dy minutave golin e fitores

Ligat tjera
Formacionet startuese: Porto dhe Atletico në përballjen e drejtpërdrejtë për 1/8 e finales

Formacionet startuese: Porto dhe Atletico në përballjen e drejtpërdrejtë për 1/8 e finales

Liga e Kampionëve
Porto në misionin e vështirë ndaj Liverpoolit – formacionet startuese

Porto në misionin e vështirë ndaj Liverpoolit – formacionet startuese

Liga e Kampionëve
Formacionet zyrtare: Milani ka shansin e fundit t’i ndryshojë gjërat në sfidën ndaj Portos

Formacionet zyrtare: Milani ka shansin e fundit t’i ndryshojë gjërat në sfidën ndaj Portos

Liga e Kampionëve
Milanit i nevojitet fitorja ndaj Portos – formacionet zyrtare

Milanit i nevojitet fitorja ndaj Portos – formacionet zyrtare

Liga e Kampionëve
Liverpooli luan për tjetër fitore ndaj Portos – formacionet zyrtare

Liverpooli luan për tjetër fitore ndaj Portos – formacionet zyrtare

Liga e Kampionëve
Atletico luan për fitore ndaj Portos – formacionet startuese

Atletico luan për fitore ndaj Portos – formacionet startuese

Liga e Kampionëve
Tuchel akuzohet se ka fyer trajnerin e Portos dhe është përplasur ashpër me Pepen

Tuchel akuzohet se ka fyer trajnerin e Portos dhe është përplasur ashpër me Pepen

Liga e Kampionëve
Formacionet startuese: Chelsea kërkon kualifikimin në gjysmëfinale në sfidën ndaj Portos

Formacionet startuese: Chelsea kërkon kualifikimin në gjysmëfinale në sfidën ndaj Portos

Liga e Kampionëve
Roma ka disa alternativa për ta zëvendësuar Fonsecan

Roma ka disa alternativa për ta zëvendësuar Fonsecan

Serie A
Formacionet startuese: Chelsea dhe Porto në duelin e parë çerekfinal

Formacionet startuese: Chelsea dhe Porto në duelin e parë çerekfinal

Liga e Kampionëve
Konferenca për shtyp e Conceicaos pas ndeshjes ndaj Juventusit zgjati vetëm 50 sekonda, zbulohet arsyeja interesante

Konferenca për shtyp e Conceicaos pas ndeshjes ndaj Juventusit zgjati vetëm 50 sekonda, zbulohet arsyeja interesante

Liga e Kampionëve
Trajneri i Portos, Conceicao e cilëson historik eliminimin e Juventusit nga Liga e Kampionëve

Trajneri i Portos, Conceicao e cilëson historik eliminimin e Juventusit nga Liga e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Trajneri i Portos, Conceicao: Do t’i bëjmë probleme Juventusit

Trajneri i Portos, Conceicao: Do t’i bëjmë probleme Juventusit

Liga e Kampionëve
Trajneri i Portos ‘pushton’ internetin me deklaratën për Guardiolën pas barazimit: Po të kisha lojtarët dhe paratë e Cityt, do isha i pikëlluar mos të fitoja

Trajneri i Portos ‘pushton’ internetin me deklaratën për Guardiolën pas barazimit: Po të kisha lojtarët dhe paratë e Cityt, do isha i pikëlluar mos të fitoja

Liga e Kampionëve
Formacionet startuese: Liverpooli favorit për ta eliminuar Porton

Formacionet startuese: Liverpooli favorit për ta eliminuar Porton

Liga e Kampionëve
Formacionet startuese: Liverpooli favorit ndaj Portos

Formacionet startuese: Liverpooli favorit ndaj Portos

Liga e Kampionëve
Formacionet startuese: Roma dhe Porto ndeshen në 1/8 e finales së LK

Formacionet startuese: Roma dhe Porto ndeshen në 1/8 e finales së LK

Liga e Kampionëve