LAJMI I FUNDIT:

Serena Williams

99 Artikuj

Mes shumë sfidash të krijuara nga COVID-19, tenistët që e mbyllën vitin 2020 si më të paguarit, por edhe me ata të të gjitha kohërat

Mes shumë sfidash të krijuara nga COVID-19, tenistët që e mbyllën vitin 2020 si më të paguarit, por edhe me ata të të gjitha kohërat

Tenis
Diferenca e madhe mes Federerit dhe Williamsit: Publikohen shumat që fitojnë yjet e tenisit

Diferenca e madhe mes Federerit dhe Williamsit: Publikohen shumat që fitojnë yjet e tenisit

Tenis
Bashkëshorti i tenistes Serena Williams heq dorë nga posti i bordit të drejtorëve në Reddiit, ia lëshon vendin një kandidati me ngjyrë

Bashkëshorti i tenistes Serena Williams heq dorë nga posti i bordit të drejtorëve në Reddiit, ia lëshon vendin një kandidati me ngjyrë

Nga Bota
Si duken këto 15 femra të famshme pa makijazh!

Si duken këto 15 femra të famshme pa makijazh!

Yjet
Renditen top 50 sportistët më të mirë të të gjitha kohërave

Renditen top 50 sportistët më të mirë të të gjitha kohërave

Ndërkombëtare
Njëzetetetë të famshmit të cilët nuk kanë frikë të tregojnë jetën e tyre të përditshme në rrjetet sociale

Njëzetetetë të famshmit të cilët nuk kanë frikë të tregojnë jetën e tyre të përditshme në rrjetet sociale

Yjet
Kënga “You Can’t Stop The Girl” e Bebe Rexhës i kushtohet Serena Williamsit

Kënga “You Can’t Stop The Girl” e Bebe Rexhës i kushtohet Serena Williamsit

Muzikë
Serena Williams mposht me lehtësi Maria Sharapovan në US Open

Serena Williams mposht me lehtësi Maria Sharapovan në US Open

Tenis
Serena Williams krijon fustanin që është i përshtatshëm për secilën femër

Serena Williams krijon fustanin që është i përshtatshëm për secilën femër

Moda
Simona Halep e mposht Serena Williamsin dhe bëhet rumunia e parë që e fiton Wimbledonin

Simona Halep e mposht Serena Williamsin dhe bëhet rumunia e parë që e fiton Wimbledonin

Tenis
Stallone i gatshëm t’i japë aksione McGregorit në UFC

Stallone i gatshëm t’i japë aksione McGregorit në UFC

Sportet Luftarake
Messi, Ronaldo, McGregor: ESPN zbulon 20 atletët më të famshëm të vitit 2019

Messi, Ronaldo, McGregor: ESPN zbulon 20 atletët më të famshëm të vitit 2019

Ndërkombëtare
Balada e fuqishme e Ritës, “Soul Survivor”, është zgjedhur si himni i Super Bowl për reklamën e Bumble

Balada e fuqishme e Ritës, “Soul Survivor”, është zgjedhur si himni i Super Bowl për reklamën e Bumble

Muzikë
Serena Williams pas pësimit ndaj Katolina Pliskovas: Kjo humbje nuk ishte aq e dhimbshme

Serena Williams pas pësimit ndaj Katolina Pliskovas: Kjo humbje nuk ishte aq e dhimbshme

Tenis
Karolina Pliskova eliminon papritmas Serena Williamsin nga Australia Open

Karolina Pliskova eliminon papritmas Serena Williamsin nga Australia Open

Tenis
Shkaku i Serena Williams, ndryshojnë disa rregulla në tenis

Shkaku i Serena Williams, ndryshojnë disa rregulla në tenis

Tenis
Serena Williams mposhtet në finale, US Open shkon në duart e japonezes Osaka

Serena Williams mposhtet në finale, US Open shkon në duart e japonezes Osaka

Tenis
US Open: Serena luan në finale kundër Naomi Osaka

US Open: Serena luan në finale kundër Naomi Osaka

Tenis
Serena Williamsit nuk ia lejon feja që ta festojë ditëlindjen e vajzës

Serena Williamsit nuk ia lejon feja që ta festojë ditëlindjen e vajzës

Yjet
Serena vuan nga ‘depresioni pas lindjes’: Ndihem sikur nuk jam nënë e mirë

Serena vuan nga ‘depresioni pas lindjes’: Ndihem sikur nuk jam nënë e mirë

Po Flitet
Pas humbjes poshtëruese, Serena Williams: Nuk e di çfarë ndodhi, por do të kthehem shumë shpejt

Pas humbjes poshtëruese, Serena Williams: Nuk e di çfarë ndodhi, por do të kthehem shumë shpejt

Tenis
Serena Williams pëson humbjen më të thellë në karrierën 23-vjeçare në tenis

Serena Williams pëson humbjen më të thellë në karrierën 23-vjeçare në tenis

Tenis
Wimbledon, Federer dhe motrat Williams kalojnë në raundin tjetër

Wimbledon, Federer dhe motrat Williams kalojnë në raundin tjetër

Tenis
Me stil dhe klas: Dukja e yjeve në dasmën mbretërore të Princit Harry dhe Meghan Markle

Me stil dhe klas: Dukja e yjeve në dasmën mbretërore të Princit Harry dhe Meghan Markle

Yjet