LAJMI I FUNDIT:

Selfie

160 Artikuj

Me grim të lehtë dhe një pozë nga shtrati, Jennifer Lopez gëzon fansat e saj

Me grim të lehtë dhe një pozë nga shtrati, Jennifer Lopez gëzon fansat e saj

Bukuri dhe Kujdes
Meshkujt që postojnë shumë selfie janë psikopatë dhe narcisoidë…

Meshkujt që postojnë shumë selfie janë psikopatë dhe narcisoidë…

Shëndetësi Lajme
Çfarë kuptojnë të tjerët për ju nga fotoja e profilit!

Çfarë kuptojnë të tjerët për ju nga fotoja e profilit!

Lifestyle
Shtatë vende në botë ku është e ndaluar të bëni ‘selfie’

Shtatë vende në botë ku është e ndaluar të bëni ‘selfie’

Udhëtime
Deshi të bëjë fotografi nga treni në lëvizje në Tajlandë, bie dhe humb jetën turisti irlandez

Deshi të bëjë fotografi nga treni në lëvizje në Tajlandë, bie dhe humb jetën turisti irlandez

Azia
Vendet më të rrezikshme të selfie-ve në botë

Vendet më të rrezikshme të selfie-ve në botë

Lifestyle
Tentoi të bënte një selfie, telefoni i tij ra në kraterin e malit Vezuv – turisti amerikan u shpëtua nga udhëzuesit, të shoqëruar nga një helikopter

Tentoi të bënte një selfie, telefoni i tij ra në kraterin e malit Vezuv – turisti amerikan u shpëtua nga udhëzuesit, të shoqëruar nga një helikopter

Nga Bota
Hunda gjithmonë duket më e madhe në selfie sesa që është në të vërtetë

Hunda gjithmonë duket më e madhe në selfie sesa që është në të vërtetë

Trend
Gruaja “gjeti guximin” të bënte selfie nga vetura që po fundosej përmes akullit në një lumë në Kanada

Gruaja “gjeti guximin” të bënte selfie nga vetura që po fundosej përmes akullit në një lumë në Kanada

Interesante
Në Sarajevë hapet muzeu selfie, bëni fotografi të përkryera për rrjete sociale

Në Sarajevë hapet muzeu selfie, bëni fotografi të përkryera për rrjete sociale

Interesante
Një vend i famshëm për “selfie” në një park gjerman bëhet “viktimë e popullaritetit të vet”

Një vend i famshëm për “selfie” në një park gjerman bëhet “viktimë e popullaritetit të vet”

Kuriozitete
NASA publikon “selfie” nga Marsi, sonda realizon fotografi me helikopter të vogël

NASA publikon “selfie” nga Marsi, sonda realizon fotografi me helikopter të vogël

Shkencë
Xiaomi patenton një lloj të ri të kamerës selfie

Xiaomi patenton një lloj të ri të kamerës selfie

Mobile
Presidentit kilian i kushtoi selfie pa maskë 3.500 dollarë, Pinera u fotografua në plazh me kalimtaren e rastit – tani duhet të paguaj dënimin

Presidentit kilian i kushtoi selfie pa maskë 3.500 dollarë, Pinera u fotografua në plazh me kalimtaren e rastit – tani duhet të paguaj dënimin

Amerika Latine
Edhe një viktimë e selfie fatal, australiania injoroi shenjat paralajmëruese – ra nga shkëmbi mbi 80 metra i lartë

Edhe një viktimë e selfie fatal, australiania injoroi shenjat paralajmëruese – ra nga shkëmbi mbi 80 metra i lartë

Australia
Gruaja nga Anglia bie nga vetura në autostradë, teksa po xhironte një video në Snapchat

Gruaja nga Anglia bie nga vetura në autostradë, teksa po xhironte një video në Snapchat

Nga Bota
Deshën të bëjnë selfie, mikeshat braziliane bien nga 30 metra lartësi – nuk e dinin që do të jetë fotografia e tyre e fundit

Deshën të bëjnë selfie, mikeshat braziliane bien nga 30 metra lartësi – nuk e dinin që do të jetë fotografia e tyre e fundit

Nga Bota
Përse femrat bëjnë selfie joshëse? Shkencëtarët kanë konstatuar arsyen!

Përse femrat bëjnë selfie joshëse? Shkencëtarët kanë konstatuar arsyen!

Psikoprofil
Pse t’u bësh shumë foto fëmijëve është e dëmshme

Pse t’u bësh shumë foto fëmijëve është e dëmshme

Lifestyle
Mourinho në qendër të vëmendjes për ‘selfien’ me një tifoz në ndeshjen Tottenham – Liverpool

Mourinho në qendër të vëmendjes për ‘selfien’ me një tifoz në ndeshjen Tottenham – Liverpool

Premier League
Derisa bëjnë selfie, fytyrat janë të buzëqeshura – por shihni se si ndryshojnë pas kësaj

Derisa bëjnë selfie, fytyrat janë të buzëqeshura – por shihni se si ndryshojnë pas kësaj

Dështime
Ata që postojnë selfie shihen nga tjerët si më pak të suksesshëm, më të pa sigurt dhe më pak aventuresk

Ata që postojnë selfie shihen nga tjerët si më pak të suksesshëm, më të pa sigurt dhe më pak aventuresk

Këshilla Lifestyle
Të kapur përdore mbi digë në Indi, njëri rrëshqet dhe merr tre anëtarët e tjerë të familjes me vete

Të kapur përdore mbi digë në Indi, njëri rrëshqet dhe merr tre anëtarët e tjerë të familjes me vete

Nga Bota
Alban Skënderaj publikon ‘selfie’ të realizuar në vitet 90′

Alban Skënderaj publikon ‘selfie’ të realizuar në vitet 90′

Yjet