LAJMI I FUNDIT:

Sebastian Veron

13 Artikuj

Përsëri në klubin e zemrës – këto janë rikthimet më të famshme në botën futbollit

Përsëri në klubin e zemrës – këto janë rikthimet më të famshme në botën futbollit

Ndërkombëtare
Top 25 golat më të mirë në histori të Serie A (Video)

Top 25 golat më të mirë në histori të Serie A (Video)

Serie A
Nga Parma e viteve të 90-ta deri te Juve i Allegrit: Formacionet më të mira në tri epokat e Buffonit (Foto)

Nga Parma e viteve të 90-ta deri te Juve i Allegrit: Formacionet më të mira në tri epokat e Buffonit (Foto)

Arbios Kryeziu
Dhjetë lojtarët më të mbivlerësuar në botë- U blen për miliona euro, por dështuan të tregojnë vlerat e tyre (Foto)

Dhjetë lojtarët më të mbivlerësuar në botë- U blen për miliona euro, por dështuan të tregojnë vlerat e tyre (Foto)

Ndërkombëtare
Mban premtimin, Sebastian Veron i rikthehet futbollit (Video)

Mban premtimin, Sebastian Veron i rikthehet futbollit (Video)

Ndërkombëtare
Veron 42-vjeçar? Ai po i rikthehet futbollit

Veron 42-vjeçar? Ai po i rikthehet futbollit

Ndërkombëtare
Edhe Maradona nuk i ikë pyetjes për incidentin me Veronin

Edhe Maradona nuk i ikë pyetjes për incidentin me Veronin

Ndërkombëtare
Veron pyetet për incidentin me Maradonan, flet edhe për Icardin

Veron pyetet për incidentin me Maradonan, flet edhe për Icardin

Ndërkombëtare
‘Ndeshja e paqes”, Ronaldinho fiton ndaj Maradonas (Foto/Video)

‘Ndeshja e paqes”, Ronaldinho fiton ndaj Maradonas (Foto/Video)

Ndërkombëtare
Maradona e tepron, kacafytet dhe e ofendon Veronin në ‘Ndeshjen e paqes’ (Foto/Video)

Maradona e tepron, kacafytet dhe e ofendon Veronin në ‘Ndeshjen e paqes’ (Foto/Video)

Ndërkombëtare
Pique synon të bëhet president i Barcelonës, por cilët nga yjet u bën president pasi lanë futbollin (Foto)

Pique synon të bëhet president i Barcelonës, por cilët nga yjet u bën president pasi lanë futbollin (Foto)

Ndërkombëtare
Nga Sullivan te Shevchenko: Formacioni i dobët i Chelseat me blerjet në epokën e Roman Abramovich (Foto)

Nga Sullivan te Shevchenko: Formacioni i dobët i Chelseat me blerjet në epokën e Roman Abramovich (Foto)

Arbios Kryeziu
Ky është formacioni më i mirë i kombinuar i Interit me lojtarët jug-amerikan (Foto)

Ky është formacioni më i mirë i kombinuar i Interit me lojtarët jug-amerikan (Foto)

Shkumbin Pireva