LAJMI I FUNDIT:

Seanca

58 Artikuj

Të enjten dy seanca, Kuvendi shqyrton Ligjin për zgjedhjet e përgjithshme

Të enjten dy seanca, Kuvendi shqyrton Ligjin për zgjedhjet e përgjithshme

Kosovë
S’ka kuorum, përfundon seanca e Kuvendit

S’ka kuorum, përfundon seanca e Kuvendit

Kosovë
Mos heqja e vizave nga BE-ja, temë debati nesër në Kuvend

Mos heqja e vizave nga BE-ja, temë debati nesër në Kuvend

Kosovë
Kuvendi të enjten me dy seanca, Kusari-Lila: Mocion për masat që duhet të ndërmerren nga Qeveria për adresimin e rritjes së çmimeve

Kuvendi të enjten me dy seanca, Kusari-Lila: Mocion për masat që duhet të ndërmerren nga Qeveria për adresimin e rritjes së çmimeve

Kosovë
Kuvendi pa kuorum për të votuar tërheqjen e parave nga Trusti, seanca vazhdon nesër

Kuvendi pa kuorum për të votuar tërheqjen e parave nga Trusti, seanca vazhdon nesër

Kosovë
Nesër në Kuvend votohet për anëtarët e Bordit të RTK-së

Nesër në Kuvend votohet për anëtarët e Bordit të RTK-së

Kosovë
Nuk ka seancë këtë javë, kryesia mblidhet sërish javën tjetër

Nuk ka seancë këtë javë, kryesia mblidhet sërish javën tjetër

Kosovë
Të hënën seancë e jashtëzakonshme për Buxhetin 2021

Të hënën seancë e jashtëzakonshme për Buxhetin 2021

Financa
​Vazhdon seanca e Kuvendit për menaxhimin e pandemisë COVID-19

​Vazhdon seanca e Kuvendit për menaxhimin e pandemisë COVID-19

Kosovë
Të enjten Kuvendi mbanë tri seanca, dy të papërfunduara dhe një të re

Të enjten Kuvendi mbanë tri seanca, dy të papërfunduara dhe një të re

Kosovë
Shala flet për veprimet e Kurtit që çuan deri te mocioni për rrëzimin e Qeverisë

Shala flet për veprimet e Kurtit që çuan deri te mocioni për rrëzimin e Qeverisë

Kosovë
Berisha: Nuk u kallë bota pse dhelprës po i kallet bishti, LVV-në po e shkarkon Isa Mustafa

Berisha: Nuk u kallë bota pse dhelprës po i kallet bishti, LVV-në po e shkarkon Isa Mustafa

Kosovë
Kuvendi shkon në pauzë

Kuvendi shkon në pauzë

Kosovë
Krasniqi: Jemi dakorduar që të votojmë për Komisionet parlamentare

Krasniqi: Jemi dakorduar që të votojmë për Komisionet parlamentare

Kosovë
Seanca për shpërndarjen e Kuvendit fillon nesër në orën 10:00

Seanca për shpërndarjen e Kuvendit fillon nesër në orën 10:00

Kosovë
Vazhdon seanca, mungojnë deputetët

Vazhdon seanca, mungojnë deputetët

Kosovë
Analistët thonë se mungesa e kuorumit ka bllokuar funksionimin e Kuvendit

Analistët thonë se mungesa e kuorumit ka bllokuar funksionimin e Kuvendit

Valdete Berisha
Kuvendi i Kosovës shkon në pauzë deri në orën 15:00 në mungesë të kuorumit

Kuvendi i Kosovës shkon në pauzë deri në orën 15:00 në mungesë të kuorumit

Kosovë
Kuvendi nesër mbanë seancë në përkujtim të 20 vjetorit të masakrës në Burgun e Dubravës

Kuvendi nesër mbanë seancë në përkujtim të 20 vjetorit të masakrës në Burgun e Dubravës

Kosovë
Kuvendi mbanë nesër seancë, diskutohet për rezolutën për gjenocidin dhe krimet e luftës të ish-regjimit serb në Kosovë

Kuvendi mbanë nesër seancë, diskutohet për rezolutën për gjenocidin dhe krimet e luftës të ish-regjimit serb në Kosovë

Kosovë
Mungesa e deputetëve shtyn seancën plenare

Mungesa e deputetëve shtyn seancën plenare

Kosovë
Kuvendi nesër vazhdon seancën plenare

Kuvendi nesër vazhdon seancën plenare

Kosovë
Kuvendi të martën seancë për Telekomin e Kosovës, më pas seancë tri ditë radhazi, më 15, 16 dhe 17 maj

Kuvendi të martën seancë për Telekomin e Kosovës, më pas seancë tri ditë radhazi, më 15, 16 dhe 17 maj

Kosovë
Dërguti flet rreth akuzave se ishte pjesë e SHIK-ut: Në Vetëvendosje ka njerëz që e gjuajnë gurin dhe e fshehin dorën (Video)

Dërguti flet rreth akuzave se ishte pjesë e SHIK-ut: Në Vetëvendosje ka njerëz që e gjuajnë gurin dhe e fshehin dorën (Video)

Kosovë