LAJMI I FUNDIT:
Sead Kolasinac

Sead Kolasinac

62 Artikuj

Info

Sead Kolasinac ka lindur më 20 korrik 1993 në Bosnje-Hercegovinë

“Nuk mund të flinte për tri netë”, Kolasinac ishte i shokuar nga humbja ndaj Tottenhamit

“Nuk mund të flinte për tri netë”, Kolasinac ishte i shokuar nga humbja ndaj Tottenhamit

Liga e Kampionëve
Nga Ozil, te Mustafi dhe Aubameyang – 12 lojtarët e Arsenalit që u larguan nga Arteta dhe historia e tyre

Nga Ozil, te Mustafi dhe Aubameyang – 12 lojtarët e Arsenalit që u larguan nga Arteta dhe historia e tyre

Premier League
Zyrtare: Sead Kolasinac kalon nga Arsenali te Schalke

Zyrtare: Sead Kolasinac kalon nga Arsenali te Schalke

Premier League
Sead Kolasinac rezulton pozitiv me COVID-19

Sead Kolasinac rezulton pozitiv me COVID-19

Ndërkombëtare
Arsenali përgatit tri largime, dy mbrojtës dhe një mesfushor

Arsenali përgatit tri largime, dy mbrojtës dhe një mesfushor

Premier League
Aubameyang do të jetë lojtari më i paguar te Arsenali, lista me 10 futbollistët që përfitojnë më së shumti

Aubameyang do të jetë lojtari më i paguar te Arsenali, lista me 10 futbollistët që përfitojnë më së shumti

Premier League
Roma kthen interesimin kah Kolasinac

Roma kthen interesimin kah Kolasinac

Serie A
Arteta planifikon tri shitje të mëdha në verë

Arteta planifikon tri shitje të mëdha në verë

Premier League
Gruaja e Sead Kolasinac u ndal në aeroportin e Londrës, kishte me vete armë elektroshoku

Gruaja e Sead Kolasinac u ndal në aeroportin e Londrës, kishte me vete armë elektroshoku

Po Flitet
Kolasinac drejt Serie A, dy gjigantët italian pas boshnjakut

Kolasinac drejt Serie A, dy gjigantët italian pas boshnjakut

Premier League
Policia londineze publikon pamje të reja të sulmit ndaj Kolasinacit dhe Ozilit nga një kënd tjetër

Policia londineze publikon pamje të reja të sulmit ndaj Kolasinacit dhe Ozilit nga një kënd tjetër

Premier League
Statistikat tregojnë lojtarin më të dobët të çdo skuadre nga Liga Premier

Statistikat tregojnë lojtarin më të dobët të çdo skuadre nga Liga Premier

Premier League
Dy të akuzuar për grabitjen në tentativë që iu bë dy yjeve të Arsenalit, Kolasinac dhe Ozil

Dy të akuzuar për grabitjen në tentativë që iu bë dy yjeve të Arsenalit, Kolasinac dhe Ozil

Yjet
Kolasinac flet për herë të parë pas sulmit nga hajdutët e armatosur dhe rikthimin te Arsenali

Kolasinac flet për herë të parë pas sulmit nga hajdutët e armatosur dhe rikthimin te Arsenali

Premier League
Emery: Ozil dhe Kolasinac të gatshëm të luajnë për Arsenalin

Emery: Ozil dhe Kolasinac të gatshëm të luajnë për Arsenalin

Premier League
Emery nuk e di se kur do të kthehen Ozil dhe Kolasinac te Arsenali

Emery nuk e di se kur do të kthehen Ozil dhe Kolasinac te Arsenali

Premier League
Emery flet për Ozilin dhe Kolasinacin: I kam dhënë pushim, kanë nevojë të qëndrojnë me familjet e tyre

Emery flet për Ozilin dhe Kolasinacin: I kam dhënë pushim, kanë nevojë të qëndrojnë me familjet e tyre

Premier League
Federata e Anglisë paralajmëron lojtarët e Ligës Premier që të mos bëjnë veprime si të Kolasinac

Federata e Anglisë paralajmëron lojtarët e Ligës Premier që të mos bëjnë veprime si të Kolasinac

Premier League
Wilder dëshiron të punojë me Kolasinacin pas lëvizjeve heroike që bëri kundër grabitësve të armatosur

Wilder dëshiron të punojë me Kolasinacin pas lëvizjeve heroike që bëri kundër grabitësve të armatosur

Ndërkombëtare
Ozil e ka ditur më herët për Kolasinacin: Nëse do të bëja sherr do ta thërrisja Seadin

Ozil e ka ditur më herët për Kolasinacin: Nëse do të bëja sherr do ta thërrisja Seadin

Premier League
Fansat e Arsenalit e duan Kolasinacin si kapiten të ekipit, pas heroizmit të tij në mbrojtjen e Ozilit nga hajdutët e armatosur

Fansat e Arsenalit e duan Kolasinacin si kapiten të ekipit, pas heroizmit të tij në mbrojtjen e Ozilit nga hajdutët e armatosur

Premier League
Kolasinac thyhen heshtjen pas konfrontimit me hajdutët, publikon një fotografi me Ozilin

Kolasinac thyhen heshtjen pas konfrontimit me hajdutët, publikon një fotografi me Ozilin

Premier League
Dalin detaje të reja në lidhje me incidentin e Ozilit dhe Kolasinacit me hajdutët e armatosur

Dalin detaje të reja në lidhje me incidentin e Ozilit dhe Kolasinacit me hajdutët e armatosur

Yjet
Mesut Ozilit tentojnë t’ia vjedhin veturën duke e sulmuar me thika, Sead Kolasinac del dhe lufton me hajdutët e armatosur

Mesut Ozilit tentojnë t’ia vjedhin veturën duke e sulmuar me thika, Sead Kolasinac del dhe lufton me hajdutët e armatosur

Yjet