LAJMI I FUNDIT:

Schalke 04

434 Artikuj

Avdijaj i bashkohet Schalkes

Avdijaj i bashkohet Schalkes

Bundesliga
Zyrtare: Schalke firmos me Embolon

Zyrtare: Schalke firmos me Embolon

Bundesliga
Ylli i Zvicrës transferohet tek skuadra e madhe gjermane (Foto)

Ylli i Zvicrës transferohet tek skuadra e madhe gjermane (Foto)

Bundesliga
Bayern i bashkohet garës për talentin e madh gjerman

Bayern i bashkohet garës për talentin e madh gjerman

Bundesliga
Avdijaj drejt Besiktasit (Foto)

Avdijaj drejt Besiktasit (Foto)

Bundesliga
Historia e futbollistit që luajti për Gjermaninë, ndërsa tash zgjodhi Rusinë

Historia e futbollistit që luajti për Gjermaninë, ndërsa tash zgjodhi Rusinë

Përfaqësueset
Villas Boas gjen punë në Gjermani?

Villas Boas gjen punë në Gjermani?

Bundesliga
Ky është vendimi i Schalkes për Donis Avdijajn

Ky është vendimi i Schalkes për Donis Avdijajn

Romak Zeqiri
City pas talentit të madh gjerman

City pas talentit të madh gjerman

Premier League
Avdijaj kthehet te Schalke

Avdijaj kthehet te Schalke

Kombëtarja e Shqipërisë
Nuk ka festë në Munich (Video)

Nuk ka festë në Munich (Video)

Bundesliga
Bartra transferohet në Angli?

Bartra transferohet në Angli?

Premier League
Neuer iu përgjigjet fyerjeve të tifozëve të Schalkes

Neuer iu përgjigjet fyerjeve të tifozëve të Schalkes

Bundesliga
Avdijaj dëshiron kthimin te Schalke

Avdijaj dëshiron kthimin te Schalke

Bundesliga
Numrat të cilët klubet i kanë tërhequr në shenjë respekti për legjendat (Foto)

Numrat të cilët klubet i kanë tërhequr në shenjë respekti për legjendat (Foto)

Arbios Kryeziu
Planet e mëdha të Schalkes për Donis Avdijajn

Planet e mëdha të Schalkes për Donis Avdijajn

Romak Zeqiri
Sane tregon skuadrën e ëndrrave

Sane tregon skuadrën e ëndrrave

Bundesliga
Huntelaar në Serie A

Huntelaar në Serie A

Bundesliga
Liverpool vazhdon të ‘peshkon’ te Schalke 04

Liverpool vazhdon të ‘peshkon’ te Schalke 04

Premier League
Xhaka ‘bëhet’ Superman dhe Batman (Foto)

Xhaka ‘bëhet’ Superman dhe Batman (Foto)

Bundesliga
Adriano do të largohet, Barcelona ia cakton çmimin

Adriano do të largohet, Barcelona ia cakton çmimin

La Liga
Bartra transferohet te skuadra gjermane?

Bartra transferohet te skuadra gjermane?

La Liga
Roma pas mbrojtësit boshnjak

Roma pas mbrojtësit boshnjak

Serie A
Liverpool kërkon dyshen e Schalke 04

Liverpool kërkon dyshen e Schalke 04

Bundesliga