LAJMI I FUNDIT:
Scarlett Johansson

Scarlett Johansson

99 Artikuj

Info

Ka lindur më 22 nëntor të vitit 1984 në New Yorkut.

Dukjet më të mira në tapetin e kuq të ‘Oscars 2020’

Dukjet më të mira në tapetin e kuq të ‘Oscars 2020’

Modë
E nominuar për herë të parë në Oscar – Scarlett Johansson rrëmben dy kategori për “Jojo Rabbit” dhe “Marriage Story”

E nominuar për herë të parë në Oscar – Scarlett Johansson rrëmben dy kategori për “Jojo Rabbit” dhe “Marriage Story”

Yjet
Të famshmit që kanë befasuar me gjatësinë e tyre të vërtetë

Të famshmit që kanë befasuar me gjatësinë e tyre të vërtetë

Yjet
Scarlett Johanson tejkaloi pritshmëritë me veshjen në premierën e filmit “Marriage Story”

Scarlett Johanson tejkaloi pritshmëritë me veshjen në premierën e filmit “Marriage Story”

Yjet
Dikur dhe tani: Të famshmit që ndryshuan pamjen drastikisht dhe që mezi mund t’i njihni

Dikur dhe tani: Të famshmit që ndryshuan pamjen drastikisht dhe që mezi mund t’i njihni

Yjet
Scarlett Johansson është ‘shumë e lumtur’ me jetën personale

Scarlett Johansson është ‘shumë e lumtur’ me jetën personale

Yjet
Scarlett Johansson aktorja më e paguar në botë

Scarlett Johansson aktorja më e paguar në botë

TV / Film
Njëzet klonet e yjeve të famshëm, që të gjithë i ngatërrojnë me personazhin që ata ngjasojnë

Njëzet klonet e yjeve të famshëm, që të gjithë i ngatërrojnë me personazhin që ata ngjasojnë

Yjet
Unaza e fejesës e aktores Scarlett Johansson në vlerë 400 mijë dollarëshe

Unaza e fejesës e aktores Scarlett Johansson në vlerë 400 mijë dollarëshe

Magazina
Gjashtëmbëdhjetë të famshmet që u bënë më të reja dhe të bukura brenda një dekade

Gjashtëmbëdhjetë të famshmet që u bënë më të reja dhe të bukura brenda një dekade

Yjet
“Bright Side”shkruan për 19 sozitë e yjeve të famshëm, përmend ndër ta edhe shqiptarin që ngjason me Zayn Malik

“Bright Side”shkruan për 19 sozitë e yjeve të famshëm, përmend ndër ta edhe shqiptarin që ngjason me Zayn Malik

Yjet
Scarlett Johansson fejohet me Colin Jost, aktorja do të martohet për herë të tretë

Scarlett Johansson fejohet me Colin Jost, aktorja do të martohet për herë të tretë

Po Flitet
Dymbëdhjetë të famshmit që nuk e keni ditur se kanë një vëlla ose motër binjak

Dymbëdhjetë të famshmit që nuk e keni ditur se kanë një vëlla ose motër binjak

Yjet
Scarlett Johansson tregon figurën trupore, tatuazhin dhe shfaqet me të dashurin në premierë

Scarlett Johansson tregon figurën trupore, tatuazhin dhe shfaqet me të dashurin në premierë

Yjet
Scarlet Johansson shkëlqen me dekoltenë e veshur në premierën londineze të filmit, “Avengers”

Scarlet Johansson shkëlqen me dekoltenë e veshur në premierën londineze të filmit, “Avengers”

Yjet
Njëzetetre rolet që nuk e keni besuar se janë luajtur nga i njëjti aktor

Njëzetetre rolet që nuk e keni besuar se janë luajtur nga i njëjti aktor

TV / Film
Filmat e zhanreve të ndryshme që kanë marrë vlerësime të mira si nga publiku, ashtu edhe nga kritikët

Filmat e zhanreve të ndryshme që kanë marrë vlerësime të mira si nga publiku, ashtu edhe nga kritikët

TV / Film
Nga Tarantino deri te Marvel – filmat që do t’i shohim gjatë vitit 2019

Nga Tarantino deri te Marvel – filmat që do t’i shohim gjatë vitit 2019

TV / Film
Tridhjetë të famshmit që ngjasojnë sikur të ishin binjakë

Tridhjetë të famshmit që ngjasojnë sikur të ishin binjakë

Yjet
‘Traileri’ i “Avengers: Endgame” thyen rekordet e shikueshmërisë brenda 24 orëve

‘Traileri’ i “Avengers: Endgame” thyen rekordet e shikueshmërisë brenda 24 orëve

TV / Film
Scarlett Johansson rrëmben vëmendjen e të gjithë me hijeshinë në qilimin e kuq

Scarlett Johansson rrëmben vëmendjen e të gjithë me hijeshinë në qilimin e kuq

TV / Film
Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

Dallimi – si duken yjet në kopertinat e revistave dhe si në realitet

Yjet
Këta janë të famshmit që nuk kanë llogari në rrjetet sociale

Këta janë të famshmit që nuk kanë llogari në rrjetet sociale

Yjet
Dhjetë aktoret e shkëlqyera që portretizuan më së miri gratë e famshme në filma

Dhjetë aktoret e shkëlqyera që portretizuan më së miri gratë e famshme në filma

TV / Film