LAJMI I FUNDIT:
Saul Niguez

Saul Niguez

126 Artikuj

Bashkëlojtari i tij te Atletico Madridi i frustruar me Joao Felix pas kalimit te Barcelona

Bashkëlojtari i tij te Atletico Madridi i frustruar me Joao Felix pas kalimit te Barcelona

La Liga
Salah, Sancho, Silva dhe shtatë lojtarët që mund të kalojnë në Superligën e Arabisë Saudite në vitin 2024

Salah, Sancho, Silva dhe shtatë lojtarët që mund të kalojnë në Superligën e Arabisë Saudite në vitin 2024

Ligat tjera
Atletico Madridi është i etur për tri largime të mëdha këtë verë

Atletico Madridi është i etur për tri largime të mëdha këtë verë

La Liga
Formacioni i frikshëm i Al Nassr për sezonin e ardhshëm nëse siguron gjashtë nënshkrime të mëdha gjatë verës

Formacioni i frikshëm i Al Nassr për sezonin e ardhshëm nëse siguron gjashtë nënshkrime të mëdha gjatë verës

Ligat tjera
Zbulohet plani i largimeve me transferimeve të reja të Atletico Madridit këtë verë

Zbulohet plani i largimeve me transferimeve të reja të Atletico Madridit këtë verë

La Liga
Man Utd refuzoi katër mesfushorë në ditën e fundit para marrëveshjes me Marcel Sabitzer

Man Utd refuzoi katër mesfushorë në ditën e fundit para marrëveshjes me Marcel Sabitzer

Premier League
Atletico ia ofron Juventusit huazimin e Saul Niguez

Atletico ia ofron Juventusit huazimin e Saul Niguez

La Liga
Mourinho kërkon transferimin e Saul Niguezit te Roma

Mourinho kërkon transferimin e Saul Niguezit te Roma

Serie A
Zbulohen pagat e lojtarëve të Chelseat, pas vendimit të Abramovich për ta shitur klubin

Zbulohen pagat e lojtarëve të Chelseat, pas vendimit të Abramovich për ta shitur klubin

Premier League
Saul Niguez ka një teori interesante se përse Hazard nuk po e gjen vetën te Reali dhe dallimin mes Ligës Premier e La Ligës

Saul Niguez ka një teori interesante se përse Hazard nuk po e gjen vetën te Reali dhe dallimin mes Ligës Premier e La Ligës

La Liga
Saul Niguez shpjegon arsyen e largimit pas 12 viteve te Atletico Madridi

Saul Niguez shpjegon arsyen e largimit pas 12 viteve te Atletico Madridi

Ndërkombëtare
Nënshkrimi i Chelseat me Saul Niguez ishte një favor i klubit për agjentin e lojtarit?

Nënshkrimi i Chelseat me Saul Niguez ishte një favor i klubit për agjentin e lojtarit?

Premier League
Chelsea ka marrë vendim për Saul Niguez pas vetëm 239 minutash lojë

Chelsea ka marrë vendim për Saul Niguez pas vetëm 239 minutash lojë

Premier League
Sergio Ramos dhe nënshkrimet më të këqija të afatit të verës 2021

Sergio Ramos dhe nënshkrimet më të këqija të afatit të verës 2021

Ndërkombëtare
Mësohet çmimi që Chelsea duhet të paguajë për transferimin e përhershëm të Saul Niguez

Mësohet çmimi që Chelsea duhet të paguajë për transferimin e përhershëm të Saul Niguez

Premier League
Nga Ronaldo te Griezmann, Camavinga dhe Mustafi – dhjetë debutime që duhet parë këtë fundjavë

Nga Ronaldo te Griezmann, Camavinga dhe Mustafi – dhjetë debutime që duhet parë këtë fundjavë

Ndërkombëtare
Atletico e ofroi Saulin dhe para për Bernardo Silvën, por City e refuzoi këtë ofertë

Atletico e ofroi Saulin dhe para për Bernardo Silvën, por City e refuzoi këtë ofertë

La Liga
Armata e Chelseat për të luftuar në këtë edicion për të gjithë trofetë – The Blues kanë tashmë dy formacione

Armata e Chelseat për të luftuar në këtë edicion për të gjithë trofetë – The Blues kanë tashmë dy formacione

Premier League
Efekti domino dhe zyrtarizimet në ‘kohën shtesë’: Saul te Chelsea, Greizmann te Atletico Madridi, De Jong te Barcelona

Efekti domino dhe zyrtarizimet në ‘kohën shtesë’: Saul te Chelsea, Greizmann te Atletico Madridi, De Jong te Barcelona

La Liga
Man Utd duhet të shesë para se të tentojë transferimin e një mesfushori të ri

Man Utd duhet të shesë para se të tentojë transferimin e një mesfushori të ri

Premier League
Saul Niguez ka klauzolë prej 150 milionë eurosh, por Chelsea mund ta blejë për shumë më pak

Saul Niguez ka klauzolë prej 150 milionë eurosh, por Chelsea mund ta blejë për shumë më pak

Premier League
Saul është në dispozicionin e Chelseat

Saul është në dispozicionin e Chelseat

Premier League
Chelsea pritet të shes para se t’i bëjë dy transferime tjera të mëdha

Chelsea pritet të shes para se t’i bëjë dy transferime tjera të mëdha

Premier League
Barcelona në pozitë ideale për transferimin e Saul

Barcelona në pozitë ideale për transferimin e Saul

La Liga