LAJMI I FUNDIT:

Sarandë

131 Artikuj

Gjendet i vdekur shtetasi danez në Sarandë

Gjendet i vdekur shtetasi danez në Sarandë

Shqipëri
Vodhi çantën plot me para brenda makinës në Sarandë, arrestohet 46-vjeçari

Vodhi çantën plot me para brenda makinës në Sarandë, arrestohet 46-vjeçari

Shqipëri
Rrezikuan të mbyteshin, policia shpëton dy turistë gjermanë në Sarandë

Rrezikuan të mbyteshin, policia shpëton dy turistë gjermanë në Sarandë

Shqipëri
Aksident i rëndë në Konispol, humb jetën 35-vjeçarja

Aksident i rëndë në Konispol, humb jetën 35-vjeçarja

Shqipëri
Italianët mbyllin “misionin”, patrulluan në bregdetin shqiptar korrik e gusht

Italianët mbyllin “misionin”, patrulluan në bregdetin shqiptar korrik e gusht

Shqipëri
Lëvizte me drogë dhe armë zjarri në makinë, arrestohet 21-vjeçari në Sarandë

Lëvizte me drogë dhe armë zjarri në makinë, arrestohet 21-vjeçari në Sarandë

Shqipëri
Abuzoi seksualisht me vajzën e tij, arrestohet 57-vjeçari në Sarandë

Abuzoi seksualisht me vajzën e tij, arrestohet 57-vjeçari në Sarandë

Shqipëri
U zu poshtë nga ashensori – Kush është 17-vjeçari që humbi jetën në Sarandë

U zu poshtë nga ashensori – Kush është 17-vjeçari që humbi jetën në Sarandë

Shqipëri
Aksidentohet motori i forcave “Shqiponja” në Sarandë, një polic i plagosur

Aksidentohet motori i forcave “Shqiponja” në Sarandë, një polic i plagosur

Shqipëri
Përplasi për vdekje dy turistët italianë në Sarandë, arrestohet 17-vjeçari

Përplasi për vdekje dy turistët italianë në Sarandë, arrestohet 17-vjeçari

Shqipëri
Mbajti peng gjashtë italianë se i dëmtuan orenditë e shtëpisë në Sarandë, arrestohet 59-vjeçari nga Kosova

Mbajti peng gjashtë italianë se i dëmtuan orenditë e shtëpisë në Sarandë, arrestohet 59-vjeçari nga Kosova

Shqipëri
Aksident i rëndë në Sarandë, humbin jetën dy italianë

Aksident i rëndë në Sarandë, humbin jetën dy italianë

Shqipëri
Shpërndanin kanabis në një lokal në Sarandë, arrestohet punonjësi i policisë dhe bashkëpunëtori i tij

Shpërndanin kanabis në një lokal në Sarandë, arrestohet punonjësi i policisë dhe bashkëpunëtori i tij

Shqipëri
Një 65-vjeçar hyn në banesën e të miturës në Sarandë dhe e ngacmon seksualisht

Një 65-vjeçar hyn në banesën e të miturës në Sarandë dhe e ngacmon seksualisht

Shqipëri
Rrezikoi jetën e policëve duke u larguar me shpejtësi, arrestohet 22-vjeçari

Rrezikoi jetën e policëve duke u larguar me shpejtësi, arrestohet 22-vjeçari

Shqipëri
Qëlloi me armë zjarri në ajër në Sarandë, arrestohet 23-vjeçari

Qëlloi me armë zjarri në ajër në Sarandë, arrestohet 23-vjeçari

Shqipëri
Të shtëna me armë në Sarandë, arrestohet i riu

Të shtëna me armë në Sarandë, arrestohet i riu

Shqipëri
Arrestohet në flagrancë 51-vjeçari, po shiste drogë në Sarandë

Arrestohet në flagrancë 51-vjeçari, po shiste drogë në Sarandë

Shqipëri
Prishen tre ndërtime pa leje në Sarandë, nën hetim ndërtuesit

Prishen tre ndërtime pa leje në Sarandë, nën hetim ndërtuesit

Shqipëri
Goditen dy raste të shitjes së drogës në Sarandë, arrestohet 18 vjeçari

Goditen dy raste të shitjes së drogës në Sarandë, arrestohet 18 vjeçari

Shqipëri
Kapet duke vjedhë televizorët e një hoteli, arrestohet 46-vjeçari në Sarandë

Kapet duke vjedhë televizorët e një hoteli, arrestohet 46-vjeçari në Sarandë

Shqipëri
Një 4 vjeçar goditet nga vetura në Sarandë

Një 4 vjeçar goditet nga vetura në Sarandë

Shqipëri
Prishën qetësinë me muzikë, procedohen menaxherët e tre lokaleve në Sarandë

Prishën qetësinë me muzikë, procedohen menaxherët e tre lokaleve në Sarandë

Shqipëri
Jahti 121-vjeçar ku u realizua filmi “Agjenti 007” viziton Sarandën

Jahti 121-vjeçar ku u realizua filmi “Agjenti 007” viziton Sarandën

Shqipëri