LAJMI I FUNDIT:
Sarah Jessica Parker

Sarah Jessica Parker

77 Artikuj

Pos Samanthas, edhe Mr. Big nuk është pjesë e episodeve të reja të “Sex and the City”

Pos Samanthas, edhe Mr. Big nuk është pjesë e episodeve të reja të “Sex and the City”

TV / Film
Sarah Jessica Parker po vendos trendë të rinj: Një editim i pazakontë që do të dëshironi ta kopjoni menjëherë

Sarah Jessica Parker po vendos trendë të rinj: Një editim i pazakontë që do të dëshironi ta kopjoni menjëherë

Moda
Yjet botërore reagojnë pas trazirave në Kongresin Amerikan

Yjet botërore reagojnë pas trazirave në Kongresin Amerikan

Yjet
Të famshëm, super të pasur, por bëjnë një jetë normale

Të famshëm, super të pasur, por bëjnë një jetë normale

Trend
Sarah Jessica Parker kombinon fustanin ngjyrë vjollce me taka rozë të ndritshme

Sarah Jessica Parker kombinon fustanin ngjyrë vjollce me taka rozë të ndritshme

Modë
Sarah Jessica Parker risjell në vëmendje llojin ‘e harruar‘ të xhinseve

Sarah Jessica Parker risjell në vëmendje llojin ‘e harruar‘ të xhinseve

Moda
Disa mënyra se si yjet po kombinojnë aksesorin më të rëndësishëm të momentit

Disa mënyra se si yjet po kombinojnë aksesorin më të rëndësishëm të momentit

Keshilla Modë
Dymbëdhjetë martesat e të famshmëve që kanë rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve

Dymbëdhjetë martesat e të famshmëve që kanë rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve

Yjet
Sarah Jessica Parker dhe Matthew Broderick kanë qenë së bashku për mbi dy dekada dhe historia e tyre ngjason me një përrallë dashurie

Sarah Jessica Parker dhe Matthew Broderick kanë qenë së bashku për mbi dy dekada dhe historia e tyre ngjason me një përrallë dashurie

Yjet
Parfumet që gratë e famshme vendosin çdo ditë

Parfumet që gratë e famshme vendosin çdo ditë

Estetikë
Ka ndërruar jetë aktorja e “Sex And The City”, Lynn Cohen

Ka ndërruar jetë aktorja e “Sex And The City”, Lynn Cohen

Yjet
Çiftet e harruara të Hollywoodit – vështirë të besohet se këta yje dikur ishin bashkë

Çiftet e harruara të Hollywoodit – vështirë të besohet se këta yje dikur ishin bashkë

Imran Amiti
Pesëmbëdhjetë çiftet e famshme nga tapeti i kuq i Oscar-it, për të cilët jemi nostalgjikë

Pesëmbëdhjetë çiftet e famshme nga tapeti i kuq i Oscar-it, për të cilët jemi nostalgjikë

Yjet
Çiftet e famshme që dëshmojnë se lidhjet në distancë të largët mund të funksionojnë

Çiftet e famshme që dëshmojnë se lidhjet në distancë të largët mund të funksionojnë

Yjet
Trembëdhjetë aktoret e njohura që luajtën role të vështira gjatë kohës sa ishin shtatzëna

Trembëdhjetë aktoret e njohura që luajtën role të vështira gjatë kohës sa ishin shtatzëna

TV / Film
Të famshmit që kanë befasuar me gjatësinë e tyre të vërtetë

Të famshmit që kanë befasuar me gjatësinë e tyre të vërtetë

Yjet
Dikur dhe tani: Të famshmit që ndryshuan pamjen drastikisht dhe që mezi mund t’i njihni

Dikur dhe tani: Të famshmit që ndryshuan pamjen drastikisht dhe që mezi mund t’i njihni

Yjet
Sarah Jessica Parker iu rekomandon këto nëntë libra t’i lexoni gjatë këtij viti

Sarah Jessica Parker iu rekomandon këto nëntë libra t’i lexoni gjatë këtij viti

Yjet
Kim Cattrall vazhdon armiqësinë me bashkaktoret e “Sex and the City”

Kim Cattrall vazhdon armiqësinë me bashkaktoret e “Sex and the City”

Po Flitet
12 mënyra që të vishni rroba me vija

12 mënyra që të vishni rroba me vija

Modë
Reagimi i Sarah Jessica Parker ndaj spekulimeve të vazhdueshme për martesën e saj

Reagimi i Sarah Jessica Parker ndaj spekulimeve të vazhdueshme për martesën e saj

Po Flitet
Këto dama të famshme dinë sekretin e jetës së suksesshme bashkëshortore

Këto dama të famshme dinë sekretin e jetës së suksesshme bashkëshortore

Lifestyle
Sarah Jessica Parker rikthen karakterin e Carrie Bradshaw në një reklamë të re

Sarah Jessica Parker rikthen karakterin e Carrie Bradshaw në një reklamë të re

Yjet
Sarah Jessica Parker rikthehet e freskët me projektin e ri

Sarah Jessica Parker rikthehet e freskët me projektin e ri

Yjet