LAJMI I FUNDIT:

Sarah Berisha

43 Artikuj

“Gëzuar Kosova jonë” – yjet shqiptare urojnë 15-vjetorin e Pavarësisë

“Gëzuar Kosova jonë” – yjet shqiptare urojnë 15-vjetorin e Pavarësisë

Yjet
DJ PM befason Sarah Berishën: Të dua deri në Shën Valentinin e fundit të jetës

DJ PM befason Sarah Berishën: Të dua deri në Shën Valentinin e fundit të jetës

Yjet
Sarah Berisha bën dedikim romantik për DJ PM, shkruan inicialet e tij në thonj

Sarah Berisha bën dedikim romantik për DJ PM, shkruan inicialet e tij në thonj

Yjet
Sarah Berisha dhe DJ PM shijojnë pushimet dimërore në Brezovicë

Sarah Berisha dhe DJ PM shijojnë pushimet dimërore në Brezovicë

Yjet
Sarah Berisha demanton lajmin se ajo dhe DJ PM po bëhen prindër

Sarah Berisha demanton lajmin se ajo dhe DJ PM po bëhen prindër

Yjet
Sarah Berisha dhe DJ PM po bëhen prindër për herë të parë?

Sarah Berisha dhe DJ PM po bëhen prindër për herë të parë?

Yjet
Të famshmit shqiptarë urojnë festën e 28 Nëntorit

Të famshmit shqiptarë urojnë festën e 28 Nëntorit

Yjet
Sarah Berisha dhe DJ PM tregojnë se sa ka ndryshuar jeta e tyre pas Big Brother VIP

Sarah Berisha dhe DJ PM tregojnë se sa ka ndryshuar jeta e tyre pas Big Brother VIP

Yjet
“Sarah vajzë me gjitha të mirat nuk e trajton aspak mirë”, DJ PM iu përgjigjet kritikave: Prandaj jam me të gati një vit

“Sarah vajzë me gjitha të mirat nuk e trajton aspak mirë”, DJ PM iu përgjigjet kritikave: Prandaj jam me të gati një vit

Yjet
Sarah Berisha merr një tjetër urim të veçantë për ditëlindje në dasmën e menaxherit të DJ PM

Sarah Berisha merr një tjetër urim të veçantë për ditëlindje në dasmën e menaxherit të DJ PM

Yjet
“Faleminderit që gjithmonë gjen diçka për të më bërë të lumtur”, Sarah Berisha emocionohet nga befasia e DJ PM

“Faleminderit që gjithmonë gjen diçka për të më bërë të lumtur”, Sarah Berisha emocionohet nga befasia e DJ PM

Yjet
Feston ditëlindjen, DJ PM i bën dedikim të veçantë Sarah Berishës

Feston ditëlindjen, DJ PM i bën dedikim të veçantë Sarah Berishës

Yjet
Sarah Berisha flet për marrëdhënien që ka me Einxhel Shkirën pas thashethemeve që ato nuk flasin me njëra-tjetrën

Sarah Berisha flet për marrëdhënien që ka me Einxhel Shkirën pas thashethemeve që ato nuk flasin me njëra-tjetrën

Yjet
DJ PM dhe Sarah komentojnë lidhur me planet për martesë

DJ PM dhe Sarah komentojnë lidhur me planet për martesë

Po Flitet
Sarah pohon se e diskutojnë martesën me DJ PM

Sarah pohon se e diskutojnë martesën me DJ PM

Po Flitet
Vazhdojnë të mbajnë raporte të mira, bëhen bashkë disa nga ish-banorët e Big Brother VIP

Vazhdojnë të mbajnë raporte të mira, bëhen bashkë disa nga ish-banorët e Big Brother VIP

Yjet
“Shëndet e begati” – të famshmit shqiptarë urojnë Kurban Bajramin

“Shëndet e begati” – të famshmit shqiptarë urojnë Kurban Bajramin

Yjet
Bukuroshet shqiptare sjellin disa sugjerime për veshjet gjatë pushimeve verore

Bukuroshet shqiptare sjellin disa sugjerime për veshjet gjatë pushimeve verore

Keshilla Modë
“Faleminderit që je pjesë e jetës time” – Sarah Berisha bën urimin romantik për ditëlindjen e DJ PM

“Faleminderit që je pjesë e jetës time” – Sarah Berisha bën urimin romantik për ditëlindjen e DJ PM

Yjet
Sarah Berisha në darkë me DJ PM dhe Donald Veshajn: Më shpëtoni nga këta të dy

Sarah Berisha në darkë me DJ PM dhe Donald Veshajn: Më shpëtoni nga këta të dy

Yjet
Sarah Berisha risjell momentin kur DJ PM hyri në Big Brother VIP: Ai erdhi në jetën time në ditët më të vështira brenda shtëpisë

Sarah Berisha risjell momentin kur DJ PM hyri në Big Brother VIP: Ai erdhi në jetën time në ditët më të vështira brenda shtëpisë

Yjet
Sarah Berisha shkëlqen në imazhet e reja, merr vëmendjen me veshjen me dekolte të hapur

Sarah Berisha shkëlqen në imazhet e reja, merr vëmendjen me veshjen me dekolte të hapur

Yjet
Sarah Berisha flet për marrëdhënien me DJ PM: Është shumë herët për bashkëjetesë apo fejesë

Sarah Berisha flet për marrëdhënien me DJ PM: Është shumë herët për bashkëjetesë apo fejesë

Yjet
Sarah Berisha tani edhe në rolin e moderatores

Sarah Berisha tani edhe në rolin e moderatores

Yjet