LAJMI I FUNDIT:
Sara Hoxha - Ledri

Sara Hoxha - Ledri

117 Artikuj

Fliten prej muajsh për ndarje, por Sara Hoxha mban akoma fotografitë me Ledri Vulën

Fliten prej muajsh për ndarje, por Sara Hoxha mban akoma fotografitë me Ledri Vulën

Yjet
Pyetet për një ribashkim me Sara Hoxhën, Ledri Vula habit me përgjigjen

Pyetet për një ribashkim me Sara Hoxhën, Ledri Vula habit me përgjigjen

Yjet
U përfol për një romancë me reperin gjerman, Sara Hoxha tregon se si qëndron e vërteta

U përfol për një romancë me reperin gjerman, Sara Hoxha tregon se si qëndron e vërteta

Po Flitet
Pas ndarjes nga Ledri Vula – Sara Hoxha pyetet për rikthimin dhe befason me përgjigjen

Pas ndarjes nga Ledri Vula – Sara Hoxha pyetet për rikthimin dhe befason me përgjigjen

Yjet
Sara Hoxha befason me deklaratën: S’kam qenë kurrë bashkëshortja e Ledri Vulës

Sara Hoxha befason me deklaratën: S’kam qenë kurrë bashkëshortja e Ledri Vulës

Yjet
Ka blerë shtëpi të re? Sara Hoxha po zhvendoset në Tiranë pas ndarjes nga Ledri

Ka blerë shtëpi të re? Sara Hoxha po zhvendoset në Tiranë pas ndarjes nga Ledri

Po Flitet
“Mos harro kush t’i hapi rrugët” – Thumbohet nga ndjekësit në Instagram, Sara u kundërpërgjigjet

“Mos harro kush t’i hapi rrugët” – Thumbohet nga ndjekësit në Instagram, Sara u kundërpërgjigjet

Yjet
Sara Hoxha mbështet Romeon në Big Brother: Do më bëhej qejfi nëse fiton

Sara Hoxha mbështet Romeon në Big Brother: Do më bëhej qejfi nëse fiton

Yjet
Para dhe pas – yjet e famshme që nisën vitin 2024 me ndryshime në dukje

Para dhe pas – yjet e famshme që nisën vitin 2024 me ndryshime në dukje

Yjet
Kush krijoi lidhje e kush i dha fund në 2023? Romancat e reja e ndarjet që tronditën shoubizin shqiptar

Kush krijoi lidhje e kush i dha fund në 2023? Romancat e reja e ndarjet që tronditën shoubizin shqiptar

Egzona Shigjeqi
Pyetet për ndarjen nga Ledri Vula, Sara nervozohet dhe reagon ashpër

Pyetet për ndarjen nga Ledri Vula, Sara nervozohet dhe reagon ashpër

Yjet
Ermal Fejzullahu flet për ndarjen e Ledrit dhe Sarës: Nuk ia uroj askujt

Ermal Fejzullahu flet për ndarjen e Ledrit dhe Sarës: Nuk ia uroj askujt

Yjet
Zbulohen detaje të reja nga ndarja e Ledri Vulës me Sara Hoxhën

Zbulohen detaje të reja nga ndarja e Ledri Vulës me Sara Hoxhën

Yjet
Hiqet nga YouTube kënga “Gjendja” e Ledri Vulës, ku protagoniste në klip ishte Sara Hoxha

Hiqet nga YouTube kënga “Gjendja” e Ledri Vulës, ku protagoniste në klip ishte Sara Hoxha

Po Flitet
‘Hallakamë’ në Cineplexx nga fansat për Luizin e Oltën: Çka ndodhi dje në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë”

‘Hallakamë’ në Cineplexx nga fansat për Luizin e Oltën: Çka ndodhi dje në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë”

Egzona Shigjeqi
Dafina Zeqiri merr vëmendje me një tjetër postim thumbues: Harxhova energjinë time të çmuar për gjëra të parëndësishme

Dafina Zeqiri merr vëmendje me një tjetër postim thumbues: Harxhova energjinë time të çmuar për gjëra të parëndësishme

Yjet
Sara Hoxha shkëlqen gjatë parakalimit në tapetin e kuq të premierës së filmit “Në kuadër të dashurisë”

Sara Hoxha shkëlqen gjatë parakalimit në tapetin e kuq të premierës së filmit “Në kuadër të dashurisë”

Yjet
Dafina Zeqiri i reagon ashpër Sara Hoxhës pas intervistës së fundit: Merru me fëmijën dhe burrin tënd, mos ma përmend më emrin

Dafina Zeqiri i reagon ashpër Sara Hoxhës pas intervistës së fundit: Merru me fëmijën dhe burrin tënd, mos ma përmend më emrin

Yjet
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” – Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” – Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Yjet
Publikohet traileri i filmit “Në kuadër të dashurisë”, premiera nga 9 tetori

Publikohet traileri i filmit “Në kuadër të dashurisë”, premiera nga 9 tetori

TV / Film
Mes dramës së fundit – Sara Hoxha ndan imazhe përkrah Ledrit nga pushimet e tyre në Spanjë

Mes dramës së fundit – Sara Hoxha ndan imazhe përkrah Ledrit nga pushimet e tyre në Spanjë

Yjet
Sara Hoxha reagon pas ‘thumbave’ të Dafina Zeqirit

Sara Hoxha reagon pas ‘thumbave’ të Dafina Zeqirit

Yjet
Sara Hoxha publikon pamje romantike përkrah Ledrit teksa relaksohen në pishinë

Sara Hoxha publikon pamje romantike përkrah Ledrit teksa relaksohen në pishinë

Yjet
“Puthja e parë në xhirime” – Sara Hoxha flet për momentin më të vështirë në filmin “Në kuadër të dashurisë”

“Puthja e parë në xhirime” – Sara Hoxha flet për momentin më të vështirë në filmin “Në kuadër të dashurisë”

TV / Film


mob5