LAJMI I FUNDIT:

Santiago Solari

78 Artikuj

Solari i kishte kërkuar rikthimin e Odegaardit te Real Madridi

Solari i kishte kërkuar rikthimin e Odegaardit te Real Madridi

La Liga
Solari: Nëse Reali e transferon Pogban, një lojtar i rëndësishëm do të qëndrojë rezervë

Solari: Nëse Reali e transferon Pogban, një lojtar i rëndësishëm do të qëndrojë rezervë

La Liga
Solari: Suksesi i Hazardit do të matet me gola

Solari: Suksesi i Hazardit do të matet me gola

La Liga
Kur marrëdhënia mes trajnerit dhe lojtarit thyehet: Zidane dhe Bale, problemet e shumta të Guardiolas, Benitez dhe Gerrard, Solari dhe Isco

Kur marrëdhënia mes trajnerit dhe lojtarit thyehet: Zidane dhe Bale, problemet e shumta të Guardiolas, Benitez dhe Gerrard, Solari dhe Isco

Ndërkombëtare
Marcelo shmangu kontaktin me Solarin pas zëvendësimit kundërthënës ndaj Valladolidit

Marcelo shmangu kontaktin me Solarin pas zëvendësimit kundërthënës ndaj Valladolidit

La Liga
Zyrtare: Zidane rikthehet në postin e trajnerit të Real Madridit

Zyrtare: Zidane rikthehet në postin e trajnerit të Real Madridit

La Liga
Solari i lumtur me fitoren ndaj Valladolidit

Solari i lumtur me fitoren ndaj Valladolidit

La Liga
Formacionet zyrtare: Reali i dëshiron tri pikët ndaj Valladolidit

Formacionet zyrtare: Reali i dëshiron tri pikët ndaj Valladolidit

La Liga
Solari: Nuk kam ardhur të largohem, nuk jap dorëheqje

Solari: Nuk kam ardhur të largohem, nuk jap dorëheqje

Liga e Kampionëve
Formacionet zyrtare: Reali kërkon çerekfinalen në përballjen ndaj Ajaxit

Formacionet zyrtare: Reali kërkon çerekfinalen në përballjen ndaj Ajaxit

Liga e Kampionëve
Solari: Duam fitore ndaj Ajaxit, por do të përpiqemi të fitojmë gjithë trofeun

Solari: Duam fitore ndaj Ajaxit, por do të përpiqemi të fitojmë gjithë trofeun

Liga e Kampionëve
Perez ka në listë tre trajnerë për të pasuar Solarin

Perez ka në listë tre trajnerë për të pasuar Solarin

La Liga
Solari: U eliminuam me nder, por jemi të mërzitur

Solari: U eliminuam me nder, por jemi të mërzitur

La Liga
Santiago Solari tenton t’i ulë tensionet me Gareth Balen para ndeshjes me Barcelonën

Santiago Solari tenton t’i ulë tensionet me Gareth Balen para ndeshjes me Barcelonën

La Liga
Solari nuk dorëzohet: Do të luftojmë deri në fund për titullin në La Liga

Solari nuk dorëzohet: Do të luftojmë deri në fund për titullin në La Liga

La Liga
Lorenzo Sanz zbulon nënshkrimet që nuk erdhën sa ishte president i Real Madridit – Aragones, Henry e Messi në krye të listës

Lorenzo Sanz zbulon nënshkrimet që nuk erdhën sa ishte president i Real Madridit – Aragones, Henry e Messi në krye të listës

La Liga
Solari ende beson në titull të kampionit në La Liga

Solari ende beson në titull të kampionit në La Liga

La Liga
Solari pas humbjes nga Girona: Jemi ende në të gjitha garat, do vazhdojmë të përpiqemi

Solari pas humbjes nga Girona: Jemi ende në të gjitha garat, do vazhdojmë të përpiqemi

La Liga
Solari: I lumtur me paraqitjen e lojtarëve, nuk kam monitor për VAR, por iu besojmë gjyqtarëve

Solari: I lumtur me paraqitjen e lojtarëve, nuk kam monitor për VAR, por iu besojmë gjyqtarëve

Liga e Kampionëve
Formacionet zyrtare: Ajaxi dhe Reali zhvillojnë ndeshjen e parë të të tetës së finales

Formacionet zyrtare: Ajaxi dhe Reali zhvillojnë ndeshjen e parë të të tetës së finales

Liga e Kampionëve
Lojtarët kryesorë të Real Madridit janë shumë të zemëruar me sjelljen e Iscos

Lojtarët kryesorë të Real Madridit janë shumë të zemëruar me sjelljen e Iscos

La Liga
Solari: Vinicius i prekur nga tragjedia në Flamengo

Solari: Vinicius i prekur nga tragjedia në Flamengo

La Liga
Solari i përgjigjet Iscos: Futbollisti profesionist duhet të stërvitet njëqind për qind

Solari i përgjigjet Iscos: Futbollisti profesionist duhet të stërvitet njëqind për qind

La Liga
Shpërthen Isco: Gjërat ndryshojnë kur ju nuk gëzoni të njëjtat mundësi si bashkëlojtarët tuaj

Shpërthen Isco: Gjërat ndryshojnë kur ju nuk gëzoni të njëjtat mundësi si bashkëlojtarët tuaj

La Liga