LAJMI I FUNDIT:

Santiago Bernabeu

85 Artikuj

Shifrat marramendëse të fitimeve të Real Madridit çdo ditë nga muzeu nga fanellat e Mbappes

Shifrat marramendëse të fitimeve të Real Madridit çdo ditë nga muzeu nga fanellat e Mbappes

La Liga
FIFA i jep një “infuzion” të fuqishëm financiar Real Madridit

FIFA i jep një “infuzion” të fuqishëm financiar Real Madridit

La Liga
Prezantimi i Kylian Mbappes te Real Madridi do të jetë i inspiruar nga transferimi i Ronaldos në Bernabeu

Prezantimi i Kylian Mbappes te Real Madridi do të jetë i inspiruar nga transferimi i Ronaldos në Bernabeu

La Liga
Real Madridi në fazën finale të rinovimit të stadiumit – skybar është pjesa më luksoze e “Santiago Bernabeut” të ri

Real Madridi në fazën finale të rinovimit të stadiumit – skybar është pjesa më luksoze e “Santiago Bernabeut” të ri

La Liga
Man City kishte frikë nga helmimi masiv në Madrid përpara lojës në Bernabeu, De Bruyne nuk luajti shkaku i të vjellave

Man City kishte frikë nga helmimi masiv në Madrid përpara lojës në Bernabeu, De Bruyne nuk luajti shkaku i të vjellave

Liga e Kampionëve
UEFA pranon kërkesën speciale të Real Madridit për ndeshjen ndaj Man Cityt

UEFA pranon kërkesën speciale të Real Madridit për ndeshjen ndaj Man Cityt

Shkumbin Pireva
Shteti Islamik kërcënon me sulm terrorist në çdo stadium që luhen çerekfinalet e Ligës së Kampionëve

Shteti Islamik kërcënon me sulm terrorist në çdo stadium që luhen çerekfinalet e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Zbulohet kostoja reale e rinovimit të stadiumit “Santiago Bernabeu”, shifra përfundimtare është befasuese

Zbulohet kostoja reale e rinovimit të stadiumit “Santiago Bernabeu”, shifra përfundimtare është befasuese

La Liga
Vetëm katër lojtarë të Barcelonës morën duartrokitje në Bernabeu – Yamal është njëri prej tyre

Vetëm katër lojtarë të Barcelonës morën duartrokitje në Bernabeu – Yamal është njëri prej tyre

Ndërkombëtare
Sensacioni i Barcelonës u duartrokit nga i gjithë ‘Santiago Bernabeu’ pas super paraqitjes ndaj Brazilit

Sensacioni i Barcelonës u duartrokit nga i gjithë ‘Santiago Bernabeu’ pas super paraqitjes ndaj Brazilit

Përfaqësueset
Endrick do të luajë ndeshjen e parë në Santiago Bernabeu në mars, por jo me fanellën e Real Madridit

Endrick do të luajë ndeshjen e parë në Santiago Bernabeu në mars, por jo me fanellën e Real Madridit

Ndërkombëtare
Ridizajnimi i “Santiago Bernabeut” duket se ka ‘dështuar’ – tifozët shfaqin pikat e dobëta

Ridizajnimi i “Santiago Bernabeut” duket se ka ‘dështuar’ – tifozët shfaqin pikat e dobëta

La Liga
Real Madridi ‘probleme’ me çatinë në “Santiago Bernabeu” – La Liga dhe UEFA me rregulla të ndryshme për hapjen e saj

Real Madridi ‘probleme’ me çatinë në “Santiago Bernabeu” – La Liga dhe UEFA me rregulla të ndryshme për hapjen e saj

La Liga
Kushtoi 575 milionë euro rinovimi, Real Madridi tregon si duket Santiago Bernabeu me pamjet mahnitëse nga dronët

Kushtoi 575 milionë euro rinovimi, Real Madridi tregon si duket Santiago Bernabeu me pamjet mahnitëse nga dronët

La Liga
Real Madridi ka caktuar datën për hapjen e Santiago Bernabeut të rinovuar

Real Madridi ka caktuar datën për hapjen e Santiago Bernabeut të rinovuar

La Liga
Rindërtimi i Santiago Bernabeut në fazat e fundit – dalin pamjet përbrenda tij

Rindërtimi i Santiago Bernabeut në fazat e fundit – dalin pamjet përbrenda tij

La Liga
Real Madridi shpreson të gjenerojë 400 milionë euro në vit si pjesë e strategjisë së re të klubit

Real Madridi shpreson të gjenerojë 400 milionë euro në vit si pjesë e strategjisë së re të klubit

La Liga
Vetëm UEFA mund ta ndalë Real Madridin me strategjinë e re për t’i rritur fondet

Vetëm UEFA mund ta ndalë Real Madridin me strategjinë e re për t’i rritur fondet

La Liga


mob5