LAJMI I FUNDIT:

Samuel Eto'o

116 Artikuj

Si ndodhi që menaxheri gati se nuk ia mori të gjithë pasurinë Samuel Eto’os – mënyra se si e kuptoi ai që ishte në prag të falimentimit

Si ndodhi që menaxheri gati se nuk ia mori të gjithë pasurinë Samuel Eto’os – mënyra se si e kuptoi ai që ishte në prag të falimentimit

La Liga
Legjendat e Barcelonës duartrokasin Messin me shokë për vendimin e marr për ulje të pagës

Legjendat e Barcelonës duartrokasin Messin me shokë për vendimin e marr për ulje të pagës

La Liga
Eto’o: Messi do ta përfundojë karrierën te Barcelona

Eto’o: Messi do ta përfundojë karrierën te Barcelona

La Liga
Eto’o: Interi do ta fitojë Scudetton këtë sezon me Conten

Eto’o: Interi do ta fitojë Scudetton këtë sezon me Conten

Serie A
Superformacioni me lojtarët e pensionuar në vitin 2019

Superformacioni me lojtarët e pensionuar në vitin 2019

Ndërkombëtare
Guardiola: Nuk kam parë yll kaq të madh e të përulur si Aguero, ai është sikurse Ronaldo dhe Romario

Guardiola: Nuk kam parë yll kaq të madh e të përulur si Aguero, ai është sikurse Ronaldo dhe Romario

Premier League
El Clasico: 10 yje që kanë luajtur për Barcelonën dhe Real Madrid – përfshirë edhe Ronaldon dhe Luis Figon

El Clasico: 10 yje që kanë luajtur për Barcelonën dhe Real Madrid – përfshirë edhe Ronaldon dhe Luis Figon

La Liga
Eto’o: Afrikanët nuk respektohen dhe vlerësohen sa duhet

Eto’o: Afrikanët nuk respektohen dhe vlerësohen sa duhet

Ndërkombëtare
Çastet më të mira në karrierën e Eto’o: Nuk ishin as te Barca as te Interi

Çastet më të mira në karrierën e Eto’o: Nuk ishin as te Barca as te Interi

Ndërkombëtare
Eto’o kujton fjalët që ia tha Vieiras për Messin në vitin 2005

Eto’o kujton fjalët që ia tha Vieiras për Messin në vitin 2005

Ndërkombëtare
Eto’o: Messi e meriton çmimin e më të mirit nga FIFA

Eto’o: Messi e meriton çmimin e më të mirit nga FIFA

Ndërkombëtare
Eto’o: Nëse Xavi nuk bëhet trajner i Barcelonës, do ta vras

Eto’o: Nëse Xavi nuk bëhet trajner i Barcelonës, do ta vras

La Liga
Eto’o: Mourinho njëri nga njerëzit më të mirë në botën e futbollit

Eto’o: Mourinho njëri nga njerëzit më të mirë në botën e futbollit

Ndërkombëtare
Eto’o zyrtarisht pensionohet nga futbolli

Eto’o zyrtarisht pensionohet nga futbolli

Ndërkombëtare
Dikur Eto’o i fesonte golat me të, tani ai është njëri nga lojtarët kryesor të Chelseat

Dikur Eto’o i fesonte golat me të, tani ai është njëri nga lojtarët kryesor të Chelseat

Premier League
Eto’o: Hazard është afër nivelit të Messit

Eto’o: Hazard është afër nivelit të Messit

La Liga
Eto’o e këshillon Salahun të transferohet te Barcelona

Eto’o e këshillon Salahun të transferohet te Barcelona

La Liga
Dhjetë golashënuesit më të mirë në historinë e Barcelonës – Messi e Suarez në podium, nuk mungojnë emra si Rivaldo e Kluviert

Dhjetë golashënuesit më të mirë në historinë e Barcelonës – Messi e Suarez në podium, nuk mungojnë emra si Rivaldo e Kluviert

La Liga
Eto’o: I thashë Guardiolës se unë do të fitoj trofe me Barcelonën dhe jo Messi

Eto’o: I thashë Guardiolës se unë do të fitoj trofe me Barcelonën dhe jo Messi

La Liga
Pogba, Ronaldo dhe 10 lojtarët që ishin në ‘luftë’ të hapur dhe kishin marrëdhënie të vështirë me Mourinhon

Pogba, Ronaldo dhe 10 lojtarët që ishin në ‘luftë’ të hapur dhe kishin marrëdhënie të vështirë me Mourinhon

Ndërkombëtare
Këta janë 13 klubet e Samuel Eto’os në karrierën e tij

Këta janë 13 klubet e Samuel Eto’os në karrierën e tij

Ndërkombëtare
Eto’o vazhdon karrierën në Katar

Eto’o vazhdon karrierën në Katar

Ndërkombëtare
Eto’o mund të kthehet në Serie A, në bisedime me Lazion

Eto’o mund të kthehet në Serie A, në bisedime me Lazion

Serie A
Eto’o: Mbappe është ‘Messi i ardhshëm’

Eto’o: Mbappe është ‘Messi i ardhshëm’

Ndërkombëtare