LAJMI I FUNDIT:

Samuel Eto'o

116 Artikuj

Shkëmbimet më të mëdha që ndodhën në vitet e fundit – emra të njohur që u këmbyen njëri me tjetrin

Shkëmbimet më të mëdha që ndodhën në vitet e fundit – emra të njohur që u këmbyen njëri me tjetrin

Ndërkombëtare
Eto’o parashikon ‘mbretin e ri’ të futbollit, pas pensionimit të Ronaldos dhe Messit

Eto’o parashikon ‘mbretin e ri’ të futbollit, pas pensionimit të Ronaldos dhe Messit

Ndërkombëtare
Eto’o: E di që Laporta ka një projekt interesant për Messin

Eto’o: E di që Laporta ka një projekt interesant për Messin

La Liga
Lukaku tregon dashurinë e kamotshme për Interin, zgjedh golin më të mirë të tij dhe lojtarët më të mirë zikaltër të të gjitha kohërave

Lukaku tregon dashurinë e kamotshme për Interin, zgjedh golin më të mirë të tij dhe lojtarët më të mirë zikaltër të të gjitha kohërave

Serie A
Samuel Eto’o përzgjedh pasuesin e vetëm të Lionel Messit në të ardhmen te Barcelona

Samuel Eto’o përzgjedh pasuesin e vetëm të Lionel Messit në të ardhmen te Barcelona

La Liga
Ronaldo është lojtari më i shpejtë që ka arritur të shënojë 100 gola në shekullin 21

Ronaldo është lojtari më i shpejtë që ka arritur të shënojë 100 gola në shekullin 21

Ndërkombëtare
Samuel Eto’o përfshihet në një aksident të tmerrshëm me makinë – u godit nga autobusi

Samuel Eto’o përfshihet në një aksident të tmerrshëm me makinë – u godit nga autobusi

Ndërkombëtare
Sulmuesit më të mirë në histori të futbollit, 30 lojtarë konkurrojnë për tri pozita

Sulmuesit më të mirë në histori të futbollit, 30 lojtarë konkurrojnë për tri pozita

Ndërkombëtare
Eto’o: Nëse Messi largohet, Barcelona duhet ta ndërrojë emrin

Eto’o: Nëse Messi largohet, Barcelona duhet ta ndërrojë emrin

La Liga
Nga Ronaldo te Messi dhe Rooney: Kush janë 25 lojtarët që janë përfshirë në më shumë gola ​​në histori të Ligës së Kampionëve?

Nga Ronaldo te Messi dhe Rooney: Kush janë 25 lojtarët që janë përfshirë në më shumë gola ​​në histori të Ligës së Kampionëve?

Liga e Kampionëve
Ronaldo është vetëm njëri nga 19 lojtarët që kanë fituar Ligën e Kampionëve me klube të ndryshme

Ronaldo është vetëm njëri nga 19 lojtarët që kanë fituar Ligën e Kampionëve me klube të ndryshme

Liga e Kampionëve
Zbulohet lista e 100 më të mirëve në botë, Messi zgjidhet lojtari më i mirë i shekullit 21

Zbulohet lista e 100 më të mirëve në botë, Messi zgjidhet lojtari më i mirë i shekullit 21

Ndërkombëtare
Lista me 25 lojtarët që janë përfshirë në më së shumti gola të shënuara nga vitit 2000

Lista me 25 lojtarët që janë përfshirë në më së shumti gola të shënuara nga vitit 2000

Ndërkombëtare
Eto’o këshillon Interin: Sanchez mund të bëjë diferencën në çdo kohë

Eto’o këshillon Interin: Sanchez mund të bëjë diferencën në çdo kohë

Serie A
Eto’o këshillon Xavin: Kthehu te Barcelona derisa është ‘Zoti i Futbollit’ aty

Eto’o këshillon Xavin: Kthehu te Barcelona derisa është ‘Zoti i Futbollit’ aty

La Liga
Sot 10 vjet më parë Interi fitoi Ligën e Kampionëve dhe kompletoi tripletën

Sot 10 vjet më parë Interi fitoi Ligën e Kampionëve dhe kompletoi tripletën

Serie A
Eto’o flet për pranimin e ofertës nga Interi, bindjen nga Materazzi, mesazhet nga Mourinho e Moratti dhe tregon se do të vdes si një ‘Interist’

Eto’o flet për pranimin e ofertës nga Interi, bindjen nga Materazzi, mesazhet nga Mourinho e Moratti dhe tregon se do të vdes si një ‘Interist’

Serie A
“Nuk ka asnjë debat”, Eto’o: Isha më i mirë se Drogba dhe Diouf, jam afrikani më i mirë në histori

“Nuk ka asnjë debat”, Eto’o: Isha më i mirë se Drogba dhe Diouf, jam afrikani më i mirë në histori

Ndërkombëtare
Sot 16 vite më parë Samuel Eto’o hyri në skenën e madhe duke i shënuar dy herë Real Madridit në Santiago Bernabeu

Sot 16 vite më parë Samuel Eto’o hyri në skenën e madhe duke i shënuar dy herë Real Madridit në Santiago Bernabeu

La Liga
Eto’o këshillon Barcelonën: Mane dhe Aubameyang nuk i përshtaten sistemit të klubit

Eto’o këshillon Barcelonën: Mane dhe Aubameyang nuk i përshtaten sistemit të klubit

La Liga
Top 30 transferimet që u realizuan me parametra zero në histori të Ligës Premier

Top 30 transferimet që u realizuan me parametra zero në histori të Ligës Premier

Premier League
Xavi zbulon bisedën që kishte me Guardiolan për ta bindur që të mbante Eto’on te Barcelona

Xavi zbulon bisedën që kishte me Guardiolan për ta bindur që të mbante Eto’on te Barcelona

La Liga
Eto’o flet për momentin e errët të Messit: Më ka falënderuar, një këshillë e imja ia ndryshoi karrierën

Eto’o flet për momentin e errët të Messit: Më ka falënderuar, një këshillë e imja ia ndryshoi karrierën

La Liga
Rrëfimet më tronditëse të Samuel Eto’o: Refuzimi i Real Madrid, zënkat me Rijkaard e Guardiola dhe pozimi për Rolling Stone

Rrëfimet më tronditëse të Samuel Eto’o: Refuzimi i Real Madrid, zënkat me Rijkaard e Guardiola dhe pozimi për Rolling Stone

La Liga